Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

октомври 18, 2024, 08:17:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Дафни - 19 Юли 2008 г.!  (Прочетена 48603 пъти)
 
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 25, 2008, 16:23:20 »

Дафни много хубави неща си показала!
И костюма и роклята са страхотни!
Ще чакам резултата от пробния грим и прическа, пък после ще даваш координати Girl_hide
П.С. Оправиха ли роклята?
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: юни 30, 2008, 08:03:33 »

Мацки здравейте в събота бях на пробна и стана точно това което исках  yahoo danceg но нали съм загубена 8Pзабравих апарата за да ме снимат а след това ми развали прическата защото трябва да я поядисва допълнителната коса blush така че се извинявам ама ще ми видите прическата на 19  blum а грима милото вечерта ме снима обещавам утре да пусна снимките  girl_wink
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: юни 30, 2008, 08:19:20 »

Това е страхотно Дафи! Не се притеснявай за снимките - не остана  blum Какво ще си взимаш за украса на прическата?
Активен
Слънце
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2771


Усмихни се!


« Отговор #48 -: юни 30, 2008, 11:15:48 »

Даф, ти като една фурия организира всичко за сватбата  Bravo Много ще ми е интересно да ти видя грима. И аз на свой ред да изкажа възхищение от нещицата ви, от облеклото на младоженеца.. А халките ви направо са невероятни  girl_in_love СТрашно много ми харесват
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: юни 30, 2008, 11:45:54 »

Dafni, чакаме те с нетърпение да покажеш грима. Жалко за прическата че не си я снимала, но нищо. Ще те видим съвсем скоро в завършен вид и в целия ти блясък  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: юни 30, 2008, 17:51:49 »

Даф, страхотно, че са те направили както искаш! Това е много важно!
Чакам и аз снимки от грима! Какво стана с роклята?
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #51 -: юни 30, 2008, 18:32:31 »

Дафи, тъй като на мен гримът и е болна тема, чакам с нетърпение да те видя, както и в приказната ти рокля smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: юли 01, 2008, 07:51:34 »

Момичета качих в галерията ми снимки от грима може да погледнете give_rose
Обаче предупреждавам че грима ми беше направен в 4 след обяд а снимката е в 12 вечерта преди лягане и малко не стои как трябва пък и нали е пробен по малко фон диотен по малко руж и т.н. почти е размит така да се каже грима и да не ви хареса казвайте си мненията на никой няма да се сърдя good girl_wink
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #53 -: юли 01, 2008, 07:59:46 »

Браво!!! Гримът е станал перфектен!  Bravo
Кажи с какви сенки те правиха - течни ли бяха, на прах или кремообразни. Щом като в 12 часа си изглеждала толкова безупречно, просто е невероятно! Коя снимка показа за модел или само го обясни? И каде ходи за този грим?
Аз, нали, хиляда и един въпроса, обаче наистина ти казвам, много добре са те направили  give_rose
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #54 -: юли 01, 2008, 08:01:06 »

Даф мила самият грим е красив сам по себе си,но без роклята и прическата няма как мнението ми да е точно,иначе грима ми харесва как е станал good good good
Даф а от къде са потника и фланелката-много са сладки и са страхотен подарък good good good
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #55 -: юли 01, 2008, 08:03:40 »

dafni85 аз бих сложила малко по-малко от тъмните сенки,но да те предупредя че аз съм си пристрастна към по малко грим =]Все пак ти си знаеш най добре кие ти стои и кое не smile А знаеш ли аз какво бих те посъветвала-питай най-добре мъжлето си или някой друг представител на мъжкия пол,защото от опит зная че те много добре знаят кое найлдобре стои на една жена Wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: юли 01, 2008, 08:14:47 »

Много сте бързи бе мацета give_rose
Ели благодаря че ти е харесал грима и отговарям на въпросите ти blum сенките бяха кремообразни,не съм показвала снимка на примерен грим обясних на момичето че ще имам златни бижута от там на татък се оставих в нейните ръце good  изключително внимателно работи и ми взе 8 лв  pardon учудих се  Yes така в фризиорски салон в Пловдив бях Ели и ще ти обясня къде се намира минаваш шадраваните на центъра и имаедна малка уличка в ляво там е салона то се вижда и от по далече  give_rose
Наде съгласна съм че без рокля и без прическа това си е просто грим ама крайния резултат какъв ще е ще разберем а 19 blum а потника и тениската ги поръчах на една жена тук в Пещера която прави щампи и ми излезнаха 20 лв и двете good
Майчето благодаря ти за искреноста разбира се че всеки човек си е индивидуален аз също като теб съм привърженик на по лек грим,ама какво ми стана сега казах искам да е нещо по различно пък и сватбата е вечерна,а и мъжлето беше с мен като ме видя иии Oh my ... Oh my ... онемя
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: юли 01, 2008, 09:29:57 »

Грима ти е много добре!
Да сенките са тъмни, но нали все пак е вечерен грим и то за сватба! Girl_hide
А иначе като цяло на лицето ти стои като естествен!  Bravo
Ще чакам координати и ако имаш име и точен адрес ще ме улесниш повече!
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: юли 02, 2008, 19:27:51 »

Дафни, ама и ти си била скоро  Girl_hide лелеее кога мина това време  blush
всичко е много красиво, да не пропусна и аз да ти похваля младоженеца  blum и грима ти е много сполучлив за вечерна сватба според мен  good и халките са много красиви!  Bravo

Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: юли 02, 2008, 20:19:27 »

Даф , грима е станал много добре , и за вечерна сватба е супер  good А и се връзва с обувките и роклята  good
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines