Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 22:27:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Дафни - 19 Юли 2008 г.!  (Прочетена 44506 пъти)
 
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #120 -: юли 22, 2008, 20:11:54 »

Не мога да не кажа едно голямо "ЧЕСТИТО" на милата Даф  weddingday и да добавя към него хиляди пожелания за разбираателство, топлота и подкрепа! Любовта няма какво да я коментираме - тя е ясна, но нека става все по-дълбока и по-силна с времето!  twohearts gu6 LOVING
Активен
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #121 -: юли 23, 2008, 12:10:01 »

Честито на младото семействооо!!! Много щастие, разбирателство и дечица !!!*INLOVE* heart
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #122 -: юли 23, 2008, 12:24:27 »

Даф , миличка , хайдееее , чакаме снимки на младото семемйство  Dance
Липсваш ни вече  cray
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #123 -: юли 23, 2008, 18:43:56 »

Даф, честито мила! Да сте много щастливи и влюбени цял живот ви пожелавам! И много сладки дечица!
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #124 -: юли 30, 2008, 10:20:24 »

Daf,мила къде се изгуби? Не че искаме да ви прекъсваме медения месец  girl_wink но чакаме да разказваш!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #125 -: юли 30, 2008, 18:04:40 »

Благодаря ви страшно много на всички за милите пожелания  give_rose give_rose много ме разчувствахте cray момичета сватбата мина чудесно без никакви издънки аз се загубих защото у нас компютъра пак ми се развали и немога да ви пиша и на мен ми липсвате много,сега пиша от компа на кумовете само на бързичко ще се обитам тези дни да кача някоя снимка и да разказвам по подробно  Wink Аз се чувствам прекрасно както и мъжлето ми  tease бяхме на почивка в Девин след това на вилата  danceg обещавам ще разказвам с подробности имайте още малко търпение  give_rose
ellie_bellie ще чакам да ми звъннеш аз ще съм си в Пещера girl_wink
Изчезвам момичета обичам ви всичките give_rose heart
Активен
tsvetiiva
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



« Отговор #126 -: юли 30, 2008, 20:31:01 »

Честито!
Нека късметът да не ви изоставя, любовта ви никога да не угасва и от здраве да не се отървете! give_rose


* patchwork.jpg (30.13 KB, 336x336 - видяно 1849 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #127 -: юли 31, 2008, 08:09:14 »

Ей Даф,
ти се появи! yahoo yahoo yahoo
Много се радвам, че сватбата е минала безпроблемно!
Чакаме разказче, подкрепен със снимков материал!
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #128 -: юли 31, 2008, 10:50:46 »

Най-накрая се появи  danceg
Дано по-скоро намериш време за подрооообен разказ и много снимки  girl_wink
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #129 -: август 01, 2008, 22:47:07 »

хей даф честито миличка аз се включвам късничко ...........но знаеш как е :girl_wink:желая ви всичко най-хубаво и чакам с нетърпение снимките....................... give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #130 -: август 03, 2008, 11:49:41 »

Здравейте момичета кокичета сядам и започвам с моя разказ за нашата прекрасна сватба.....
Такаааа в петък на 18.07 беше лудница у нас всеки се мае и вайка tease легнах си към 23:00ч и спокйно си заспах.Сутринта станах в 8:00 ч пих кафенце и се зарадвах че грее слънце бях съвсем спокойна pardon в 9:00 ч докараха колата с която ни караха да я украсим в 10:00 дойдоха фризьора и гримьорката докато пиеха кафе аз си взех душ и започнаха да ми правят прическата между временно милото ми звъни изнервен че няма кой да иде да чака фотото та трябваше да го успокоявам по тел Girl_hide girl_wink в 13:00 часа вече бях напълно готова и чаках взеха да идват и гости направихме някои снимки у нас.Чух клаксоните на колите че идват незнам как но запазих пълно самообладание,залостиха вратата и бая се измъчи милото докато стигне до мен на 3 места запъваха вратите tease не ме дадаха лесно като видях милото най накрая още повече се успокоих.Тропнахме по едно хорце пред нас и гас към ритуалната.Там всичко мина гладко и бързо докато се осетим и вече бяхме казали ДААА и мисля че е излишно да казвам кой кого настъпа,аз разбирасе  blush пред ритуалната пак тропнахме едно хорце и тъй като църквата е много близо тръгнахме пеша до там преди да влезнем малко починахме и испуших една цигара няма да казам че в църквата си е по дълго но слушахме внимателно по едно време милото ми вика"  Айде няма ли да свършва тая църква вече" хихихи  tease е свърши разбира се и потегихме към ресторанта.Направихме една фотосесия докато гостите се настанят и седнахме в лоби бара на ресторанта преди да влезнем.......
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #131 -: август 03, 2008, 12:03:49 »

Посрещнаха ни тържествено е менделсон ритнах менчето обърна се настрани/незнам за какво дете е pardon/ захраниха ни и испихме по чаша шампанско моят принц ме грабна на ръце и ме занесе до масата.Започна лудия купон след това хора хора танци всички гости играеха дансинга постоянно беше пълен толкова много играха че и по късно минавахме да поздравим гостите и да им дадем подаръчетата качиха ни на масата и ни викаха "Горчиво" беше много забавно както исках по голяма част от гостите ни дадоха пликчета,а подаръците аз си знаех кой какво ще ни подари girl_wink danceg Аз не седнах цяла вечер не накусих нищо от вечерята просто бях заета с танциии danceg така после мина жартиера и хвърлянето на букета,нацапахме се хубаво с тортата.А кумовете се представиха достойно на тортата и пилето  give_rose give_rose  и към края вече точно преди да приключи музиката спря тока  beating казвам ви призля ми в целия град нямаше ток незнам защо и 20 мин седяхме на свещи и по голяма част от гостите си разотидоха,но както и да е като дойде музиката продължи и до към 1:00 ч искарахме в ресторанта,след като изпратихме всичките си гости ние кумовете и някои гости отидохме на дискотека danceg и продължихме до 3:00 вече се прибрахме уморени,но щасливи от прекрасния ден.
Така премина нашият незабравим сватбен ден който премина така както бяхме искали и никога няма да го забравим give_rose heart
А на 21.07 заминахме на Девин и там си починахме супер е това е разказчето ми дано да ви е харесало  give_rose
А сега оставям едно линкче да видите част от снимките,защото искам албума да си го направя както трябва и затова ще се забавя малко с него а сега приятно разглеждане
www.zebrafoto.com/dafi/
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #132 -: август 03, 2008, 12:29:37 »

Dafniiiii  yahoo , добре дошла мила отново  Bravo
Изчетох всичко на един дъх , било е супер  yahoo
А снимките са разкошни  girl_in_love girl_in_love girl_in_love Била си невероятно красива , и ти , и младоженеца , тортата е разкошна , украсата и тя , абе всичко е  judges judges judges

Желая ви цялото щастие на земята  kiss
Активен
Natalia Borisova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2243



Моят сватбен албум

« Отговор #133 -: август 03, 2008, 12:58:08 »

Чудесна булка! Много си красива!  Bravo girl_in_love
Снимките са прекрасни!
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #134 -: август 03, 2008, 13:47:17 »

Чудесни снимки, браво!  good good
Активен
Страници: 1 ... 7 8 [9] 10 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines