Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 06:23:46

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165392 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 23, 2008, 12:50:56 »

Didda,много ми е интересно от "Амадеус" каква цифра ти казаха за тортата? Birthday
Май беше 5-етажна(ако не се бъркам),колко парчета ти казаха ,че ще излезе?
« Последна редакция: юни 23, 2008, 12:52:56 от ameliaa » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 23, 2008, 13:50:19 »

Didda,много ми е интересно от "Амадеус" каква цифра ти казаха за тортата? Birthday
Май беше 5-етажна(ако не се бъркам),колко парчета ти казаха ,че ще излезе?

Ameliaa,
На снимката е 5 етажна, но моята ще е с 4. Хем да не е много тежка, като обем, за да не "поддаде" най-долният пласт, хем да е малко над 100 парчета, колкото са ми гостите! Torte
Цената е 200 лева, което смятам е доста добре  yahoo. Ще ми я доставят направо в ресторанта около 18.00 часа. За кума има същата, но малка smile


А вие защо не проверите в ресторант Форс. Там залата е доста симпатична и уютна и дори и с малко окраса - става просто бонбон  LOVING  good
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 23, 2008, 14:05:10 »

Наистина цената е доста добра аз очаквах да ми кажеш доста по-голяма сума, аз съм си харесала нещо подобно и нещо по-традиционно!
При мен тортата е още доста далечна грижа:), но все пак съм си набелязала няколко!
А за Форс просто не съм се сетила,но сега ще ида да проверя и там!
Мерси много,за идеята! give_rose
Ето я по-традиционната торта,която съм си харесала!


* amelia.jpg (5.05 KB, 125x125 - видяно 2861 пъти.)
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: юни 23, 2008, 14:06:55 »

Ето я и подобната! girl_wink
Само че вместо червено ще е бледо розово!


* big-cake631.jpg (19.9 KB, 265x300 - видяно 2948 пъти.)
« Последна редакция: юни 23, 2008, 14:08:34 от ameliaa » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 23, 2008, 14:08:42 »

ameliaa , тортата изглежда великолепно.  good
Много ми е любопитно да видя резултата от тортата на diddaGirl_hide
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 23, 2008, 14:10:29 »

Много е сладурска   good
Само трябва да намериш такава стойка. Май не съм срещала подобна по бургаските сладкарници.

А аз да ти кажа, колко пъти си промених мнението не само за тортата, ами за почти всичко - букет, подаръчета, рокля ...  В началото исках едно, после съвсем друго и всичко го реших ей тези, последните дни  crazy
Дори още не съм решила с каква прическа да съм sad пусната, вързана ...  nea едно е сигурно, че искам цвете в косата - това поне ми е желанието от преди 4 месеца и не се е променило  Girl_hide
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #51 -: юни 23, 2008, 14:12:45 »

аууууу, амелиаа,
тази торта също е много красива  yahoo и е точно на 4 етажа smile
аз явно съм пристрастна към тези модели  Girl_hide
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юни 23, 2008, 14:14:59 »

Аз да се похваля, макар че вече се хвалих по другите теми. Днес ми се обадиха да ми кажат, че вазите за украсата са пристигнали (понеже в Бургас ги няма, а и тук са по- евтини, се разбрахме с агентката и флористката да ги купя аз, а те после ще ми ги откупят), взех си гривничките (дамските бутониери) - довечера ще ги снимам и ще ги пусна. След съвещание с други съфорумки, колежки и т.н. реших да има гривни само за шаферката, кумата и двете майки. За другите ще направя още бутониери. Купих си и една малка кошничка за житото и стотинките след църквата. Дадохме роклята на шаферката да се шие (ще излезе 165 лв.), тя хич даже не ми даде да си помисля да я плащам  diablo beating Та сега ще взема да измисля какво да и купя  tease Първата и проба е в петък и до другата едмица трябва да е готова. Разбразхме се моята рокля да започнат да я шият около 07.07.2008 и до 17.07 приблизително да е готова. Много се шашкам дали ще е ОК, защото ще я шият по снимка, а и нали и правя корекции - та не знам какво ще излезе, но ако не е ОК ще имам време да реагирам. Ще излезе около 600 лв. шева с платът.

Днес пак ме ядосаха с моята отпуска. Забравили да ме включат в графика с отпуски и сега видиш ли понеже всички са решили кога ще са им отпуските, стана ГОЛЯМ проблем с мойта отпуска. И чак ми се сърдят.

Сега се заемам с производството на етикети за бутилките с ракия и с остатъка от кутиите за родители (лепенето на мънистата направо ми взима здравето, но стават готини).

Останаха ми и късметите да ушия, ама има време, така че ще се оправя  good

Иначе- didda, много ти е готина тортата и ми се струва на съвсем разумна цена. Какво казаха - ще успеят ли да я "задържат" да не се издъни?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юни 23, 2008, 14:24:16 »


Днес пак ме ядосаха с моята отпуска. Забравили да ме включат в графика с отпуски и сега видиш ли понеже всички са решили кога ще са им отпуските, стана ГОЛЯМ проблем с мойта отпуска. И чак ми се сърдят.

Иначе- didda, много ти е готина тортата и ми се струва на съвсем разумна цена. Какво казаха - ще успеят ли да я "задържат" да не се издъни?

skylife, ,

Потготовката ти върви чудесно!  good Всичко е навреме. Стискаме палци за роклята, да е така, както си я представяш  pleasantry.
Колкото до отпуската - ама как така са те забравили?!  beating Че ти трябва да си първа в списъка, с предимство пред всички останали! Все пак ти предстои голямо събитие в твоя живот, и какво?! Да те  остваят без отпуска ли, че и да ти се сърдят?!   crazy

И да, в сладкарницата ми казаха, че ще успеят да я задържат тортата ... то иначееее - хич да не поръчвам такава  tease
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юни 23, 2008, 14:29:25 »

Да ,на мен също ми е много интересно как ще и я направят на Didda,пожелавам и  да е едно към едно с оригинала! good
Радвам се,че ви харесват,аз се запалих по тези,които приличат на кутии още от сватбата на Тони Бракстън ако сте виждали снимки нейната торта беше имитация на кутии от Тифанис!
Така че един ден съм за по-традиционна сватба,а на следващия искам нещо по-различно!
Сигурно за 5 месеца ще си сменя мнението 100 пъти!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юни 23, 2008, 14:36:24 »

skylife, ,
И да, в сладкарницата ми казаха, че ще успеят да я задържат тортата ... то иначееее - хич да не поръчвам такава  tease
  laugh laugh laugh Това ми хареса.


Сигурно за 5 месеца ще си сменя мнението 100 пъти!

Не 100, сигурно 1 000 пъти ще си смениш мнението. Аз какво мислех, то какво стана  Bravo Bravo Bravo

А за отпуската - аз имабях намекнала, че ще се женя, но кой го интересува в тая фирма. И един ден реших да попитам какво става с графика за отпуските. И ми изпращат те графика, в който вече всички са си дали заявка за отпуска и ... МЕН МЕ НЯМА ИЗОБЩО. И аз си се добавих като пич. И ми се обажда шефката и вика - "Ами тогава не можа, защото .......". И аз и казах - ок, обаче аз смятам да се женя и не виждам по кое друго време да изляза в отпуска (искам 1 седмица преди сватбата - от 09.08 и една седмица след това), като освен това до преди да изляза в отпуска трябва да свърша всичката работа, щото коконите да июмогат да си пуснат ДДС-то, Интрастата и всички други месечни декларации, половината от които правя аз. Ми то ако можех да изляза от 01.08. - няма проблем. Ама тя моята работа никой няма да я свърши и ще стане като миналата година, дето ми се обаждаха ВСЕКИ ден за нещо. Уфф, айде стига съм се оплаквала...
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юни 24, 2008, 09:58:14 »

Здравейте!
Накрая и аз се регистрирах! Моята сватба ще бъде на 24.08.2008г. в Бургас. Моля за помощ! Аз съм във Варна и от тук се опитвам да организирам нещата. Имам дата, църква и ресторант запазени. Моля, да ми препоръчате гримьор, фризьор и за украса на ресторанта. А също така място, където да напечатам покани, табелки за масите.
Благодаря ви предварително на всички!
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юни 24, 2008, 10:10:30 »

Ами тейбълките и поканите какво ти пречи да си ги поръчаш във Варна, оснев ако не решиш сама да си ги правиш, и това е вариант.А иначе за другите неща аз ще ти препоръчам на лични моите хора, от ммоята сватба.Аз останах доволна, а ти ще си прецениш сама. Иначе сърдечно  Welcome Welcome Welcome
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юни 24, 2008, 10:14:24 »

С поканите така мисля да направя, но за табелките още не съм сигурна. Даже смятам каквото мога тук да направя, а останалото в Бс. Поне две седмици преди това мисля да съм в Бс. smile
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #59 -: юни 24, 2008, 10:37:09 »

Alexa и аз съм ЗА гримьорката на Ина (тя ме прави на бала преди години и ще ме прави на сватбата, живот и здраве). За тейбълките и другите неща питай Дида, нейните покани и подаръчета са много добри.Иначе мога да ти дам координати на рекламната агенция с която работи офиса ни.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines