Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 05:49:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hristi 19.07.2008  (Прочетена 53609 пъти)
 
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юли 13, 2008, 10:13:21 »

свърших аз с чистенето..................тази седмица е за релакс..............снощи излизахме момичетата ходихме да гледаме секса и града-много подходящ-през цялото време само ме подбутваха и се бъзикаха :)после ходихме да хапнем и после на дискотека...........беше готино поразтоварих се максимално Girl_hide...................не мога да повярвам че остават само 6 днииии..............................нещо се замислих и за времето в деня..................дано да е хубаво!
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юли 13, 2008, 15:21:29 »

Хей миличка не ни остана много на нас  blum браво с всичко добре си се справила  give_rose и аз като теб все едно не се омъжвам аз а някой друг изобщо не се притеснявам може би предния ден вече ще ме присвие стомаха Girl_hide мила ти ще си страхотна булка пожелавам ти успех и спокойствие на 19 blum
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юли 14, 2008, 10:39:33 »

Еххх мила, още малко остана  Bravo стискам палци  и да си най-красивата булка  tease най9веселото изкарване ви пожелавам и бъдете щастливи  give_rose
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юли 14, 2008, 17:34:48 »

свърших аз с чистенето..................тази седмица е за релакс..............снощи излизахме момичетата ходихме да гледаме секса и града-много подходящ-през цялото време само ме подбутваха и се бъзикаха :)после ходихме да хапнем и после на дискотека...........беше готино поразтоварих се максимално Girl_hide...................не мога да повярвам че остават само 6 днииии..............................нещо се замислих и за времето в деня..................дано да е хубаво!

Христи, много добре, направо тематично избрано  Bravo
Пожелавам ти да се насладиш на последните си момински дни и да запомниш всеки един момент от красивата си подготовка за мечтания момент!  give_rose Няма да се притесняваш за времето, щом има слънце в душата ти.
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юли 14, 2008, 22:41:47 »

благодаря ви милички.........за хубавите пожелания.........аз днес свърших доста работа-ходих да доплатя тортата,ходих до виктор попов да им оставя нещата за диска,че ще пътуваме след сватбата и докато ни няма той да стане................а и най-важното подадох декларациите в ритуалната зала......... *YAHOO*утре ще ходя до кетъринга...........и ще отида на ноктопластика ,а в петък ще отида само да ми ги нарисува за сватбата..........имам да си направя и бонбонките........така поне ми е запълнено времето и не се замислям много много Girl_hide
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #140 -: юли 15, 2008, 16:47:55 »

Леле само 4 дена остава до големия купон? Party time
Как е настроението? Готови ли сте?
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юли 16, 2008, 13:33:28 »

настроението е супер...................а дните си минават много бързо..............някак си не осъзнавам че денят си е дошъл-само 3 дни остават.............с тази организация от толкова време.........направих поръчката за кетеринга в дон вито,подготвих си нещата за ресторанта,днес ще отидем да наредим масите.........дано да стане така както съм ги разпределила......да не се налага да ги разбивам гостите от предвидените им места......-всичко си върви по план......и вече наистина нямам търпение yahoo
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #142 -: юли 17, 2008, 11:13:05 »

Христи, не отана и до твоя ден!!! Как е настроението?  danceg
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юли 17, 2008, 15:14:44 »

Христи,

само два дни до вашия ден!!!!

сигурно вълнението те е завладяло вече,

кажи, освен необходимата концентрация, какво друго занимава основно мислите ти, предвид близостта до дълго чаканият ден?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #144 -: юли 17, 2008, 16:01:44 »

Мале, то не остана! Пожелавам ти един страхотен сватбен ден! Бъди най-щастливата, най-обичната и най-красивата булка!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юли 17, 2008, 21:41:44 »

здравейте момичета............ @}->--аз до сега приготвях нещата за ресторанта ,занимавах се със списъците.......и просто луднах :Pняма напрежение в мен просто гледам  да не пропусна нещо........и ги премислям по сто пъти всичко е в кашони сега :girlhide:ще ви покажа и кошниците с подаръчетата...............
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юли 17, 2008, 21:43:09 »

а в тази са бонбонките за след гражданското.....
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юли 18, 2008, 01:48:05 »

Христи, браво, такива хубави неща правиш, сватбата ти ще е сладка като бонбон, направо да ви изхруска човек с тези красоти!
Пожелавам ви целият ви сватбен ден да е много много сияен, и животът ви нататък да тече в същия дух. Забавлявайте се страшно много!
Очаквам с нетърпение снимките ти - знам, че имаш страшен фотограф!
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юли 18, 2008, 07:36:33 »

Здравей мила,
пожелавам ти най-прекрасния, най-щастливия, най-незабравимия, най-изпълнения с красиви емоции и любов слънчев сватбен ден!
И после ти си знаеш - по най-бързия начин разкази и снимки! smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юли 18, 2008, 08:10:19 »

хей,

сладуркаааа,

пожелавам ти днес да е един спокоен ден, в който да премислиш какво е останало, да годовършиш и заслужено да релаксираш от напрежението;


искам също да ти пожелая един вълшебен, прекрасен и незаабравим сватбен ден!!!!

Избързвам с пожеланията, но ще къмпингувам на палатка, без лаптоп, без нет и т.н.

Хайде, хубав, слънчев, весел и зашеметяващ сватбен ден, да не спираш да се усмихваш и радваш, това е твоят и нъ бъдещия ти съпруг ДЕН!!!!!!!!
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines