Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 10:28:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 164972 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 07, 2008, 20:57:10 »

Кикси, ти какво работиш, душа , какви са тия нощни смени, дето ги даваш  crazy crazy crazy

На летището с най-много нощни полети в страната sad
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 07, 2008, 21:12:39 »

smiling rain , много точно казано за смисъла на сватбения ден  Bravo - не знам колко си "културна"  в действителност, но определено имаш интересни разсъждения (дори и да не съвпадат винаги с моите) и аз им се кефя

Luv4e, успех, най-накрая издаде къде ще ти е ритуалът в Морската след това дълго мълчане като партизанин lol
Тайничко ти завиждам, нали и аз така исках, ама не можах да се преборя с милото, но сега като се замисля на цялата лудница, която ми беше на главата, само разправии с Общината ми липсваха, аз едва с другите неща успях да смогна.
Ще се моля, ще стискам палци и всичко, което трябва там да не вали, че вижте при мен какво стана и то в разгара на лятото - поне аз не помня в дните около 20-ти юли в Бургас да е валяло, ама пуста каръшка сватба - нищо не вървеше като хората (справка - в темичката ми), Както казва милото - искаше нестандартна сватба - ами получи я в двоен размер с този дъжд и другите изцепки lol
Та да не се отклонявам.

KlaraFina , аз като ти казвам, че си жена със стил - явно съм била права - все повече го доказваш  Bravo  Bravo Bravo
Ех, ако знаеш колко хубаво ми стана на душата, че една софиянка обича повече Бургас от родната София.
Този голям и грозен (според мен, да не се обиди някой, ей) град ме остави без най-верните ми приятелки в Бургас - всичките мигрираха нататък и сега добре че са летните отпуски, Великден, Коледа, Мтел и Интернет lol, че да го преживея, а пък аз толкова да не понасям София за живеене, че си се завърнах в Бургас и съм си много щастлива, защото толкова си ми липсваше, че чак съм го сънувала този моя роден град, докато съм в София.  danceg Само дето приятелките ми от детинство са в София sad

еко, ахнах направо (хем това не е моят тип "сватба"), но наистина, щом впечатли човек като мен, който не си пада много по класиката в сватбите, значи наистина е невероятно  Bravo
И бързо да подредиш снимките в албум, че тези в галерията са много малко 1-во и 2-ро си струва да го направиш и да те номинираме за албум на месеца  с тази прекрасна сватба Bravo
« Последна редакция: август 07, 2008, 21:14:28 от Kiksi » Активен
eko
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #257 -: август 07, 2008, 22:01:59 »

Klarafina мерси за хубавата оценка.

Ще стане супер, даже ми звучи доста по-добре от моята.
А за фотографа, аз много държах на снимките, и се срещах с много фотографи.
Но този е сташен, много съм доволна. За него ми каза един фотограф от Бургас между другото.

А за картичките мъжа ми е графичен дизайнер и го помолих да ти направи нещо.
Като го направи, ще ти го изпратя на майл.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #258 -: август 07, 2008, 22:14:45 »

Klarafina мерси за хубавата оценка.

Ще стане супер, даже ми звучи доста по-добре от моята.
А за фотографа, аз много държах на снимките, и се срещах с много фотографи.
Но този е сташен, много съм доволна. За него ми каза един фотограф от Бургас между другото.

А за картичките мъжа ми е графичен дизайнер и го помолих да ти направи нещо.
Като го направи, ще ти го изпратя на майл.


Ау, ще се разплача, на такава помощ изобщо не съм се надявала.  cray  yahoo (нещо такова)
Толкова благодаря, но няма нужда. По този начин ангажирам двама човека с мойте глупави табели, нали споменах, че Anichka също помага.

« Последна редакция: август 07, 2008, 22:17:46 от KlaraFina » Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 07, 2008, 22:15:30 »

Еко, а фотографът от Бургас добър ли е? Аз имам лека липса на такъв и бих се радвала на препоръка за някой с визия и въображение. А снимките ти са направо приказни, отразяват невероятното настроение и духа на приказната ви сватба и цялата ви прелест на влюбена двойка! Желая Ви вечно обновяващо се щастие и любов.
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #260 -: август 07, 2008, 22:39:52 »

Еко, а фотографът от Бургас добър ли е? Аз имам лека липса на такъв и бих се радвала на препоръка за някой с визия и въображение. А снимките ти са направо приказни, отразяват невероятното настроение и духа на приказната ви сватба и цялата ви прелест на влюбена двойка! Желая Ви вечно обновяващо се щастие и любов.

Както сватбата ти е толкова скоро и ако нямаш никакъв фотограф, извинявай за прямостта ми, но нямаш време да избираш фотографи с въображение при отсъствие дори и на такъв без въображение. В Бургас почти няма такива фотографи, каквито и на теб и на мен ни се искат. Малкото читави фотографи са ангажирани отдавна. За това те съветвам да се поогледаш във Варна, а най-сигурно и в София. Такива времена настанаха, бизнеса е доста гъвкав вече, можеш да си го импортираш от някъде. Това става направо тенденция. Разбира се струва нещо, но в името на сватбените спомени, не винаги имаме друга алтернатива.
Активен
eko
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 15



« Отговор #261 -: август 07, 2008, 22:49:23 »

Kiksi, smiling rain, благодаря за хубавите оценки за сватбата ни  blush

Не съм писала много в този форум, а и си мина време от сватбата ни, та ми беше неудобно да занимавам хората със снимки и т.н.
Но може и да направя един албум smile

За фотографа Атанас се казва.
Мога да му пиша мейл, да го питам, дали има против да му давам координатите или мога на лични да ти го пратя предполагам....
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #262 -: август 07, 2008, 22:49:37 »

Осени ме една мисъл!

Едни от най-хубавите снимки, който съм виждала на бургаски сватби, са направени всъщност от папараци. Нали се сещате, тези дето снимат без разрешение и после продават снимките на гостите.

smiling rain, поразрови се и за такива, там из разните му фотостудиа в Бургас.
На сватбата на нашите кумуве, си купихме снимки от един папарак. Мога да гарантирам, че това са най-хубавите ми снимки, които някога съм имала. Дори една от тях седи в рамка.
Не си спомням в кое фото работеше, но мога да попитам майката на приятеля ми, тя ходи до там, за да вади допълнителни снимки.  
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 07, 2008, 23:28:13 »

Момичета благодаря! Всякакви предложения и координати са добре дошли.
КлараФина моята организация на сватбата е за 9 седмици и то на "чужда" територия. Малко ми се вие свят от търчане между Варна, Бургас и Несебър. Поне DJ се нави и ще пътува от Варна, той пък не ходел по сватби.
Фотографът на който разчитах (също от Варна), пък се установил в София и ми каза, че от "папарашки снимки" изкарва повече отколкото има очи да ми поиска на мен за 5 часа снимане. Той ми препоръча едно момче, но още не мога да се срещна с него, защото е на планина ... и си търся спешно варианти защото според мен това  със снимките е важно.
Успех на всички и късмет.
« Последна редакция: август 07, 2008, 23:34:23 от smiling rain » Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: август 08, 2008, 09:22:22 »


Luv4e, ти мислила ли си за резервен вариант, ако вали? Ако правилно съм те разбрала, ще подписвате в морската градина.

Да , разбира се , ако вали ритуала ще е в ресторанта, всички са подготвени за всякакви условия. Но се моля дано не вали , дано , дано , че не искам да е в ресторанта , а точно както съм си го представяла... blush
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 08, 2008, 09:27:50 »

Дано не вали, дано Luv4e, напълно те разбирам, преживях го и още не мога да се оттърся от всичко преживяно с този дъжд. Горките ми сърчице и нервна система!
Насочвам всичките си мисли към това да не вали!

Е, аз съм благодарна, че поне самите ритуали станаха точно така както съм си ги представяла, само купона навън ми провали дъждът.
Тръшкам се още заради този дъжд, ама като се замисля, ако беше заваляло по време на гражданския ритуал или 1-вия сватбен танц навън - ей, тогава, щеше наиситна да ми се провали сватбата - да прекъсваме всичко заради дъжд, а поне това мина сред зеленина и слънчогледи, така че трябва да съм благодарна, че дъждът изчака с 1 час smile
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: август 08, 2008, 09:32:07 »

Kiksi , хайде сега - сърчице и нервна система, няма кой да ти върне. Стига се ядосва заради дъжда - ще ви върви по вода! Не винаги нещата стават както искаме, нямаме власт над времето. Важното е, че си с мъжа, който обичаш и си споделила този ден с важни за вас хора. Давай усмивките и...........горе главата. На мен като ми обърнаха тортата, като ни изнудваха музикантите с пари....какво да се тръшна ли? Ами.....сега се смея на тези неща и ще има какво да разказвам на деца и внуци.  tease

Luv4e , дано наистина не вали на вашия ден, но и да прекапе дъжд.......усмихнете се и слънцето ще изгрее.  blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: август 08, 2008, 09:37:28 »

Пламче, вече и аз го възприемам като емоция, която имам да си спомням още дълги години и разказвам на деца и внуци smile, но в деня на сватбата си беше направо кошмарно изживяване, а и първите дни след това като се сетех за случката, си поплаквах. sad
Но колкото повече минават дните, толкова повече само хубавите спомени остават.
Не знаех, че сте имали такива проблеми на сватбата sad - просто изглеждаш на снимките толкова лъчезарна и щастлива, ще каже човек, че всичко е било наред до последната подробност  Bravo
Но определено ще се вслушам в съвета ти  good
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 08, 2008, 09:43:39 »

Кикси, благодаря! give_rose След всички емоции през деня и щастието да съм с любимите ми хора, нямах сили да се ядосвам на нищо.
Абе ние имаме ли бургаска булка днес?  crazy
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 08, 2008, 09:54:14 »

Ами не съм забелязала, милото ми каза по телефона преди малко, че днес в Бургас имало 14 сватби, ама явно никоя от булките не е сред съфорумките - голям пропуск според мен!
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines