Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 25, 2024, 09:36:51

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на Hristi 19.07.2008  (Прочетена 53522 пъти)
 
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #195 -: август 08, 2008, 10:39:31 »

не мога да повярвам че вече минаха 20 дни от сватбата................времето направо летиииии......................много е странно живеем с мисълта за този ден с месеци и за един миг той отлита.........но определено всичко през тези месеци което сме правили си заслужава като видиш задоволството на хората в самия ден а и най-вече собственото като знаеш че всичко си направила така както искаш и си вложила толкова много от себе си и то се е получило по най-добрия начин..............!!!!!!ехххх колко е хубаво да бъдеш булка............
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #196 -: август 08, 2008, 10:59:07 »

Мила Христи,

Сватбата наистина е била страхотна......а тортата....мечта. Наистина всичко е направено с вкус..... Bravo за което!
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #197 -: август 08, 2008, 11:11:13 »

Леле Христи колко си красива! Oh my ...
Направо не знам как съм могла да пропусна снимките от сватбеното ви тържество! Просто си била неотразима! give_rose
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #198 -: август 09, 2008, 09:58:18 »

ех момичета колко сте мили всичките............ give_rose
аз вчера взех и дисковете с видеото много хубаво са ги направили........... yahoo
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #199 -: август 09, 2008, 10:48:42 »

Hristi преди малко разгледах албума ви.
Страхотно изглеждате ти и младоженеца!
Много красива булка си! А шаферите са големи сладури!
Пожелавам ви все така с толкова много любов да се гледате и да върви по мед и масло семейния живот!  Bravo
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #200 -: август 09, 2008, 10:52:20 »

Още дна невероятна булка Bravo Bravo Bravo give_rose give_rose give_rose
Бъдете вечно така влиубени и красиви good
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #201 -: август 10, 2008, 10:35:49 »

момичета наистина се надявам всичките ви пожелания да се сбъднат...........вчера си подредих и снимките в 2 албума........вложих малко мой идей и албумите станаха страхотни............ще се опитам да ги снимам да ви ги покажа...........приятен ден на всичкииии.........
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #202 -: август 12, 2008, 16:11:59 »

не мога да повярвам че вече минаха 20 дни от сватбата................времето направо летиииии......................много е странно живеем с мисълта за този ден с месеци и за един миг той отлита.........но определено всичко през тези месеци което сме правили си заслужава като видиш задоволството на хората в самия ден а и най-вече собственото като знаеш че всичко си направила така както искаш и си вложила толкова много от себе си и то се е получило по най-добрия начин..............!!!!!!ехххх колко е хубаво да бъдеш булка............
Напълно те подкрепям за това-колко е хубава да бъдеш булка... :girl_in_love:Аз като се замисля,че от нашата мина цяла година.....ех.....сякаш беше вчера.... +:-)Наистина толкова много приготовления и тичане насам-натам, а после самият ден толкова бързо минава,че  :'(Но пък споменът остава завинаги и щом се сетя за нашият сватбен ден .... ме обливат едни топл вълнички и ми става едно хубавооооо... Dance
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #203 -: август 12, 2008, 17:10:13 »

Христи, бъдете много щастливи и влюбени. Разгледах снимките ти и всичко е прекрасно, много красиви младоженци и сватбата е страхотна! Честитооооо!
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #204 -: август 13, 2008, 08:00:10 »

Мила Христи, много се радвам, че най-после успях да те видя булка danceg А роклята ти е направо... нямам думи! Браво на шивача ти! Много ми хареса и идеята ви за 3в1 танц! Бас ловя, че е станало много весело и гостите ви са били шашнати danceg А, за тортата... Torte съжалявам, че не мога да я опитам good Вие къде ходихте на сватбено пътешествие?
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #205 -: август 13, 2008, 10:25:42 »

сватбеното ни пътешествие беше на нашето черноморие...........бяхме с кумовете........а по-късно се събрахме с още 2 семейства.........изкарахме си чудесно.........аз толкова много обичам моретооо че не исках да си тръгвам.......... :girl_wink:ние заминахме след сватбата и през цялото време еуфорията си ни държеше.......... danceg
    мерси много момичета за ВСИчКОООООО!!!!!!!
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #206 -: август 14, 2008, 11:55:31 »

ехооооо искам да ви покажа моите албумчета.........едното ни е подарък за сватбата-това със затворената корица,такова удоволствие ми доставяше да си ги наредя,че просто не мога да го опиша дано ви харесат......... blum
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #207 -: август 14, 2008, 12:27:06 »

Много са хубави, а и ти си била много хубава булка, и като гледам е била страхотна сватба.Нека през целия ви съвместен живот да сте така щастливи и усмихнати  give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #208 -: август 19, 2008, 14:57:24 »

Честита първа месечинка! Как лети времето само....Желая ви много щасливи моменти да празнувате заедно!


* aranjivovka-7.jpg (16.28 KB, 200x200 - видяно 2065 пъти.)
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #209 -: август 19, 2008, 15:25:03 »

ей благодаря много...........................много си мила give_rose
да времето минава многоооооо бързо изобщо не го усетих този 1 месец smile
Активен
Страници: 1 ... 12 13 [14] 15   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines