Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 26, 2024, 19:05:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Дафни - 19 Юли 2008 г.!  (Прочетена 44846 пъти)
 
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: юни 17, 2008, 09:25:36 »

 Bravo  Bravo  Bravo Ма вие почти с всичко сте готови.
И на мен ми стана интересно-какъв е подаръка на младоженеца? 
Желая Ви едно незабравимо и изпълнено с емоции тържество  give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: юни 17, 2008, 09:28:13 »

Eли подаръка е тениска като твоя мъж която си подарила,обаче направих и със същия надпис и потниче за мен  Girl_hide та и двамката да сме еднакви все пак и за двамата е GAME OVER Ккакто е на надписа като ги снимам ще ги покажа girl_wink
А за обувките си права ще имам едни официални обувки за по официални събития good
Радвам се че ви харесват нещата
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: юни 17, 2008, 09:41:06 »

мила и на мен ми се иска да направя като твоята изненада дори питах на 2-3 места...........,но да те питам ти кога мислиш да му я подариш?
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: юни 17, 2008, 12:10:05 »

Даф, много са ви хубави нещата! Поздравления, че сте готови Bravo!!!
Относно изненадите- не съм се сетила да му подготвям crazy... Дано остане време да измисля нещо, а ако не- здраве да е girl_wink! Той така или иначе ще се втрещи от изненадата, която мама ни е подготвила yahoo.
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: юни 17, 2008, 12:34:29 »

Hristi чесно да ти кажа и аз незнам кога ще му я дам мисля че когатп и да я дам все ще весело
Аланах ами защо не измислиш някакъв подарък имаш малко време give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 17, 2008, 21:12:12 »

Dafni, Сладур, честита темичка. Ти ми скри шапката и ремонт и подготовка за сватбата, много добре сте се справили.  Bravo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 17, 2008, 23:32:36 »

Честита темичка, скъпа Даф!
Няма какво да те мислим тебе - ти си ни най-организираната, само трябва да отидеш на сватбата  tease.
Много ми харесва всичко - младоженеца на първо място, халките, чашите, обувките, роклята - всичко е прекрасно! 
 give_rose
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 18, 2008, 08:44:05 »

ООО Нина ама ти къде се загуби бе маце какво става с теб  give_rose
Ели ами май няма къде да се ходи ще трябва да отида на сватбата tease хихи той милото ми вика "Аз сутринта на 19 като стана защо не взема да ида на риба и после ще дойда направо в ресторанта хихии" tease tease
Охх аз вече две вечери под ред сънувасм сватбата и все нещо не е наред и се ядосвам тази нощ сънувах че нямаше цветчета за закичване имаше само едно  crazy започвам да се побърквам tease
Активен
jasmine
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1188



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 18, 2008, 10:26:17 »

dafni,направо ме уби с тея сънища :sarcastic:спокойно бе мила,напук на сънищата ти сватбата ще е перфектна  Party time
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 18, 2008, 10:36:33 »

ООО Нина ама ти къде се загуби бе маце какво става с теб  give_rose
Ели ами май няма къде да се ходи ще трябва да отида на сватбата tease хихи той милото ми вика "Аз сутринта на 19 като стана защо не взема да ида на риба и после ще дойда направо в ресторанта хихии" tease tease
Охх аз вече две вечери под ред сънувасм сватбата и все нещо не е наред и се ядосвам тази нощ сънувах че нямаше цветчета за закичване имаше само едно  crazy започвам да се побърквам tease
girl_impossible хаахаха май всички луди  pleasantry булки сме така. И аз какви ли не сънища сънувам вече, то направо сериал  blum. Споко мила, не се тормози, всичко ще е ок (според мен това са подсъзнателните ни притеснения  good).
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 18, 2008, 20:17:48 »

........и аз имах такива сънища някой просто бяха доста откачени.................. Girl_hide
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 18, 2008, 20:30:35 »

Дафни, честита темичка сладурка! Всичките ти неща са много красиви и съм сигурна че ще си прелестна булка. И младоженеца си го бива  girl_wink А той като ти каза че ще ходи за риба ти защо не ми каза: В ...ч с тебе, без тебе сватбата започва  tease tease tease Да видим дали ще му се ходи на риба тогава. Шегата на страна. Пожелавам ти много емоционален сватбен ден, да се чувстваш много влюбена, обичана и красива  give_rose give_rose give_rose
Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 18, 2008, 21:01:46 »

Даф, споко, аз ги сънувам такива през вечер, май си е напълно в реда на шеметната подготовка за мечтаната сватба. Не им обръщай внимание на сънищата  Wink
P.s. пиша дипломна, ще се включа след 31.06 smile
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 18, 2008, 21:17:07 »

Хей мацки много сте милички ако ви нямаше какво щях да правя give_rose целувам ви всичките
Нинче успех с дипломната ще стискам палци
Ели аз му казах че аз ще ходя за риба в сватбения ден защото съм уловила най голямата риба - него  tease tease tease
А за сънищата май наистина е нормално за кандидат булките хайде момичета лека от мен пък да видим дали ще сънувам нещо тази вечер pardon give_rose
Активен
Бебче
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 914



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 19, 2008, 12:53:43 »

Даф, честита темичка сладурке!
Всичко е прекрасно , а ти както винаги си стриктно организирала нещата браво  Bravo
Ще бъдеш страхотна булка!
Пожелавам ти само още много приятни емоции в последния месец преди приказния ден! give_rose
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 11   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines