Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 16:42:47

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитва  (Прочетена 94740 пъти)
 
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 23, 2007, 11:07:05 »

Глупавите изказвания„Душ всеки ден?!
При мойто мило също е така освен ако не се поти няколко дена подред ,че да влиза да се чипка няколко дена подред и тогава пък започва да мрънка , как от еди кога си не е спирал да се къпе и му било омръзнало!Все едно го караш на сила да копа!
Заспиването след секс
Определено не отговаря на това.Винаги след секс обича да ме гушне и да гледаме телевизия или да си приказваме нещо!
Загубата на контрол
Аз нямам книжка и не шофирам , но  на моето мило това му е професията и постоянното викане по другите шофьори му е ежедневие!
Извънредните часове в офиса
Ние работим заедно и това извънредните часове в офиса важи повече за мен от колкото за него!Той много се сърди когато ме задържат ,/а мен се опитват да ме задържат почти всеки ден след работа/ и той трябва да стои и да ме чака за да си ме прибере!Сега е започнал да не цепи много много басмата на шефовете и се заяжда с тях при всеки техен опит да ме задържат и така успява да ме измъкне на време от работа!
Страх от сълзиМъжете се плашат от женски сълзи.
Да той се плаши като плача и става много мил докато не ме успокои напълно!Много рядко позволява да се стига до там че да съм разтроена за нещо!Обикновено се прави на клоун като усети накъде отива настроението ми!
Бъркотията в кухнята
ОООООООО!Това е нещо абсолютно вярно!А той много обича да се вихри в кухнята и не ме питайте после колко време вися след него там за да почистя.
Неделните телефонни обаждания.До мамчето, разбира се.
Не са само неделни!
Антипатията към лекарите
Мрази лекарите и лекарствата!Даже когато аз искам да отида за нещо на лекар и почва да ми се кара как за най-малкото съм се плашила.А ако си купя хапче за нещо и ме кара да му чета листовката или си я чете сам преди да почна да го пия .Ако види ,че хапчето , което съм си купила е антибиотик дори да ми е предписан от лекар води люти спорове с мен как лекарите работели с аптеките и взимали процент от скъпите лекарства , които предписват и т.н.
“Плюшкин”
По тази теза мога роман да напиша!На терасата ми стоят едни железа от половин година и го карам да ги хвърли , но той бил давал пари за тях и неще!А за другите боклуци у нас неща да пиша!
Съчувствието
Да така е!Моят като му се случи нещо и почва да се оплаква и не млъква докато не се съглася с него , че той не е виновен и т.н.
Активен
tedikrasteva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #31 -: август 04, 2007, 15:24:37 »

За моето момче важи само антипатията към лекарите. Май съм уцелила шестица от тотото с него blum
Дано и след сватбата да си остане така.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 05, 2007, 10:36:58 »

Скъпа дано ,но как е след като се вихрил в кухнята!

Моят до толкова мрази да мие чиний , че ония ден дойде и ме вдигна от леглото да му измия един нож! sarcastic pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 05, 2007, 20:36:28 »

Моят наскоро (преди да заминем) заяви, че повече няма да глади, защото з амалко да си съсипе едни бермуди laugh Но от както съм бремнна няма никакви антипатии към нищо, всикчо прави!!! good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 05, 2007, 20:41:25 »

Незнам но моя мъж най много обича да готви да ми направи кухнята с главата надоло и да я зареже после,мрази да мие чиний ,абе с 2 думи е скаран с домакинството   smile   smile   smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 05, 2007, 20:43:37 »

Аааа, за моя пък кухнята е ТАБУ, нищо не знае къде се намира, освен тенджерите със сготвено ядене в тях, те или са на печката, или в хладилника!!! laugh
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 06, 2007, 11:51:14 »

Оооооооо тенджерите с готвеното ястие са първото нещо , което търси като се прибере от работа!Да бръкне в хладилника и да извади всичко , което има за ядене в него му е любимото занимание! girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 06, 2007, 12:05:38 »

Ох моето мило му се наложи да приготви малко багаж,защото ходихме при баба и въпреки подробният списък,който му направих пак забрави няколко неща.Добре че навсякъде има магазини и може да си купиш каквото си забравил,че................... tease
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 06, 2007, 12:33:13 »

хи хи Фийби, при нашето предпоследно отсъствие от града за 1 нощ, той трябваше да ме забере от работа и съответно преди това да стегне някой багаж !!!!! и аз от работа съм на токчета с пола и риза обикновено !! но беше захладняло и му казах  да ми вземе дънките и маратонките, че ще е студено ! и моичкия ми беше забравил дънките, а на него си взел 2 чифта /за една вечер crazy/ и аз с пола и маратонки  laugh laugh laugh ужас -  как ви се струва хи хи хи !!! е хубавата част беше , че се обзаведох с нови дънки, но ми идваше да го набия !!!! не че се случи хи и хи  beating

и винаги забравя нещо, но вече съм му свикнала и когато го пращам на пазар му пиша бележки, и ако трябва да свърши някаква работа му се обаждам по 100 пъти !!! мъжееее
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 06, 2007, 12:41:32 »

и ако трябва да свърши някаква работа му се обаждам по 100 пъти !!! мъжееее
е това все едно аз съм го писала  laugh laugh laugh laugh и аз така му звъня до припадък, за да съм сигурна, че всичко ще е ок  laugh а той все се сърди, че не съм го оставяла на направи нещо сам  Girl_sing ама като го оставя....  Girl_hide изненадкаааааааааааа - нещо е забравено  laugh
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 06, 2007, 12:50:07 »

и ако трябва да свърши някаква работа му се обаждам по 100 пъти !!! мъжееее
е това все едно аз съм го писала  laugh laugh laugh laugh и аз така му звъня до припадък, за да съм сигурна, че всичко ще е ок  laugh а той все се сърди, че не съм го оставяла на направи нещо сам  Girl_sing ама като го оставя....  Girl_hide изненадкаааааааааааа - нещо е забравено  laugh

И при нас е така!Да живеят GSM - ите и безплатните минути в тях ,защото иначе щеше да ни излиза доста скъпа всяка възложена задачка на нашите мъжлета!!! yahoo laugh yahoo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 06, 2007, 12:53:06 »

И при нас е така!Да живеят GSM - ите и безплатните минути в тях ,защото иначе щеше да ни излиза доста скъпа всяка възложена задачка на нашите мъжлета!!! yahoo laugh yahoo
о да, определено  good
Активен
tedikrasteva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #42 -: август 06, 2007, 17:28:33 »

Момичета, като чета какво пишете за мъжете си започвам да си мисля, че на моя или нещо не му е наред или е жена под прикритие tease
Мие чинии, понякога готви (и след това кухнята не е като след война), къпе се дори повече от мен, и въобще всичко му е шест.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 06, 2007, 17:31:36 »

Момичета, като чета какво пишете за мъжете си започвам да си мисля, че на моя или нещо не му е наред или е жена под прикритие tease
Мие чинии, понякога готви (и след това кухнята не е като след война), къпе се дори повече от мен, и въобще всичко му е шест.

Значи си намерила мъж от изчезващ вид!!! girl_in_love
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #44 -: август 06, 2007, 17:45:44 »

Когато ходим някъде, задулжително след него минавам да му прибирам нещата. Закон е, да се качи в колата и да ме пита взела ли съм му....
Когато има кой да мисли вместо него, изобщо не се напряга...но казва,че бил скрит талант и някой ден щял да ме изненада:)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines