Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 15:14:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на gadamer4e - 21.06.2008 г.  (Прочетена 19651 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
*
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 22, 2008, 21:09:44 »

Честито на младото семейство!Мног любов и сбъднати мечти!
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 23, 2008, 07:39:41 »

Честито, желая ви да сте щастливо и сплотено семейство, и животът ви да е изпълнен с много победи и хубави емоции!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 23, 2008, 08:03:14 »

Честито госпожо!!! yahoo
А на младото семейство много любов, разбирателство и дълъг и щастлив семеен живот!!!
Горчивооо! twohearts
Активен
Алексчето
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1301



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 23, 2008, 08:36:04 »

Честита сватба, пожелавам ви много щастие и любов в съвместния живот! give_rose
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 23, 2008, 09:33:47 »

Честито и от мен!! Бъдете много щастливи!!!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 23, 2008, 09:43:06 »

Честито на младото семейство бъдете много щасливи и се обичайте give_rose give_rose
Активен
mileto_stoianova
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 82



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 23, 2008, 10:49:17 »

Честито!Много любов,разбирателство и радостни мигове в съвместния ви живот,
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 23, 2008, 10:53:52 »

Честито! Бъдете винаги опора един за друг, обичайте се и бъдете щастливи!
Активен
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 23, 2008, 14:38:40 »

честито и от мен!пожелавам ви много любов и разбирателство,и много деца разбира се:)
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 24, 2008, 08:19:30 »

Честито на младото семейство!
Бъдете винаги усмихнати и много влюбени! give_rose
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #40 -: юли 10, 2008, 10:55:05 »

Хей, къде се загуби?? Няма разказче, няма снимки ....  blush

Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юли 23, 2008, 14:01:32 »

Здравейте. Извинявайте, ч есе забавих толкова време, но първо бяхме 10 дни на сватбено пътешествие, после имаше токов удар и ми изгоря компа и чак сега успях да кача снимки. Ето ги и тях http://picasaweb.google.com/gadamers/Svatba/photo?authkey=LifQf5Bx5J0#5226140432770218914

След малко ще разкажа и как мина сватбата.

Сключихме граждански брак сутринта в 10 часа, бяхме първи там. Мина много добре и най-важното  - бързо. Бяхме само с кумовете и фотографа. После се разделихме  и всеки тръгна по задачи - кумата и аз на фризьор и грим, после за цветята и после на бегом вкъщи , за да облека. Вкъщи беше лудница, добре че не поканихме гости - братът на мъжът ми и семейството му тамън бяха пристигнали от чужбина за сватбата, трябваше и те да се пооправят, а нашата лудетина, заедно с братовчедите си обърна къщата наопаки. Стигна се дотам, че аз нямаше къде да се облека на спокойствие, и затова в една стая се преоблякохме аз, свекърва ми и зълва ми, плюс постоянно влизащи като хуни деца.
Успяхме да се оправим и тръгнахме за църквата. Майка ми закъсня, а в нея бяха свещите. С тези свещи се получи голям майтап. Отивам ден преди сватбата до ателие Глори да купя свещи за църковния брак, защото бях оставила това за последния момент като нещо не толкова важно. В Ателието жената ме пита кога е сватбата и аз й казвам "Утре" , а тя  shok Каза ми, че свещите се поръчвам предварително и не може да реагира толкова бързо. Аз все пак харесах някакви свещи, които по случайност имаше в наличност, но се оказаха без панделки, които пък трябвало да са някакви специални, вързани по еди какъв си начин (дрън-дрън, през едното ухо ми влиза, през другото излиза). Заявих, че и без тях ще се оправим, грабнах свещите и изчезнах. По телефона казах на майка ми на следващия ден да донесе някаква панделка през църквата да ги вържем  тия свещи и тя каза добре. А в деня на сватбата закъсня, всички седяха и чакаха булката , а булката седи и чака майка си с тъпата панделка. Накрая майка ми се появява и носи....свещи  Oh my ... Ами щото те си били с панделката  и затова. Така моите дебели и тежки свещи от Глори си останаха неизползвани, за сметка на тънките и нежни свещи, които мама донесе.
« Последна редакция: юли 23, 2008, 14:23:53 от gadamer4e » Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юли 23, 2008, 14:20:26 »

Браво Bravo Много хубави снимки give_rose
Ама така ме развесели с тия свещи   laugh Толкова се тюхкаме това да не забравим, онова да не забравим, а то могло и в последния ден! funnytooth
Активен
gadamer4e
Сватбар
***
Публикации: 214



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юли 23, 2008, 14:21:27 »

Свещеникът в църквата беше много готин, всичко му се разбираше, каквото говореше, не си мънкаше под носа. Изобщо църковният брак мина чудесно, на всички гости много им хареса. Много съм доволна  и от мястото, което избрахме - Семинарията. Имаше зеленина и прохлада, същевременно нямаше зяпачи и цигани с тъпани. Направихме и страхотна фотосесия след това. Иначе всички гости се изредиха да ни поздравят пред църквата, това отне повече от 30 минути, все пак докато минат 120 човека. А и всичките носеха огромни букети, направо ме затрупаха. Сватбата освен хубаво преживяване се оказа  и тежък физически труд. Стоене права, приемане на поздрави, танци, обикаляне по масите.....Добре, че еуфорията ме държеше здраво.

След църквата отидохме в хотела, където ни е ресторанта. Там се качихме в нашия апартамент заедно с кумовете, за да си починем и да пийнем нещо, а аз си събух обувките  angry После слезнахме долу, всичко беше подготвено идеално. Имах леки притеснения дали всичко ще е наред с организацията, но всеки си знаеше задълженията и всичко мина по мед и масло. А и аз не се засягам, ако нещо не върви  по сценарий, харесвам и импровизациите. А такива имаше. В последния момент реших да направя на мъжа ми номера с ключовете и навих едни мои приятелки да го направят. Беше много смешно.

Имаше от всичко по много - танци, усмивки, закачки, прегръдки, ядене и пиене, торта, поздрави и т.н. Кумата ни разплака с речта, която изнесе, кумът ни разсмя, гостите ни зарадваха, децата ни забавляваха.....
« Последна редакция: юли 23, 2008, 14:25:02 от gadamer4e » Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #44 -: юли 23, 2008, 14:35:22 »

gadamer4e, чудесен разказ  Bravo Bravo Bravo Благодаря ти, че ни направи съпричастни към твоя голям ден  give_rose Със страхотно настроение сте навсякъде по снимките и сте чудесни  girl_in_love  Не успях да разгледам (все още) всички снимки, но съм впечатлена от качеството им!!!!! Чии ръце и очи направиха това чудо?!?!?
Активен
Страници: 1 2 [3] 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines