Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 04:25:33

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165369 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #30 -: юни 19, 2008, 11:17:49 »

Ау Didda, тортата е невероятна good. Дано да стане ама и мен ме съмнява, че може да има инциденти. Но хората там си имат опит и си знаят най-добре. Стискам палци да могат да ти я направят. А за цена говорихте ли? Мен ми се върти нещо за 1,74 лв. на парче.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 19, 2008, 11:18:53 »

Не знам, днес трябва да кажат дали могат да измислят как да ми я направят. Ако не могат, ще трябжа да е на поставка, но същите пластове.  Yes

Дяволица, за цена не говорихме! Уфф, аз съвсем забравих вчера, нещо ми беше зле и бързах да ставам... и забравих. Но днес, като кажат ще може ли такава, или не...вече ще питам  tease Ами,т о няма вече за кога  Yes не оставаааа tease
« Последна редакция: юни 19, 2008, 11:20:59 от didda » Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #32 -: юни 19, 2008, 11:23:01 »

Не се тревожи и на поставка ще стои добре. Даже ще е по лесно за рязане и ще изглеждат по-добре парчетата. Когато са на етажи в ресторанта ги отлепят и като отрежат парче то отгоре няма нищо, седи такова като размазано. Иначе няма спор, че тези торти на етажите са най - красивите. Успех и пиши какво е станало.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 19, 2008, 11:27:28 »

Не се тревожи и на поставка ще стои добре. Даже ще е по лесно за рязане и ще изглеждат по-добре парчетата. Когато са на етажи в ресторанта ги отлепят и като отрежат парче то отгоре няма нищо, седи такова като размазано. Иначе няма спор, че тези торти на етажите са най - красивите. Успех и пиши какво е станало.

Да, определено при разрязването се получават доста неуформени парчета .... и аз за това се замислям crazy
Утре ще кажа какъв ще е резултата  good

Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #34 -: юни 19, 2008, 11:28:52 »

didda, тортата ви е истинско предизвикателство за всеки сладкар!
А как се транспортира такова нещо до ресторанта, сами ли си я транспортирате или сладкарницата се грижи за това?
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 19, 2008, 11:31:17 »

Сладкарниците си го правят това нещо с тяхна си организация.Обикновенно се заплаща капаро за стойката от порядъка на 100 или 200лв, и на другия ден като върнеш стойката от сладкарницата ти го дават обратно.Това е ,че стойката се връща от хората ,поне в повечето сладкарници е така, ама може и да има изключения.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 19, 2008, 12:07:20 »

didda, тортата ви е истинско предизвикателство за всеки сладкар!
А как се транспортира такова нещо до ресторанта, сами ли си я транспортирате или сладкарницата се грижи за това?

Казаха, че транспорта те го поемат и то възможно по-късно, за да е свежа тортата!  Girl_hide
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 20, 2008, 09:02:19 »

Обадиха ми се от Амадеус, ще могат да направят торатааа yahoo
По обяд ще отида само да доуточним с какъв крем ще е и разни други малки елементчета, които искам да има по нея  yahoo. Дано да стене сполучлива .... и вкусна, разбира се  pleasantry
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #38 -: юни 20, 2008, 13:46:20 »

Наистина страхотна торта  :bravo:Сигурна съм, че ще бъде неотразим момент от сватбата ви,моята също ще е от Амадеус.Сладкарница си има грижата за доставката до ресторанта, а агенцията за връщането на стойката-в тази връзка и от мен голямо "Благодаря" на Венелина от "Диаманти"  good, изключителен естет и перфектен профеционалист.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 20, 2008, 17:08:18 »

Намерих един  сайт за торти! danceg
Имат доста интересни неща!
Дано да ви е от полза!   http://blog.pinkcakebox.com
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 23, 2008, 11:24:43 »

Къде се изгубихте всички Бургаски Булки? cray
Нямам търпение да ви споделя новостите свързани с организацията на моята още доста далечна сватба!
Със свеки ходихме да проверим как стоят нещата с ресторанта на хотел "Бургас"!
Куверт-41 лв.(минимума,който искат ,за да се наеме залата е 2500 лв.,ако сте повече хора куверта пада малко)
Сервиз-100 лв.
Калъфи столове-5 лв/бр.
Както го смятах ще ни дойде с 1000 лв.по-скъпо от да речем примерно "Атаген"!
Ама много искам да е там и като си дойде "бебето" ще говорим! Wink
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 23, 2008, 11:26:56 »

Струва ми се че наем от 5лв за калъф е много бе, по агенциите ги дават за 3лв. А ти длъжна ли си от тях да си вземеш калъфите поне, или можеш и от друго място? Иначе куверта ми се струва нормален май, ама ..... незнам. Ти се колебаеш между АТАГЕН и БУРГАС, така ли?
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 23, 2008, 11:27:20 »

Мила,
Като цяло е скъпичко.
И кувертът, а калъвките на други места са по 3.00 лева/брой.
Колко души ще е сватбата?
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 23, 2008, 11:46:20 »

Ами като цяло между тези 2 хотела се колебаем!
Приятеля ми не иска в "България" и аз не знам защо !
Но вече започвам да се чудя дали да не идем да проверим и там ама ме съмнява,че ще има свободни дати ние искаме някъде към 06.12.08 г.
Не съм ги питала дали може калъфите да са от друго място,но ако сте влизали в сайта им ще видите,че стол със стол не си прилича и ще е малко трудно ако не са шити точно за тези столове!
Забравих да кажа,че калъфите,покривката и там не знам още какво за булчинската маса се плаща отделно 50 лв. beating
Didda,малко хора ще сме някъде към 60-65!
« Последна редакция: юни 23, 2008, 11:49:36 от ameliaa » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 23, 2008, 12:01:01 »

Ехеееееееее, какви са тези цени?  Oh my ... crazy Нещо ми се струва, че ти дерат кожата. А за 60-70 човека поразгледай и за нещо друго. Разбирам, че държите  и се колебаете между тези два хотела и ресторанта, но си мисля, че има и други варианти. Лично на мен условията на х-т "Бургас" ми се виждат малко прекалени. За цените не коментирам. Но вие си знаете най-добре.  good
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines