Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 10:12:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Дафни - 19 Юли 2008 г.!  (Прочетена 44853 пъти)
 
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: юли 03, 2008, 08:01:34 »

Благодаря ви момичета че ви харесва всичко blush give_rose heart и се радвам за което
Winerin виж как лети времето аааа ти вече месец и малко си омъжена а при мен неостана две седмици и айдеееее в клуба tease tease
Момичета мисля мисля и немога да го измисля дайде идея подаръка на младоженеца кога да го подаря и дали да не ги опаковам и моята и неговата фанелка и да дам на кума да му подари на него а на мен кумата какво ще кажете pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: юли 03, 2008, 08:38:06 »

Аз си мисля, че е по-добре ти да му го подариш, все пак си е от теб! А за това кога, ами ако правиш нещо като последна предбрачна вечер, или вечерта след сватбата, не знам, аможе и нещо Ди Джея да измисли по-интересно и пред гостите!!Успех!
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: юли 03, 2008, 08:57:59 »

Даф, гримът ти е супер!!! Честна дума!!! Ще бъдеш бомба yahoo!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: юли 03, 2008, 10:16:10 »

мила аз мисля да му я подаря сутринта като станем след сватбата....................
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #64 -: юли 03, 2008, 13:56:24 »

МОето мнение е да говориш с Диджея и с него да се разберете как да стане , и някъде по средата на сватбеното тържество да му я подариш , за да ви видят  гостите разбира се  good
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: юли 03, 2008, 14:06:03 »

някъде по средата на сватбеното тържество да му я подариш , за да ви видят  гостите разбира се  good
Абсолютно съм съгласна с Teddy_ !  *THUMBS*И аз мисля, че по средата на тържеството е точното време за подаръка към младоженеца!
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: юли 03, 2008, 14:27:33 »

аз искам да кажа едно голямо  Bravo на Дафни, защото тя беше подготвена с почти всичко много рано, а не в последния момент на тагадък, много се радвам, че е успяла всичко да си набави раничко и без нерви.
Всичко е много красиво, но най важното е да е красиво за теб и него girl_wink.
Хубава сватба ти пожелавам, и това с изненадата да посредатата на сватбата някъде е най удачно според мен, но ти като говориш с ди  джея и той може да даде идея, нали това им е работата. danceg
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: юли 03, 2008, 15:32:46 »

Daf,a може да го оставиш за след сватбата,защото той може да се притесни,че не се е сетил и той нещо подобно и може в хотела или там където ще карате първата нощ като бракувани и да му я поднесеш по някакъв по специален начин  smile лично мнение Wink
Активен
Fenix
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Идеееее пролет! :))))


Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: юли 05, 2008, 10:09:32 »

Миличка Даф, то не останааа  yahoo Гримът ти е страхотен, но аз ли не знам къде гледам, или наистина няма снимка на прическата ти?  give_rose Ако не успея пак да се включа, ти пожелавам страхотен купон на сватбата!  give_rose
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: юли 07, 2008, 21:20:55 »

Даф, честито, отсъствах дълго и сега виждам темичката, всичко е страхотно, най-вече костюмът на младоженеца, подобен е на нашия, а ризата май е абсолютно същата, много ми хареса  Bravo, и той ли ще е без вратовръзка като моичкия ?

Ох, много се вълнувам, вашата сватба е една седмица преди нашата, вярвам, че всичко ще е страхотно, успех, мила, ама вие вече сте си готови, така че няма страшно!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #70 -: юли 07, 2008, 22:53:47 »

хей дафни къде се загуби............разказвай до къде стигнахте че то до нашата дата не остана.......... yahoo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: юли 08, 2008, 10:00:35 »

Дафни мила аз искам още от сега да ти пожелая една весела и незабравима сватба понеже няма да мога по късно да ти го пожелая smile и се наслади на всеки един момент smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: юли 08, 2008, 20:56:32 »

Даф, как е настроението - пристигнаха ли вашите? Като ви знам в Пещера какви сте луди на тема чистене, сигурно са ослепяли хората от блясъка в прозорците  tease (нали и аз имам пещерска жилка и знам аз)
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юли 08, 2008, 22:16:49 »

ей Дафи нямам търпение да те видя вече булка.Айде стискам палци за хубаво време и блясък в очите.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: юли 13, 2008, 15:17:38 »

Здравейте милички много ми липсвате обаче нямам никакво време немога и да ви изчета сега но ще наваксвам после Wink нашите пристигнаха тук е пълна хамалогия само хора  Girl_hide снощи бях на моминското си парти а милото на ергенското си парти искарах страхотно Yes всичко е готово утре имам среща с шефа на ресторанта за да се наредят масите и трябва да ида до църквата да занеса кръщелното
В сряда ще ми слагат ноктопластика,а в петък съм на педикюр и масаж danceg
Това е от мен на бързо ако имам време през седмицата пак ще надникна give_rose
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6 7 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines