Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 00:39:14

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Бургас - 2 част  (Прочетена 164814 пъти)
 
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #375 -: септември 03, 2008, 14:32:09 »

http://www.weather.com/outlook/travel/businesstraveler/tenday/BUXX0001?cm_ven=ggadget&cm_ite=10day&cm_cat=fcst
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #376 -: септември 03, 2008, 15:29:50 »


Мерси, само да попитам 80 °F колко градуса по °С трябва да са ?  Reading crazy
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #377 -: септември 03, 2008, 15:35:36 »

27оС
можеш да си смениш мерната единица на сайта
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #378 -: септември 03, 2008, 15:38:15 »

27оС
можеш да си смениш мерната единица на сайта

Да разбрах ама късно blum
Ех, дано да не духа много вятър...
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #379 -: септември 03, 2008, 15:40:27 »

няма да има вятър иначе пише windy
ако е облачно си пише също
всичко подробно, влажност и пр.
Активен
ganevska
Регистриран

Публикации: 2


« Отговор #380 -: септември 03, 2008, 19:11:26 »

Аз съм твърдо за професионалистите от "Диаманти"! good
... Три мнения в  полза на Диаманти не е никак  малко!?!!Моя приятелка днес ми препоръча Кригея  или Арт 2 ,защото за Диаманти не бе чувала!?Иска ми се  да чуя още някакво мнение !?Ако още двама ми препоръчат Диаманти ...ще се ориентираме към тях   ,но понеже имаме време - искаме Избор!Днес разгледах и сайта им и съм впечатлена от това което видях - професионално наистина, но ще изчакам за още отзиви!!Благодаря Ви!
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #381 -: септември 03, 2008, 19:40:53 »

Диаманти - на мен ми трябваше една среща с тях за да се "влюбя". Да сватбата ми не е минала, но по думите на KlaraFina те са сбъднали нейната мечта.

Luv4e виж това  http://sinoptik.bg/?tid=20&oid=100&lid=100732770. Най- долу е прогнозата за твоята дата.
Активен
ni_kol
Новак
*
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #382 -: септември 03, 2008, 20:32:21 »


как се казва фотографа-

Фотографът се казва Калоян. Като щракнеш на "Контакти" на неговия сайт (www.360bg.net) горе в дясно му е и телефона.
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #383 -: септември 03, 2008, 23:31:24 »

момичета не съм ви чела от седмици
помагайте спешно
забравихме за тортата а сватбата е другата седмица  shok
препорчайте сладкарница
ходихме в захаро - от каталога не си избрахме, а няма време да търся в нета
искаме красива торта на 4 етажа, цветовете са бяло и сребристо
някой виждал ли е подобно?
препоръчайте и фризьор моля ви  shok
и маникюр и педикюр също  shok
трся диадема или малка коронка сребриста с кристали или поне нещо подобно също  shok
ох май още доста въпроси има, но утре пак ще пиша
има ли списък за сватба?  crazy трябва ми спешно  shok
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #384 -: септември 03, 2008, 23:40:07 »

забравих да кажа,че и букет нямам...  shok
Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #385 -: септември 04, 2008, 10:06:48 »

stefanneli в Захаро могат да ти направят торта , каквато си поискаш , за мен те са най-добри в Бургас.
Кога ти е сватбата, че така си се шашнала?
Дяволичке много ме зарадва тази прогноза , която ми показа , стискам силно палци yahoo
Активен
karmella
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44



« Отговор #386 -: септември 04, 2008, 10:24:48 »

stefanneli, дишай и без паника.Каталогът не е всичко , което могат сладкарите, ти не си ли каза идеята, изискванията? Не се паникьосвай, всичко ще бъде наред.Отиваш и казваш какво искаш, как си го представяш и ти го правят!
За фризьор и маникюр ще ти пиша на лични.Имаш ли нужда от помощ за нещо друго?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #387 -: септември 04, 2008, 11:44:40 »

Здравейте момичета,
Гледам за прогнози си говорите... Не подценявайте вятъра, можа са се окаже по-коварен и от от дъжда.

Искам и тук да изразя най-искрените си благодарности към всички, които се постараха да направят сватбеният ни ден толкова красив.

Благодаря на Венелина от Диаманти и нейния екип! Страхотна работа, изключителна коректност! Постараха се страшно много и резултатът беше поразителен! Слязах в ресторанта още докато украсяваха и направо онемях, всичко беше точно както си го преставях, толкова ми хареса... С тях се работи лесно, отреагирват супер бързо, Венелина е на разположение почти денонощно!

Огромни благодарности на флористката, Теди, освен креативна, тя зарежда клиентите си с положителна енергия. Истинско удоволствие е да познаваш такива хора. Работи от сърце и душа, старае се ужасно много за всичко, което прави. Улавя индивидуалността на всеки клиент! Аз просто й се доверих, накрая дори и букета ми не знаех как точно ще изглежда, но толкова си го харесах, че го хвърлих със свито сърце.

Благодарност към Станислав за купона, който направи. Имаше от всичко по малко, гостите останаах супер доволни, както казах и най-възрастните не искаха да си тръгват в 2 посред нощ.

Благодаря на Вип зона, изключително отзивчив персонал. През цялото време имахме пълното им съдействие. От агенцията също са доволни от съвместната им работа.

Много благодаря на фризьорката ми Роси, под чийто ръце седях с часове и беше супер приятна компания. Направи ми мечтаната прическа, макар, че вятърът и на нея не прости.

Много благодаря на гримьорката Даниела Станкова, така се радвам, че й се обадих накрая. Старшно много си харесах грима, както и този на мама и още две приятелки.

Видео Сарикови, фото Тодор Въклов.
Искам да си призная, че имах дълбоки съмнения по от ношение на тях. В сватбения ден просто ги оставих да си вършат работата и мисля, че се справиха брилянтно.
Благодаря на Дарина Сарикова за това, че направи всичко необходимо да направи филма преди да си тръгнем и най-важното го направи така, как ние искахме. Не пренебрегна нито едно наше желание и макар да не съм почитателка на сватбените филми, мисля, че стана много добре. Беше удоволствие да работим с тях.
Очаквам с нетърпение и снимките от Тодор Въков. Получихме само няколко, имам големи очаквания и от останалите. Знам, че той е един от най-добрите в Бургас, беше удоволствие да се работи с него.

Тортата ни беша от Захаро. Изглеждаше точно както на снимката, която оставихме и беше много вкусна. Малко позакъсня, за това оставяйте при поръчка телефона на ресторанта и в ресторанта телефона на сладкарницата, за да ви се спестят леките неудобства да въртите телефони в разгара на сватбата.

Много съм доволна от отношението на персонала в бутик Аз и Ти. Благодаря и на тях.

Друго не се сещам, дано не съм забравила някого.

« Последна редакция: септември 04, 2008, 12:24:26 от KlaraFina » Активен
Luv4e
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675


Нашето сладурче Алекс :))


Моят сватбен албум

« Отговор #388 -: септември 04, 2008, 12:14:39 »

KlaraFina зарадва ме с това , че си доволна от Сарикови и "Аз и ти" , тъй като и аз ползвам тях! А снимчици има ли ? yahoo
Активен
stefanneli
Ентусиаст
**
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #389 -: септември 04, 2008, 18:54:14 »

stefanneli в Захаро могат да ти направят торта , каквато си поискаш , за мен те са най-добри в Бургас.
Кога ти е сватбата, че така си се шашнала?
na 12.09 e ... ходихме там /не Поморие, а Лазур/ и нищо не ми хареса  cray
не ми е останало време да гледам снимки в нета  cray
и за букета помагайте, че и той е забравен  cray
Активен
Страници: 1 ... 24 25 [26] 27 28 ... 31   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines