Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 21:45:08

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитва  (Прочетена 94492 пъти)
 
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 23, 2008, 11:25:37 »

Някои от тези важат за моя:

Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража.

Хаотичен
Вечер,като се прибере и да оставя на куп телефон,портфвйл и ключове ана секцията.Дрехите също се захвърлят,където си хареса... :angry

Слага и той всичко в хладилника,вкл. салфетки и солницата. diablo

Влизането с обувките "за малко".

Говоренето по телефона,като всеки път се започва едно обикаляне.Ужас... angry

Готовност да направи всичко за своите най-добри "приятели". sad

Когато влезне в банята да се бръсне след него всичко е косъмчета,а и  имайте впредвид,че е почистил!
« Последна редакция: август 23, 2008, 11:29:54 от Pisetata » Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 19, 2008, 14:23:18 »

Ами това за чорапите май е обща черта. Иначе няма кой знае какво. Ядосвам се, че понякога пуши и след това се оплаква колко му е зле. Готви много, не чисти, но обича подреденото. Нямам забележки почти. А да, храни се много бързо  smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 19, 2008, 16:16:12 »

Повечето неща всъщност са дреболийки и не са от голямо занчение, но понякога ме дразнят blum
1.Антипатията към лекарите и зъболекарите- може да отлага до безкрайност посещението. Трябва съвсем да се затръшка от болки, за да отиде.
2.Хвърля си дрехите където му падне- много обича да трупа планини от дрехи по столовете и фотьойлите, а чорапите ги оставя там, където ги е събул.
3. Великото спокойствие- каквото и да става и каквото и да трябва да се прави винаги следва "спокойно, има време", "утре ще го направя", "не се притеснявай остави на мен"
4. Има ли футболен мач- просто не го закачайте. Отнася се донякъде и за формула1.
5. Когато се скараме спира да говори и отива в другата стая, за да ми минело, а аз от това още повече побеснявам, защото нямам слушател. angry
6. Играене на компютъра- все пак признавам че е в приемливи граници и няма зависимост.
7. Хъркането- вече съм свикнала huhhuh.gif
8. Мноооого го мързи да се бръсне
За това се сещам. Иначе положителните неща са доста повече  smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 19, 2008, 10:57:20 »

ЕТО КАКВО НЕМОЖЕМ ДА ПРОМЕНИМ У МЪЖЕТЕ

1.Антипатията към лекарите и зъболекарите- може да отлага до безкрайност посещението. Трябва съвсем да се затръшка от болки, за да отиде.  judges
2.Хвърля си дрехите където му падне- много обича да трупа планини от дрехи по столовете и фотьойлите, а чорапите ги оставя там, където ги е събул.  judges
3. Великото спокойствие- каквото и да става и каквото и да трябва да се прави винаги следва "спокойно, има време", "утре ще го направя", "не се притеснявай остави на мен"  judges
4. Има ли футболен мач- просто не го закачайте. Отнася се донякъде и за формула1 В ТОВА ЧИСЛО И БОКСА  judges
5. Когато се скараме спира да говори и отива в другата стая, за да ми минело, а аз от това още повече побеснявам, защото нямам слушател. angry ВСИЧКИ СА ТАКА>>>  nea
6. Играене на компютъра- все пак признавам че е в приемливи граници ПОНЯКОГА
7. Хъркането- вече съм свикнала huhhuh.gif
8 Влизането с обувките "за малко".  shok
9 1. Вечер като се прибере всичко се оставя където му хареса.Ключове за кола, просто са някъде.Аз ги подреждам,че иначе сутринта ще ме събуди да ме пита къде ги е оставил Wink
10 Извънредните часове в офиса  beating
 
МОМИЧЕТАААА ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, КОЕТО УСПЯХ ДА ПОСЪБЕРА ОТ КОМЕНТАРИТЕ, МЪЖЕТЕ СА ЗАБАВНИ И АКО НЕ СМЕ НИЕ- ТЕ НЯМА ДА СИ НАМЕРЯТ И БОКСЕРКИТЕ, НАМИРАМ ГО ЗА ЗАБАВНО  laugh МНОГО СА СЛАДКИ НАЛИ  yahoo
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #64 -: януари 07, 2009, 10:25:50 »

Нека и аз да се включа в темата...

1. Банята.... нещо като стаята на ужасите  shok Още се съобразява с мен и я посещава доста често (всеки ден), но с много голямо нежелание  scare2
2. Много е разсеян, разхвърля нещата си из целя апартамент и след това обикаля с пуфтене да ги търси, като в крайна сметка се налага аз да се включа, за да си спестя мърморене от типа на "Ей писна ми, много съм смотан"  ...  Girl_hide
3. Кухнята... Ами той влиза там само за да яде. Общо взето не е по готвенето и миенето на чиний. Скаран е с домакинската работа, но пък обича да е чисто и подредено и хване ли се да чисти, определено го прави с мерак.
4. След секс не заспива, въпреки че по принцип заспива при всеки удобен случай, но секса май е един от малкото начини да го задържа буден в леглото за по- дълго време  girl_wink
5. Това с мрънкането по време на шофиране почти го нямаме като проблем. Всъщност май аз мрънкам повече.  blush
6. Определено има .... не антипатия, а ужасна непоносимост към лекари, зъболекари, лекарства, болници и т.н.
7. Определено неделните разговори липсват. Разговаря с майка си от дъжд на вятър, най- вече ако има повод за това.
8. Съчувствието ! - умира да говори за себе си, без дори да се осъзнава. Непрекъснато за нещо си мърмори и очаква съчувствие, разбиране и заключения от типа на "Да, мило, прав си", "Милото..." и т.н.

Ами за сега не се сещам за друго. Общо взето обаче, това са бели кахъри и повечето се опитвам да ги приема, но истинският ми проблем е, че е едно голямо ПРАСЕ  pig Изобщо не обръща внимание на "дребни" неща като това да се накапе или да се изцапа докато се храни. Храни се точно като прасенце. Ръцете му служат за прибори, това че ще капне някъде "Ами какво от това, после ще се изпере, ще се изчисти" и т.н. Ето с това не мога да се примиря и ще се боря за промяна....  angry

Сега ми хрумна нещо. Ще пусна тема: " Нашите недостатъци" и нека всяка от нас си признае слабите страни и каже как половинката й се справя с тях. girl_wink
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 07, 2009, 14:54:10 »

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.


Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая...


източник
Е това много ме дразни   angry другите неща не се отнасят за милото - поне за сега не ги е показал, но пък знаели човек след време може и да се появят?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 24, 2009, 10:18:03 »

Сладурки, а вие замисляли ли сте се как реагирате на недостатъците на половинката си? Аз понеже хвърлих едно око на темата "как се справят половинките ни с нашите недостатъци" и се замислих ние как се справяме с техните...Ама си мисля, че и тук е подходящо за дискутиране, да не правя нова тема - извинявам се, ако прецените, че е за нова темичка... Offtopic
Та, замислих се аз за недостатъците на Жоро...Яяяя, ами той нямал недостатъци! Изобщо...наистина!!!
Ето например, милия ми знае колко много обичам миризмата на чорапи като се прибера, за това - въпреки вътрешния си глас, който му казва да ги сложи за пране, и търпеливо изчаква да минат поне два дни да са се потъркаляли под бюрото, преди да ме остави доброволно аз да ги сложа да се перат....Сладурче!
Или пък, знае, че много обичам загатки, за това винаги скрива единия си чорап някъде, преди да обяви, че са за пране, и да пита може ли да ги сложи той...ако нямам нищо против, разбира се! Така аз имам възможност да развия детективския си усет, търсейки няколко дни из къщи къде е другия чорап, докато накрая го открия по миризмата....Колко е мило...ееехххх
Грижи се и за любовта ми към миенето на чинии...Аз направо полудявам, ако не мога да измия поне 20 мръсни засъхнали чинии дневно - то е като да не си изпия кафето! За това грижливо изцапва едно солидно количество, след което ги оставя да засъхнат, за да може да се изненадам като се прибера и веднага да се отдам на любимото си занимание!
Или пък, знае, че женски сериали като "Отчаяни съпруги" или пък разни други като "От местопрестъплението", както и всякакви забавни програми и комедийни филми, са ми абсолютно безинтересни! Аз обичам да гледам мачове точно, когато дават нещо от по-горните категории....За това винаги се старае да смени канала на някой спортен, когато види, че без да искам съм се загледала в нещо подобно....Без дори да ме попита - нали ми знае вкусовете, съкровището!
А най-много обичам да дойде на среща с мен след като е играл няколко часа футбол в лятната жега след някой лек дъждец....Ммммм, направо ми действа като афродизиак миризмата на пот в следобедния зной, примесена с тези сладки кални петна по скъсания от едната страна екип, в комбинация със слепнали мокри кичури по челото му....А аз никога не оцелвам и идвам гримирана, с прическа и чисти дрехи...Как ме търпи с такава липса на усет...не знам!
 blum Та така, момичета....Споделих си с вас - убедена съм, че сега ще откриете, че и вашите половинки нямат никакви недостатъци - нали ? Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 24, 2009, 11:53:47 »

[quote author=fiibi_bg link=topic=1218.msg27734#msg27734 date=1175245208

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

източник
[/quote]

Оле като почне да се цупи и да ми прави физиономийки стил "ти не ме забелязваш" направо ме уморява.Голям ми е дечко понякога ,чак не му отива на годините.Старая се често да го лаская и да му угаждам,но повярвайте ми тази му черта излиза наяве в много напрегнати и критични моменти и чак ми идва да го..... aggressive
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 25, 2009, 12:05:59 »

Сладурки, а вие замисляли ли сте се как реагирате на недостатъците на половинката си? Аз понеже хвърлих едно око на темата "как се справят половинките ни с нашите недостатъци" и се замислих ние как се справяме с техните...Ама си мисля, че и тук е подходящо за дискутиране, да не правя нова тема - извинявам се, ако прецените, че е за нова темичка... Offtopic
Та, замислих се аз за недостатъците на Жоро...Яяяя, ами той нямал недостатъци! Изобщо...наистина!!!
Ето например, милия ми знае колко много обичам миризмата на чорапи като се прибера, за това - въпреки вътрешния си глас, който му казва да ги сложи за пране, и търпеливо изчаква да минат поне два дни да са се потъркаляли под бюрото, преди да ме остави доброволно аз да ги сложа да се перат....Сладурче!
Или пък, знае, че много обичам загатки, за това винаги скрива единия си чорап някъде, преди да обяви, че са за пране, и да пита може ли да ги сложи той...ако нямам нищо против, разбира се! Така аз имам възможност да развия детективския си усет, търсейки няколко дни из къщи къде е другия чорап, докато накрая го открия по миризмата....Колко е мило...ееехххх
Грижи се и за любовта ми към миенето на чинии...Аз направо полудявам, ако не мога да измия поне 20 мръсни засъхнали чинии дневно - то е като да не си изпия кафето! За това грижливо изцапва едно солидно количество, след което ги оставя да засъхнат, за да може да се изненадам като се прибера и веднага да се отдам на любимото си занимание!
Или пък, знае, че женски сериали като "Отчаяни съпруги" или пък разни други като "От местопрестъплението", както и всякакви забавни програми и комедийни филми, са ми абсолютно безинтересни! Аз обичам да гледам мачове точно, когато дават нещо от по-горните категории....За това винаги се старае да смени канала на някой спортен, когато види, че без да искам съм се загледала в нещо подобно....Без дори да ме попита - нали ми знае вкусовете, съкровището!
А най-много обичам да дойде на среща с мен след като е играл няколко часа футбол в лятната жега след някой лек дъждец....Ммммм, направо ми действа като афродизиак миризмата на пот в следобедния зной, примесена с тези сладки кални петна по скъсания от едната страна екип, в комбинация със слепнали мокри кичури по челото му....А аз никога не оцелвам и идвам гримирана, с прическа и чисти дрехи...Как ме търпи с такава липса на усет...не знам!
 blum Та така, момичета....Споделих си с вас - убедена съм, че сега ще откриете, че и вашите половинки нямат никакви недостатъци - нали ? Wink


Ама този твой Жоро бил златен,миличка!Дали с моя Пепи не са далечни братовчеди,защото май откривам доста прилики!  yahoo
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 26, 2009, 09:27:10 »

momi4ezateb  знам ли....може пък и така да се окаже, хихихихи...да вземем да ги запознаем, че може да се познаят  funnytooth
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #70 -: април 16, 2011, 16:34:42 »

Ей това много ми харесва
На моичкия ми идва да му откъсна главата като започне да събира разни гайки и болтчета и други тем подобни beating
ех защо ли ми е познато ..баща ми е такъв и в къщи незнам колко пъти вече съм настъпвала болчета, гайки, клещи :Д ужас ви казвам ама какво да го правя
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 18, 2011, 00:31:10 »

1.Антипатията към лекарите и зъболекарите- може да отлага до безкрайност посещението. Трябва съвсем да се затръшка от болки, за да отиде. -Това май е доста често срещана черта при мъжете и моят е със същият проблем и колкото и да му обяснявам че по лошо прави това , няма ефект.
2.Това че понякога се налага да го подсещам за  неща ,които може би е редно той самият да се сеща,като някой мънички неща ,които да си ме радват ,защото аз се опитвам редовно да правя такива , а той на монети ги забравя,а мен ме дразни понякога това.
Чисти, готви , помага ми и противно  на повечето мъже е доста подреден , дори понякога повече и от мен.Май в тази насока няма какво да се оплача.
3.Понякога е някак здържан в емоциите си и ми е трудно да го разбера, трябва да гадая , само ми липсва кръглата топка или карти таро.
4.Понякога имам нужда от повече емоции ,а той не го разбира може би.
5.Не можем да се разберем какъв жанр да е филма ,който ще гледаме ,защото повечето пъти се разминаваме в желанията си.
Май за това се сещам в момента , но с времето ще има какво още да се допълва , сигурна съм в това. blum girl_wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 20, 2011, 12:10:10 »

1.Дразни ме в това ,че винаги той е прав,дума не дава да му се каже
2.Като седне на компютъра и става точна ,като зомби  crazy не можеш да го отделиш
3.Както и заспиването след секс да вмъкна и аз
4.Ядосвам се ,когато си легнем вечер и нещо си приказваме в леглото и в един момент ,аз осъзнавам ,че си говоря сама Sleep
5.Като реши ,че нещо не го интересува не му обръща внимание и толкова ,колкото и да е важно за мен (например)


за друго не се сещам ,но и по-добре де girl_impossible
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 11, 2011, 16:59:56 »

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.

С изключение на тези двете всичко друго мога да кажа,че го виждам и при моя приятел  smile
А за събирането на най-различни безполезни неща незнам какво да кажа  crazy То явно се наследява това,защото и баща му е същия,а пък за дядо му ... нямам думи-целия двор е пълен с неща,който не си ги представяте и не дава да се пипат  crazy
При нас всичко седи до момента в който не почна да разчиствам  beating и всичко отива на боклука без много много да го обсъждаме  pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 20, 2011, 15:44:44 »

И аз да си кажа.  smile На моменти имам чувството,че до мен е господ. Винаги е прав и безгрешен. Никога не се признава за виновен. Не знае думата ИЗВИНЯВАЙ! Това може да побърка и най-спокойния и уравновесен човек.  beating
Активен
Страници: 1 ... 3 4 [5] 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines