Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 24, 2024, 06:21:09

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 165387 пъти)
 
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 16, 2008, 19:38:52 »

Здравейте!
Аз както вече съм писала съм от Стара Загора, но половинката ми е от Поморие и сватбата ще бъде там.
Относно DJ - мога да кажа, че аз ще викам един от Стара Загора, който е невероятен. На няколко места в Бургас по сватбени агенции и приятели казах, че искам някой като него и всички, които го знаеха казаха, че няма толкова добър.
Момиче невероятен е  води цялата програма. Така че ако някой реши мога да го свържа с него. Моята сватба лично е на 21.09, но той ми беше и на бала преди години и на няколко сватби на мои познати - просто е страхотен. Мога да дам и видео от сватба  с него, но незнам как да пусна тук за видите.
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 17, 2008, 11:57:37 »

desy моля те пиши ми как се казва и колко струва  smile
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 17, 2008, 12:04:15 »

Здравей!
Казва се Ники Колев.
Относно цената - на мен ми струва за пет часа 720.00 лв. + транспорта, ако остане повече време за всеки завършен час по 50.00 лв. Те са двама човека - като единият е DJ, а Ники Колев се явява като конферансие.
Наистина си струва парите.
Забравих да кажа, че ако има две сватби в Бургас - дневна и нощна в един и същи ден тарифата е със 120.00 лв. по - ниска.
Например, ако някой има сватба на 21.09 , както мен, но дневна (защото моята е нощна) ще ни вземе по 600.00 лв.
Ако някой иска може да ми пиши да ги съчетаем с моята. Като казвам, че дневната сватба може и да е на по-ниска цена - не съм питала. Аз си плащам пътните, така че ще му плати само хонорара.
« Последна редакция: юни 17, 2008, 12:07:51 от desy » Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #18 -: юни 18, 2008, 08:46:26 »

Е, това означава на практика, че въпросния Ники Колев е водещ, а не ди джей, щом вървят в комплект
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 18, 2008, 16:57:40 »

той е и Dj, но тъй като се явява и водещ има и друг човек с него. Те винаги са двамата в комплект. Той не поема поръчки само за водещ.
Активен
moiatasvatba
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



« Отговор #20 -: юни 19, 2008, 07:13:10 »

Малко странна работа, во при положение, че си толкова доволна няма какво да му се чудим, важното е купон да става!
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #21 -: юни 19, 2008, 09:52:03 »

Здравейте момичета, имах такава интензивна седмица в Бургас, че още не мога да се опомня.

Мога отново да дам пълния си глас за агенция Диаманти и в частност Венелина, която за пореден път ни убеди в професионализма си и в това, че знае как се работи с клиенти. Отдели ни необходимото внимание, дойде дори и в Созопол, за да огледа ресторанта и мястото на ритуала. Единствено съжалявам, че не се доразбрахме навреме с нея и не я ангажирахме с цялостната организация на сватбата. Истинско удоволствие е да се работи с нея.

Другото ни интересно преживяване беше срещата ни с фотото и видеото. Който е на тази вълна и е заинтересован може да ми пише на лични, определено имам какво да разкажа. То направо е достойно за отделна тема, но ще се въздържа до сватбата.

Искам да ви питам как са сватбените торти на сладкарници Роза и освен Захаро, които са най-споменаваните във форума, кои други фирми правят вкусни сватбени торти?
« Последна редакция: юни 19, 2008, 10:10:38 от KlaraFina » Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 19, 2008, 09:56:00 »

Мотя беше от МАРС. Готина беше по мнението на хората, хубава на външен вид, като цена също доколкото си спомням.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 19, 2008, 09:56:57 »

И в Неделя са им хубави тортите. Ама за цени  pardon
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #24 -: юни 19, 2008, 10:20:23 »

КлараФина Диаманти работят с "Амадеус". Знам че тортите им с виенски крем са невероятно вкусни. Виж за външен вид не съм ги гледала.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 19, 2008, 10:22:10 »

Ами така, на Амадеус тортите са готини, но лично на мен ми идват доста тежки.Доколкото знам, може да се направи почти всяко нещо, което хората поискат като външен вид и изработка.Но трябва да се отиде и да се говори все пак.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 19, 2008, 10:37:12 »

Мацки, имам нужда от помощ - дойде времето да си търсим костюм. Харесали сме си те този. Четох темичката за мъжките костюми, ама не ми помогна особено (с изключение на това, че костюмът е от там). Та я кажете в Бургас де може да се намери нещо подобно? Дори и малко по-скъп да е? Или пък - някой добър шивач на мъжки работи?


* kostum.jpg (42.18 KB, 475x425 - видяно 611 пъти.)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #27 -: юни 19, 2008, 11:05:45 »

Костюма определено си го бива.
Ние търсихме елек и фишу, в един магазин в София ни предложиха едни дето бяха направо смешни. Съветвам те да си ги ушиете. Вие нали живеете в София. Информацията ми е малко стара, но преди няколко години знам със сигурност, че Агресия, шиеха костюми по поръчка със първокачествени платове и всякакви модели. Може там да проверите или в други фирми, които шият мъжки костюми.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 19, 2008, 11:06:59 »

Аз ще си поръчвм тортата в Амадеус. Вчера ходих да се срещна със собственичката, за да и покажа какъв модел искам. Днес и майстора-сладкар ще я види и ще си каже вещото мнение  tease.
Но госпожата се притесняваше, че е много тежка тортата и долният пласт ще поддаде  huhhuh.gif
Иначе, ето го модела:


* Tortata.jpg (53.64 KB, 350x427 - видяно 4577 пъти.)
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 19, 2008, 11:11:26 »

Ами аз не съм сигурна дали това няма някоя "скрита" поставка. Защото иначе наистина май- долният пласт се хлътне. Тя нашата сладкарка се притесняваше за моите пасти, че ще хлътхат, ако не са покрити с шоколад (за да са твърди), дето пастите са ню-ню, пък смятай за цялата торта...
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines