Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 04:33:48

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 164871 пъти)
 
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #360 -: септември 02, 2008, 08:08:34 »

Уау, чудесни отзиви  Bravo и аз ползвам Диаманти за организацията, Веско Лазаров и фото Гея ще снимат, много се радвам,че не съм сбъркала в избора  danceg
Активен
mimi6
Новак
*
Публикации: 13


« Отговор #361 -: септември 02, 2008, 14:25:17 »

Здравейте момичета,
Имате ли впечатления от сватбена агенция " White magic" в Бургас.Бях се ориентирала към Диаманти, но се оказа че са заети . Дайте ми някакви предложения, препоръчаха ми агенция Крис, но за нея прочетох кофти неща. Ако можете , помагайте pleasantry
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #362 -: септември 02, 2008, 14:30:33 »

White magic за първи път чувам аз...
Препоръчвам ти Мирена или Диаманти! girl_wink
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #363 -: септември 02, 2008, 14:34:20 »

Ами снимките в сайта на White Magic изглеждат добре ама мен нещо не ми вдъхнаха доверие (имайки се в предвид, че шефката е позната на свеки) и се спрях на Диаманти. Щом са заети на твоята дата (кога е сватбата) обаче трябва да намериш алтернатива. На мен лично много ми допаднаха "Парти Арт", които правиха сватбата на skylife. Разгледай снимките и ще видиш, а и тя е адски доволна.
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 02, 2008, 14:41:09 »

Ааа сега видях сайта...Тази Красимира Попчева преди имаше агенция с някаква Цвети доколкото си спомням...
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: септември 02, 2008, 15:38:31 »

Оооо да - много съм доволна от тях. Даже вече имам качени десетина снимки от моята украса (даже тейбълките дето направих изненада на Жоро - Булка и Прецакан sarcastic)
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: септември 02, 2008, 16:01:06 »

Здравейте момичета,
Имате ли впечатления от сватбена агенция " White magic" в Бургас.Бях се ориентирала към Диаманти, но се оказа че са заети . Дайте ми някакви предложения, препоръчаха ми агенция Крис, но за нея прочетох кофти неща. Ако можете , помагайте pleasantry
  КРИС - не стават. много булки пропищяха май от тях .ето  сайта но как се справят като професионалистри- идея нямам http://bulinfo.info/clients/view/id/541
Активен
ganevska
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #367 -: септември 02, 2008, 19:42:11 »

Здравейте и от мен!Планираме сватбата с милото да е следващата година (месец май)!Прочетох доста отзиви за различни агенции като организация,украса и нестандартни идеи.Има достатъчно време и предполагам,че ще можем да изберем някоя от най - добрите в Бургас!Въпреки всичко съм объркана и притеснена защото ...не знам коя ще е най -  най!?Колебая се между Кригея,Парти Крис,Арт2, Диаманти,Мирена,Елит и...още една ,но не се сещам името в момента?!?!?....Търся препоръки за да ги пресея до 2 от които да избера една!Моля Ви....,помагайте!!!
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: септември 02, 2008, 21:25:48 »

Аз съм твърдо за професионалистите от "Диаманти"! good
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #369 -: септември 02, 2008, 21:32:29 »

Skylife,от коя фирма ти е кетъринга за вкъщи,защото е нещо невероятно! Bravo
Прати ми ако можеш координатите на лични!
Активен
ni_kol
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #370 -: септември 02, 2008, 21:42:33 »

Здравейте!

Нашата сватба беше на 16.08 в Мираж. Работихме с Венелина от Диаманти. Можем само да я препоръчаме горещо- спокойна, усмихната, вслушва се в твоите идеи и най- важното е, че крайния резултат е даже по-добър, отколкото си си представял.
DJ беше Стенли- и от него сме много доволни. Умее да улавя настроението на гостите, не говори повече от необходимото и коментарите му са свежарски и на място.
Що се отнася до фотографа........................................ ......................!!! Bravo
Вижте сами:        www.360bg.net

Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #371 -: септември 03, 2008, 09:30:12 »

Skylife,от коя фирма ти е кетъринга за вкъщи,защото е нещо невероятно! Bravo
Прати ми ако можеш координатите на лични!

Моля, Skylife, ако може и на мен на лични координати на кетъринга, събраха ми погледа  good
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #372 -: септември 03, 2008, 09:32:15 »

Здравейте и от мен!Планираме сватбата с милото да е следващата година (месец май)!Прочетох доста отзиви за различни агенции като организация,украса и нестандартни идеи.Има достатъчно време и предполагам,че ще можем да изберем някоя от най - добрите в Бургас!Въпреки всичко съм объркана и притеснена защото ...не знам коя ще е най -  най!?Колебая се между Кригея,Парти Крис,Арт2, Диаманти,Мирена,Елит и...още една ,но не се сещам името в момента?!?!?....Търся препоръки за да ги пресея до 2 от които да избера една!Моля Ви....,помагайте!!!

И от мен един глас за " Диаманти"  judges
Активен
limonada
Любопитен
*
Публикации: 25



« Отговор #373 -: септември 03, 2008, 10:31:46 »

Здравейте!

Нашата сватба беше на 16.08 в Мираж. Работихме с Венелина от Диаманти. Можем само да я препоръчаме горещо- спокойна, усмихната, вслушва се в твоите идеи и най- важното е, че крайния резултат е даже по-добър, отколкото си си представял.
DJ беше Стенли- и от него сме много доволни. Умее да улавя настроението на гостите, не говори повече от необходимото и коментарите му са свежарски и на място.
Що се отнася до фотографа........................................ ......................!!! Bravo
Вижте сами:        www.360bg.net




как се казва фотографа-
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 03, 2008, 13:48:13 »

Момичета от къде мога да видя метеорологичната прогноза за 12.09. ?MANICURE
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines