Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 16:54:15

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитва  (Прочетена 94311 пъти)
 
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #15 -: април 02, 2007, 21:23:00 »

При нас не важат само две-тези за душа и за обаждането до мамчето. Много ми е чистофаен, даже няма да забравя как един път на село прах неговите чорапи и на по-малката ми сестра на ръка и представете си неговите-снежно белички  LOVING, пък на сестрата-не ви е работа  sarcastic

А на мамчето ако не го накарам да се обади да се чуят сигурно с месеци няма да се сети, пък и за какво-аз нали и се обаждам  girl_wink.

Останалите са ни едно към едно, особено това за лекарите-умира направо, без малко да се откажем от сватбата  crazy, щото не дава да му вземат кръв от вената, как се прежали не знам-геройство голямо.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 04, 2007, 23:00:40 »

Вчера докато си говорих по скайпа с моят любим влизахме заедно във форума и той много се забавлява с тази темичка.почти ме упрекна че съм го изложила пред всички форумки и т.н. [:}Не бил "Плюшкин" и други подобни ,но като се поразмисли стигна до извода че тези 10 май са доста сполучливи. tease
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #17 -: април 05, 2007, 22:24:49 »

За моята половинка важат само две: Дългите часове в офиса и Бъркотията в кухнята...но като добавим, че и аз много много не се прибирам от работа, това сигурно няма да ни е голям проблем след сватбата. За кухнята ще има  beating beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 06, 2007, 09:06:45 »

ооооооо и при нас кухнята е най-големия проблем !!!!! и лекаря също !!! горкия като види игла и направо имам чуството чче ще припадне !!! хи хи хи smile funnytooth е и по някой се опитва да ми се прави в колата, но като му се пийва ракийка ми казва: "миличко хайде караш тази вечер" !!!

иначе преди няколко години пътувахме и аз карам и така ми омръзна вече от забележките му, че така набих спирачки и спрях в аварийната лента,/ макар че ако имаше някой зад нас , сигурно щеше да му се стъжни !!! /  и слезнах от колата и казах, че повече когато той е в колата аз няма да карам !! и отгова забележка - няма smile
« Последна редакция: април 06, 2007, 09:10:01 от Ели Атанасова » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #19 -: април 06, 2007, 15:54:40 »

иначе преди няколко години пътувахме и аз карам и така ми омръзна вече от забележките му, че така набих спирачки и спрях в аварийната лента,/ макар че ако имаше някой зад нас , сигурно щеше да му се стъжни !!! /  и слезнах от колата и казах, че повече когато той е в колата аз няма да карам !! и отгова забележка - няма smile

 ROFL Ели, и при нас го е имало този случай--сега си мълчи, когато аз карам, или най-добре той си кара сам. sarcastic
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 10, 2007, 09:17:35 »

искат да се правят на по-велики от нас !!! преди да изкарам книжка беше "жена ли е зад волана бягай", от както имам книжка /4год./ не съм чувала този коментар, а даже и по някой път ме похвалва !!! smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 13, 2007, 18:18:58 »

Глупавите изказвания - ох, това му е най-големия проблем на моичкия, все се мъча да му втълпя, че такива евтини лафчета от селски вечеринки точно на мен няма нужда да ми ги пробутва, защото всички мъжки оправдания наизуст ги знам и няма да му се вържа. Това мисля, че е нещото, по което винаги ще си имаме пререкания и което той абсолютно отказва да промени.
Заспиването след секс - В това отношение нямам никакъв проблем. той обожава да се гушкаме след секс!  girl_in_love
Бъркотията в кухнята - В това отношение забелязвам, че лека полека започва да бележи напредък, след като сме се карали милион пъти по въпроса, но има още много да учи. Аз съм манячка на тема чистота и по въпроса за бъркотията и помагането в домакинските задължения не съм готова на никакви компромиси.  End
Неделните телефонни обаждания - Ох,..... те да бяха само неделни..... Tc
Антипатията към лекарите - По този въпрос сме стигали на няколко пъти почти до бой  ANGRY
“Плюшкин” - Като че ли и по този проблем започна да се вижда светлина в края на тунела(отново след милион караници) но съм твърдо решена да го отуча от това.
Съчувствието - Мисля, че това не се отнася само за мъжете. Всеки има нужда от подкрепа и разбиране в моменти когато се чувства неуверен и слаб!  Friend
« Последна редакция: май 13, 2007, 18:21:47 от prin4ipessa » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 13, 2007, 18:25:21 »

Повечето ото тези нещаоето мило не ги прави, което е прекрасно!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 25, 2007, 08:45:55 »

Цитат
Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

И това е вярно.Всеки мъж без значение колко е силен и самостоятелен като всеки човек търси съпричастност.Когато е уморен ,болен и тъжен ние трябва да бъдем мили и любвеобилни с тях.
Като казах болен,е тогава са особенно тежък случай.Даже смея да твърдя че се "размават" повече от нас ,когато са болни! laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 25, 2007, 09:09:47 »

Цитат
Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

И това е вярно.Всеки мъж без значение колко е силен и самостоятелен като всеки човек търси съпричастност.Когато е уморен ,болен и тъжен ние трябва да бъдем мили и любвеобилни с тях.
Като казах болен,е тогава са особенно тежък случай.Даже смея да твърдя че се "размават" повече от нас ,когато са болни! laugh

Ooooo, да. Моичкият е голям глезльо и преструван като се разболее. Само като кихне и почва да охка, да подсмърча, да гълта хапчета сякаш не е болен от настинка, а от тежък грип. Много му се дразня понякога, ама какво да се прави... и това е едно от нещата, които изглежда няма да се променят при него.  pardon
« Последна редакция: май 25, 2007, 09:11:34 от prin4ipessa » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 25, 2007, 10:42:53 »

Извънредните часове в офиса - май само това важи за моя!!!!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #26 -: май 30, 2007, 15:32:51 »

1.Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.
 Ужас.Ужааааассссс!!!! Oh my ...

2.Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра.
Това с компютъра най-много го мразя.И всички тия часове за какво?Да играе на Еволюшън(футбол с пръсти,както му викам аз,хахха laugh).

3.Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.
Нека си готви,човекът,няма лошо.Въпросът(може и да е реторичен,но... pardon)е кой мие после???

4.Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя
Де да беше само в неделя .......Нямам против звъненето,и аз си обичам мамето,но се дразня когато неговите обаждания завършат с тичане до нея(не по спешност) diablo,дори и аз да искам да сме заедно.Примирявам се само защото той се опитва да ме вземе с него,за да не сме разделени и да не му липсвам. Wink

5.Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.
Бесняла съм не на шега някой път.Един познат беше катастрофирал и не искаше да отиде на лекар,за да видим дали няма сътресение,само защото нямаше нито една раничка,”а другото са глезотии”...Закарах го почти с шутове beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 31, 2007, 08:47:00 »

ооооооо същата работа !!!!!! а за колата един път както си карах така набих спирачки че щеше да се залепи на стъклото и слезнах от колата и му казвам: "хайде сега карай ти, ама на средата на пътя, толкова бяхх изпушила"  beating beating !!!!!! и сега само гледа гумите и джантите дали не съм влезнала в някоя дупка, но скоро пак ще има изпушване хи х ихи хи хи smile laugh laugh laugh

а пък на компа играем need for speed уникален е !!!!!!! и вече като кажа нещо ме контрира с форума smile

за свекървата ние живеем все още у тях така, че ..... no coment

а за лекарите същата работа - нали е мъж  pardon
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #28 -: май 31, 2007, 19:19:02 »

Хаххахххааааххааха,аз още нямам книжка,но това лято мисля да се запиша на курсове.Боже,като си представя какви коментари ще трябва да слушам не само от гаджето си,а и от баща си,и ми призлява    !А слънцето сигурно,понеже много обича колите и кара доста добре,ще ме лае всяка вечер какво правя като хората и какво не........   Mad girl Честно,не знам как ще издържа   Oh my ... beating pleasantry laugh ?!

Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 14, 2007, 13:41:03 »

То май за моя мъж всичко си е истина, само дето е малко по-подреден от мен.
И на мен ми се е случвало да ми прави забележки ама то моето си е идеалния безпорядък. Нали всичко си знам къде ми е.
Активен
Страници: 1 [2] 3 4 ... 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines