Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 29, 2024, 16:46:50

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитва  (Прочетена 94323 пъти)
 
ivanpetrov1987
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #75 -: август 26, 2011, 14:33:01 »

Здравейте, момичета! Много забавни коментари чета тук danceg доста се посмях...но това е положението. Аз искам да ви се оплача. Моята приятелка я нямаше близо две седмици. Кой мислите, че трябваше да оправя?! Чистих, мих чинии, подреждах..от време на време. Пусках пералня няколко пъти. Какво да правя като се налага. Е...нащо момиче се върна и ме почна... "Много е разхвърлено! Защо не си си измил чиниите от вчера? Каква пералня си пускал, след като прахът си седи вътре..." И такива подобни неща. Въпреки това гледам да й помагам, когато тя има работа и няма достатъчно време да се справи и с домакинските задължения. Забелязвам, че се радва на това. Бих искал да е доволна от мен и да не се оплаква, но това май е невъзможно..
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #76 -: август 26, 2011, 15:48:58 »

ivanpetrov1987 много ми хареса изречението "Чистих,мих"-ами чистил си след себе си  и си мил това,което си изцапал. Не ми се мисли да се върне и да завари всичко в мивката:)
Иначе адмирации за желанието:)
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #77 -: август 26, 2011, 16:50:37 »

ivanpetrov1987
Е един от мъжете,който си мисли,че домакинските задължения са изцяло женска работа...  NO
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #78 -: август 26, 2011, 17:00:49 »

И писа един мъж и ......... ,все едно е влязъл в кошера с пчелите. Всичко в едно семейство е по взаимна договорка и разбиране. Еманципацията е хубаво нещо, но си има неща който повече се удават на жените, и такива ,който се удават на мъжете. Е, какво като си мисли момчето , че домакинската работа е женска работа, ами неписаното правило, че мъжът трябва да издържа семейството? Значи по тази логика и това не е правилно или старомодно? Ами жената с чук и тръбен ключ, да забива пирони или да ремонтира парното - това нормално ли е? Същото е като с домакинската работа - просто си има неща, характерни за всеки пол.
« Последна редакция: август 27, 2011, 00:17:25 от Deliysky » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #79 -: август 26, 2011, 20:17:01 »

Deliysky, нека не се впускаме в мътните води на половото разделение на домашните задължения biggrin Аз не познавам някой мъж, който всеки ден забива пирони, поправя парно и не се разделя с чука. Докато домакинската работа - чистене, готвене, простиране и прочие, са ежедневни дейности. Колкото до издържането на семейството - в повечето български семейства и двамата работят на пълен работен ден и получават приблизително еднакви заплати - за каква издръжка говорим, тогава? Когато една жена е в майчинство, то е дадено, за да си гледа тя детето, не да се гърби сам-самичка и с дете, и с "въртене" на къщата. Единственото, с което съм съгласна в поста ти е "Всичко в едно семейство е по взаимна договорка и разбиране".
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #80 -: август 29, 2011, 09:28:40 »

ООО с удоволствие бих била домакиня, ако не работех и мъжа ми ме издържаше  Wink Но за съжаление в днешно време са малко семействата които могат да си го позволят, жената изцало да си седи в къщи,да гледа децата и цялото домакинство.
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #81 -: ноември 18, 2011, 18:09:52 »

Момичета спрете да се опитвате да ни шлифовате и ни приемете каквито сме .....аз лично очаквам точно това от половинката си и съм готов да я направя най щастливата жена на света smile
Колкото за домашните задължения не очаквайте някои автомонтьор да се прибере измръзнал от сервиза и да почне да готви....... blum
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #82 -: ноември 18, 2011, 18:21:42 »

alex_smart
А ти какво очакваш,женати да се прибере измръзнала по спирките, от чакане на автобуси и след 9 часа работен ден и тя да ти готви  sarcastic
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #83 -: ноември 18, 2011, 18:50:02 »

Ами не точно за такива случеи има доставки по домовете ,ресторанти или добри комшии........ yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #84 -: ноември 21, 2011, 11:30:35 »

alex_smart
Дай боже и двамата да изкарвате достатъчно парички,че да може да си позволите всеки ден доставка по домовете или ресторанти  Wink

п.с. Това с добрите комшии,нещо не го схванах много,много....  pleasantry
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #85 -: ноември 29, 2011, 16:28:13 »

Да се включа и аз.... От моя бъдещ съпруг не съм видяла или усетила нежелание да ми помогне за нещо   yahoo ( и дай Боже винаги да е така). Пък и има жени, които нямат нищо против да си вършат домакинската работа или поне някои неща от нея са им супер приятни, а  има мъже които наистина не си помръдват пръста за нищо  angry Виждала съм случаи, в които мъж става от масата и си оставя така всичко....  Тъй че всичко опира до човека като такъв и до голяма степен играе роля и възпитанието  huhhuh.gif
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #86 -: ноември 29, 2011, 19:24:03 »

Момичета спрете да се опитвате да ни шлифовате и ни приемете каквито сме .....аз лично очаквам точно това от половинката си и съм готов да я направя най щастливата жена на света smile


Алекс, не си губи времето да спориш, не си на правилното място. Жената очаква от тебе точно това което и се иска. Аз имам 2 брака и мога много да пиша на тая тема. За 90% от жените светът се върти около тях и техните разбирания. Ние сме просто притурка в тази картинка. Тя с удоволствие ще приеме да я направиш най-щастливата, но цял живот ще се опитва да те шлифова и никога няма да се примири с факта , че ти виждаш и разбираш живота по-съвсем друг начин.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 09, 2013, 09:08:52 »

Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет. -  Да това го има при мен! А аз най-много държа на хигиената.Когато ми каже че отива да се къпе направо се изненадвам!     Oh my ...


Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая... -
Не ми заспива тогава..След това гледаме филм или нещо си говорим. Е понякога заспиваме и двамата хаха..  Bravo


Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана. -
нека да си кара той-аз само ще се возя! smile Не искам да карам изобщо!


Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра. -
охо.. не не-вече не седим постоянно пред компютъра-хаха  Bravo

Страх от сълзи - Не и пак не! Плачем си понякога и двамата заедно.. smile

Мъжете се плашат от женски сълзи. Може би защото плачът на жените ги кара да се размекват. И те са хора, и на тях им се доплаква. За всеки случай обаче си имат по едно готово предложение за разрешаване на подобна ситуация. -
При него няма такова нещо.По-скоро наистина страда,когато на мен не ми е добре. Просто му пука за мен и ме обича. Wink И също така ако се случва нещо с майка му,баба му. Мъжете имат чувства.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви. -
Ох за това той седи далеч от кухнята и всеки друг мъж не давам да припарва там!!!!!

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя. -
Всеки ден.. Ние обичаме да си говорим с майка му. Тя е много мила жена-страхотна е! И аз я обичам като майка вече!  danceg


Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет. -
Ох да и това ми е най-голямата болка! Направо ми е писнало! Не мога и не мога да го накарам да отиде на лекар..Били измамници.. То че има тук в Бг да,но не всички са такива.. Какво да се прави-мъже!

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража. -
Моя мъж не е такъв изобщо,но познавам такива мъже.Направо нямам думи..  shok shok

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак. -
Има го.. Yes
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6]  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines