Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 12:46:28

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на micedj 19.07.2008  (Прочетена 29185 пъти)
 
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: август 07, 2008, 10:27:04 »

браво мила били сте страхотниииииииииииииииии........................ give_rose
Активен
Dalia
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 79


Amor con amor se paga


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: август 07, 2008, 16:57:37 »

Поздравления за сватбата! Роклята ти е страхотна!
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: август 09, 2008, 10:49:41 »

micedj страхотна булка си била Bravo Bravo Bravo
Мен нали дълго ме нямяше и малко късничко да ви пожелая щастлив семеен живот smile
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: август 10, 2008, 08:47:17 »

Много сте хубави!
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: август 12, 2008, 17:30:27 »

Страхотна булка си, много ми харесва всичко! Чакаме още разказ!
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: август 13, 2008, 08:10:17 »

Здравейте мили дами! Много се радвам на пожеланията и на всяка една мила думичка! Аз продължавам с разказа  Wink
В един момент чух клаксоните на колите, малко по-късно много голяма глъчка пред къщата и вече не знаех на кой свят съм! Даже реших да ги посрещна седнала, да не взема да припадна за едното нищо funnytooth Доста лесно ги пуснаха при мен, а милото горкия той, ухилил се до ушите и той не знае на кой свят е  sarcastic такива бяхме картинки за гледане, че нямам търпение да гледам видеото. Оказа се, че вкъщи са дошли около 40 човека - роднини и приятели. Тропнахме 3-4 хорца на паркинга и хайде към ритуалната да се женим. marriage Като стигнахме обаче се оказа, че има закъснение от около 30 мин, които станаха 40...Но това да беше. girl_wink Много мили неща каза жената, на мен по едно време даже ми доскуча blum нямах търпение да стигнем ресторанта. А на Миро приятелите постоянно викаха 'Настъпи я, настъпи я!' И той взе, че ме настъпи преди още да сме подписали laugh И аз му казах, че не се брои  tease Натоварихме се на колите и отидохме в парка на УНСС за фотосесия. За съжаление плана ми с параклисчето се развали, тъй като беше затворено, но пък направихме страхотни снимки! Посрещането в ресторанта беше много хубаво - много ми хареса как се съчетаха белите и златните балони с интериора - беше приказно! Менчето падна за момче, но аз си казах, че заявката ми е за момиче първо ROFL От страхотните ни кумове имахме изненада - танцов ансамбъл! Много се зарадвахме, защото си стана наистина българска сватба! Ние пък по-късно вечерта им подарихме по една тениска. На кумата пишеше 'Maid of Honour", а на кума "Best man (on so many levels)", много им се зарадваха! Иначе първия ни танц беше 'Огън от любов" на Силвия Кацарова и Васко Найденов. И като се почнаха хора, танци! Добре, че диджея водеше програмата - от питката отчупихме по равно, букет, жартиер (е първо имаше прашки за заблуждение funnytooth), имахме и обещания, но преди да ги кажем си 'дръпвахме' от хелия на балоните и стана страаашно весело, скъсахме се да се смеем! А милото обеща да сменя памперси и да ме отменя в домакинството friends И така неусетно стана 3 часа! Аз цяла вечер бях хапнала две хапки пържола и две хапки от тортата и сигурно 2 бутилки минерална вода - нищо друго! Като слязохме в стаята си взехме от мезетата и погачата - много добре ни се отрази. И да си кажа честно заспахме като къпани - решихме да оставим 'брачните задължения' за медения месец blush А колко неща забравихме! Милото забрави ризата с късия ръкав и гърненцето с 'жълтици' дето щеше да ме купува с него. Аз забравих табелката за врата, която бях приготвила за подарък... Но здраве да е както казват бабите. Аз спирам, че пак се отнесох  blush Приятен ден на всички!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: август 19, 2008, 15:18:01 »

Весела сватба е било! А как бързо времето лети...и месеца мина!
Честита първа месечинка!  Flower Flower Flower
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: август 19, 2008, 19:06:20 »

Благодаря ти eli_m thank you Наистина лети...Сама ще видиш как ще се изниже времето до сватбата, като гледам и ти още малко и си на финалната права  girl_wink Нямам търпение другата седмица да вземем видеото и да се видим какви сме ги вършили  tease
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: август 20, 2008, 06:40:35 »

Честита месечинка!
Много щастие и любов! give_rose
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: септември 01, 2008, 08:12:36 »

Момичета, можете да видите краткото ни филмче тук:
http://www.victorpopov.com/videos-family.php?id=144

Ние сме под номер 43&44  Dance
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: септември 02, 2008, 07:49:53 »

А тук www.miromaria.multiply.com съм качила снимките от сватбата!
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юли 19, 2009, 09:58:43 »

Честита Годишнина!

Винаги любов да има - всяко лято, всяка зима!
В бяла къща да живеете,
много люлки да люлеете,
да сте винаги неразделни
и в празник и в делник!


Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines