Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 23:20:13

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитва  (Прочетена 94720 пъти)
 
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 07, 2007, 12:54:22 »

понякога се случва най - тъпото аз не пуша от 4 години вече и примерно сме на някакво заведение и вече ставаме и тръгваме и нашия "ти взе ли ми цигарите" - е как  Oh my ... Oh my ... Oh my ... все едно ме пита дали моите цигари съм си взела !!!!! lol))))))) иначе пуска прахосмукачка и наистина се старае , кухнята не е негова стихия, но най-редовно той мие чините, за да има жена му хубави нокти !! smile и често ми казва "че друг като няма да намеря" хи и хи хи хи хих и lol))))))
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 07, 2007, 13:08:17 »

Момичета, като чета какво пишете за мъжете си започвам да си мисля, че на моя или нещо не му е наред или е жена под прикритие tease
Мие чинии, понякога готви (и след това кухнята не е като след война), къпе се дори повече от мен, и въобще всичко му е шест.

Значи си намерила мъж от изчезващ вид!!! girl_in_love

 laugh laugh laugh Даа много точно казано!!! laugh laugh laugh
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 20, 2007, 10:52:02 »

За моя с пълна сила важат:

1. Глупавите изказвания като - "На колко големи парчета да нережа картофа?"  pardon "Колко ситно да накълцам лука?"  pleasantry При което аз отговарям, че няма да ги меря с линийка  laugh Да ми е жив и здрав, помага ми в кухнята, като заедно с това ме признава за баш-майсторът и прави само това, което му кажа... Girl_hide

2. Загубата на контрол - откакто имам кола и съм зад волана...непрекъснато ми прави забележки за нещо. Направо откачам  angry А някой път си позволява и да хване и да върти волана нанякъде. Ей Богу тогава направо слизам от колата  diablo Аз съм водача на МПС-то и си нося отговорността! Амаааахаа
Иначе ме стимулира да се уча и да карам кола самостоятелно...тогава много щял да си отдъхне да не го юркам да ходим напред-назад  yahoo

3. Апатията към лекарите - по никакъв начин не мога да го накарам да отиде. Все се прави на мъж и нищо му няма. Само, ако ножа опре до кокъла и положението стане нетърпимо, след неколкократни мои молби, склонява и пак е недоволен  laugh

4. “Плюшкин” - о, да...така е за съжаление. Но съм го научила да си прибира дреболийките, иначе попаднат ли ми под ръка ги мятам към коша...Доволна съм, че поне не ми пълни къщата - събира си ги в гаража.

5. Съчувствието - наистина мъжете имат нужда от това...Когато видя, че не е добре го питам как е, какво му е...но споделя само като го подканиш да го направи. Тогава аз използвам момента да го полаская малко  twohearts
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 22, 2007, 11:01:04 »

Ето 10-те за моя

1.Оставянето на чорапите там където ги е събул. hysteric
2.Ваденето на ''цели'' хладилник без да се пребира след това lacnl8
3.Влизането с обувки ''за малко'' gthouh
4.Играенето на шах. bqsnasym
5.Дългото стоене в WC-то.
6.Четенето на книги в WC-то. GRUMPY
7.Мрънкането,че шофирам бързо. lacnl8
8.Играенето на електронни игри. beating
9.Когато го викам за нещо да идва след 10мин. bad
10.Нежеланието да ходим при майка му.
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 17, 2008, 10:15:10 »

ето ги проявите и на мойто момче ...

1. прекарва повече време с приятели отколкото с мен
2. шофирането е явно най болната тема на всички мъже ... моя изпада в ужас когато карам аз
3. хвърля си дрехите където му падне, а когато реши да ги сложи за пране чорапите му винаги са на топка
офф има и други но сега не се сещам smile и въпреки всичко си го обичкам, нищо че от два дена сме скарани
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 26, 2008, 09:37:58 »

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.

„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!"
Моят ако може в банята ще спи :girlhide:особено лятото,по 15 пъти на ден се къпе diablo

Заспиването след секс
никога,чак понякога когато на мен ми се доспива-ме държи будна blush

Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.

ето тук се вписва,за него аз съм супер непукизм,който не се трогва от нищо когато кара и не му пука,че примерно преди 2 мин. съм щяла да направя ПТП blush а ако случайно кажа,че съм по-добър шофьор от него става<то това не е вярно,ама> bqsnasym slap Иначе ми позволява да го возя и ми дава и неговата кола да карам yahoo.

Извънредните часове в офиса
не-е-е-е и моят Girl_hide


Страх от сълзи
няма Yes

Бъркотията в кухнята
и да и не

Неделните телефонни обаждания
ох,тук аз съм тази която говори с майка си всеки ден,а той само когато тя му звънне blush.

Антипатията към лекарите
няма такава smile

“Плюшкин”
о да,още си спомням скандала който стана когато отидох у тях и му изхвърлих половината непотребни вещи<контролни от училища и т.н.> сигурно още ми е сърдит girl_wink

Съчувствието blush ми не знам май не го търси blush



« Последна редакция: април 26, 2008, 16:00:09 от наденцето™ » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #51 -: август 12, 2008, 09:03:08 »

fiibi_bg  funnytooth Е, не, много е яко!!!  laugh

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.


Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет.

Чипкаме се заедно. Проблемът отпада.

Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая...

Винаги и при всякакви обстоятелства аз заспивам първа.  blush

Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.

Добре, че нямам книжка. Милото има, но нямаме кола. Хихи.

Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра.

Не обича офиса, но обича компа. Решение - тапи за уши.

Страх от сълзи

Мъжете се плашат от женски сълзи. Може би защото плачът на жените ги кара да се размекват. И те са хора, и на тях им се доплаква. За всеки случай обаче си имат по едно готово предложение за разрешаване на подобна ситуация.

Хапселутно е така, ама аз не обичам да плача, та рядко плаша  Girl_hide магаренцето си.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

  blush Ммммм, май след мен бъркотията е по - голяма.  blush

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.

По - добре така, отколкото да са скарани.

Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.

Хаха, спечелих си прозвището "Злият Съсел", защото го замъкнахме с майка му на зъболекар. Даже като отишъл да му довършват зъба без нас и го питали къде е охраната. Хихихи.  sarcastic

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража.

Тц, обича да изхвърля и не събира боклуци. Слава богу!

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

Да, понякога толкова сладко иска да се гушне. Като детенце, на което му трябва плюшена играчка, за да заспи.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 12, 2008, 12:20:38 »

 laugh laugh laugh
Моите са:
1. Неорганизиран - започва да прави няколко неща едновременно, стига до някъде и се сеща, че еди кое си е по-важно, започва нещо друго и всичко се свършва след дни, ако изобщо се довърши. В резултат, на което аз се превръщам в припряна истеричка, която само дава зор!
2. Хаотичен - никога не помни кое къде е оставил! Всяка сутрин търсим ключовете за колата, ключовете за апартамента, телефона, картата за работа и т.н. Лошото е, че винаги са на различни места и шанса едното да е с другото е минимален. Аз пък съм на другата крайност - всичко си има точно място и даже на сън мога да си открия нещата.
3. Всичко слага в хладилника! Включително вафли, бисквити и всякакви пакетирани неща. И смята, че аз съм пропилявала нещата, защото съм ги оставяла навън. Но май бърка хладилника със стерилизатор  crazy.
4. Хвърля си мръсните дрехи навсякъде, но не и там, където се събират! Всеки път е приключение, докато успея да събера всичко, но накрая съм и виновна, че еди кое си не било изпрано smile.
5. Пази всякакви боклучета, дето уж можели да се използват. Добре, че повечето багаж при изнасянето успях сама да събера и поизхвърлих доста неща. Но като разопаковахме нещата му - ужас. Снощи изхвърлих цяла торба с кабели и части от контакти, а един нов струва 10лв. - луда работа! Сега дилемата е един стар уолкмен /далеч съм от мисълта, че за него има сантиментална стойност/ - дали да го пазим, или не. И това при условие, че и двамата имаме и mp3-ки и музикални телефони!
Ох, я да спирам, че го направих много черен, ама  heart heart heart
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #53 -: август 13, 2008, 14:56:01 »


3. Всичко слага в хладилника! Включително вафли, бисквити и всякакви пакетирани неща. И смята, че аз съм пропилявала нещата, защото съм ги оставяла навън. Но май бърка хладилника със стерилизатор 

Хаха, за това не се бях сетила. Моето мило прави точно така. Особено пакетираните храни са ми фаворит! Ама той у тях си ползваше хладилника за шкаф. Хихик!  blum
Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #54 -: август 13, 2008, 14:58:43 »

Мойто Мило е ужасно подреден и спокоен. Е, честно ви казвам, че това спокойствие адски ме изнервя!!!! beating
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #55 -: август 13, 2008, 15:20:10 »

Всяка сутрин търсим ключовете за колата, ключовете за апартамента, телефона, картата за работа и т.н. Лошото е, че винаги са на различни места и шанса едното да е с другото е минимален. Аз пък съм на другата крайност - всичко си има точно място и даже на сън мога да си открия нещата.

Хихих това все едно аз съм го казала Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 13, 2008, 15:27:22 »

Моите са:
1. В повечето сутрини е ужасно кисел и целия свят му е крив
2. Умира винаги да казва: Има време!!!(Подлудява ме с тази реплика и винаги се оказва, че няма чак толкова време...)
3. Ужасно подреден е!! (знам,че при повечето от вас е обратното!) Лошото е само, че трябва и аз да съм подредена, да мия вечер чиниите, т.е. да не остават за другия ден и т.н.
4. Когато се скараме обича да си мълчи и да чака да му мине, а аз искам да говорим...
Е май е само това!!!Нищо чудно, че ще се омъжа други ден за него! yahoo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 13, 2008, 15:35:55 »

Моят мъж е идеален, нямам никакви забележки, хихи.... danceg danceg (само не знам дали той смята, че има идеална жена)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 13, 2008, 15:52:35 »

При нас е следното:
1. Вечер като се прибере всичко се оставя където му хареса.Ключове за кола, цигари, ключове за вкъщи, просто са някъде.Аз ги подреждам,че иначе сутринта ще ме събуди да ме пита къде ги е оставил Wink
2. Много е спокоен като тръгнем за някъде.Едно такова спокойствие а аз вече съм се изнервила от чакането му и естествено закъсняваме. nea
3.Събира всякакви гайки, пирончета, кабели и разни ел.части.Ще ме побърка.И накрая когато нещо му потрябва ходим в Практикер  crazy , иде ми да го  beating .Затова правя чистки него като го няма Wink .
4. Лекарите и зъболекарите.Те са като чумата за него.Като си счупи ръката отиде само защото болката беше невероятна.  crazy .
Но честно да си кажа това са "бели кахъри" , има си доста положителни черти и затова си го обичкам.
Активен
Natalia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


сем. Димитрови


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 19, 2008, 17:02:57 »

Охооооо
при нас момичета има май почече от 10 неща, които никога няма да променим.
В крайна сметка смятам, че ние сме си ги научили така, такива сме си ги взели и такива ще си ги гледаме. Няма да се оплакваме, защото си предствете те ако почнат да пишат за нас, какво ще стане. И на тях сигурно не им е приятно, че ние жените на всеки малък детайл обръщаме внимание. Много по - често от тях се цупим, плачем - а явно всички мъже полудяват от това. Много по - често мрънкаме и ги упрекваме именно за недостатъците им. Аз определено не съм перфектна, но мъжът ми много по - рядко, отколкото аз на него, ми прави забележки и много по - малко внимание обръща на незначителните неща.
Активен
Страници: 1 2 3 [4] 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines