Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 20, 2024, 11:03:31

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: 10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитва  (Прочетена 94497 пъти)
 
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« -: март 30, 2007, 11:00:08 »

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.


Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет.

Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая...

Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.

Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра.

Страх от сълзи

Мъжете се плашат от женски сълзи. Може би защото плачът на жените ги кара да се размекват. И те са хора, и на тях им се доплаква. За всеки случай обаче си имат по едно готово предложение за разрешаване на подобна ситуация.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.

Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража.

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

източник
« Последна редакция: март 30, 2007, 18:03:31 от Teo » Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: март 30, 2007, 13:29:12 »

 ROFL ROFL ROFL това довечера задължително ще го покажа на мъжа в къщата  ROFL ROFL
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: март 30, 2007, 13:31:57 »

ROFL ROFL ROFL това довечера задължително ще го покажа на мъжа в къщата  ROFL ROFL
да задължително girl_wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: март 30, 2007, 17:01:48 »

Ей това много ми харесва

Цитат
“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража
На моичкия ми идва да му откъсна главата като започне да събира разни гайки и болтчета и други тем подобни beating
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: март 30, 2007, 17:07:31 »

Ей това много ми харесва

Цитат
“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража
На моичкия ми идва да му откъсна главата като започне да събира разни гайки и болтчета и други тем подобни beating

и моят приятел е така. Той работи в сервиз и постоянно носи разни "буклуци" от там, но когато се натрупат, аз просто ги "почиствам". Честно казано изобщо не разбира, че нещо му липсва  girl_wink и чак като му кажа, евентуално - "еее ама на мен това ми трябваше".
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: март 30, 2007, 17:11:04 »

Ох моя по някое време открива че съм "подреждала" и само казва:"Ти пак си подреждала " ,а аз  pleasantry pardon
Активен
ilusion
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 620



Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: март 30, 2007, 17:24:27 »

Хм,и аз си имам плюшкин у дома  :love_together:Събира,събира,ама аз после и така решаваме този проблем.

Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: март 30, 2007, 17:44:09 »

4есно казано моето мом4е е доста подредено дори понякога ме изнервя понеже ми прави на мен забележки когато не ми се 4исти  dirol
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: март 30, 2007, 17:45:42 »

А какво ще кажете за това:
Цитат
Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: март 30, 2007, 17:53:10 »

всъщност само неделните телефонни обаждания и антипатията към лекарите са непресъщи за моя младеж  pardon . Много често се случва майка му да се обади и да няма какво да си кажат, така че той се обажда само по празници (ако не забрави) и ако трябва да съобщи нещо важно. А на лекар ходи винаги когато не е добре, което всъщност му е семейна черта.  pleasantry 
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #10 -: март 30, 2007, 17:56:38 »

А за моето мъжле само това не важи
1.
Цитат
Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет.
2.
Цитат
Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра
Активен
screwball squirrel
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: март 30, 2007, 17:59:04 »

ааа при нас са си налице и тези двете точки особено първата nea 
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: март 30, 2007, 18:14:51 »

Чета и се смея  ROFL

Цитат
Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

По-лошо, като след цяла бомбардировка bomb bomb bomb bomb bomb bomb bomb
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: април 02, 2007, 00:12:38 »

Чета и се смея  ROFL

Цитат
Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

По-лошо, като след цяла бомбардировка bomb bomb bomb bomb bomb bomb bomb
Понякога се примиряваме и с бомбандировката като видим крайният резултат! *YAHOO*Въпреки че като се замисля аз май цапам повече от милото в кухнята
Цитат
Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.
Това обаче е адски досадно.Да караш и до теб да има някой мърморко,който ако е в твоето положение и прави ляв завой на Семинарията сигурно ще си плъзга ръцете по волана от изпотяване,но когато е до теб  е супер компетентен.Любимият съм го отучила от такива упражнения ,защото той и без това изпитва тих ужас от движението в Сф и там ми има пълно доверие dance dance dance
Активен
desislavka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1146



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: април 02, 2007, 15:15:38 »

И за моят не важи това с шофирането!!!Всъщност трябва да си призная,че ако не беше той аз едва ли щях да започна да карам,въпреки че имах и книжка и кола и огромно желание.....обаче ако не беше той!!!Толкова беше търпелив и ме научи да паркирам!!! Bravo *YAHOO*За това съм му много благодарна!!!Иначе като се замисля някои от другите неща са му много присъщи...страха от сълзи-мрази да плача и започва да се прави на шут,бъркотията в кухнята-това направо ме подлудява понякога и антипатията към лекари-понякога ми се налага буквално да го влача към лекарския кабинет!!!Ама какво да правиш heart heart heart girl_in_love
Активен
denisimo
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424


Анна - 01.05.2007 г.


« Отговор #15 -: април 02, 2007, 21:23:00 »

При нас не важат само две-тези за душа и за обаждането до мамчето. Много ми е чистофаен, даже няма да забравя как един път на село прах неговите чорапи и на по-малката ми сестра на ръка и представете си неговите-снежно белички  LOVING, пък на сестрата-не ви е работа  sarcastic

А на мамчето ако не го накарам да се обади да се чуят сигурно с месеци няма да се сети, пък и за какво-аз нали и се обаждам  girl_wink.

Останалите са ни едно към едно, особено това за лекарите-умира направо, без малко да се откажем от сватбата  crazy, щото не дава да му вземат кръв от вената, как се прежали не знам-геройство голямо.
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: април 04, 2007, 23:00:40 »

Вчера докато си говорих по скайпа с моят любим влизахме заедно във форума и той много се забавлява с тази темичка.почти ме упрекна че съм го изложила пред всички форумки и т.н. [:}Не бил "Плюшкин" и други подобни ,но като се поразмисли стигна до извода че тези 10 май са доста сполучливи. tease
Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #17 -: април 05, 2007, 22:24:49 »

За моята половинка важат само две: Дългите часове в офиса и Бъркотията в кухнята...но като добавим, че и аз много много не се прибирам от работа, това сигурно няма да ни е голям проблем след сватбата. За кухнята ще има  beating beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #18 -: април 06, 2007, 09:06:45 »

ооооооо и при нас кухнята е най-големия проблем !!!!! и лекаря също !!! горкия като види игла и направо имам чуството чче ще припадне !!! хи хи хи smile funnytooth е и по някой се опитва да ми се прави в колата, но като му се пийва ракийка ми казва: "миличко хайде караш тази вечер" !!!

иначе преди няколко години пътувахме и аз карам и така ми омръзна вече от забележките му, че така набих спирачки и спрях в аварийната лента,/ макар че ако имаше някой зад нас , сигурно щеше да му се стъжни !!! /  и слезнах от колата и казах, че повече когато той е в колата аз няма да карам !! и отгова забележка - няма smile
« Последна редакция: април 06, 2007, 09:10:01 от Ели Атанасова » Активен
didibaby
Баш Майстор
**
Публикации: 1881



« Отговор #19 -: април 06, 2007, 15:54:40 »

иначе преди няколко години пътувахме и аз карам и така ми омръзна вече от забележките му, че така набих спирачки и спрях в аварийната лента,/ макар че ако имаше някой зад нас , сигурно щеше да му се стъжни !!! /  и слезнах от колата и казах, че повече когато той е в колата аз няма да карам !! и отгова забележка - няма smile

 ROFL Ели, и при нас го е имало този случай--сега си мълчи, когато аз карам, или най-добре той си кара сам. sarcastic
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: април 10, 2007, 09:17:35 »

искат да се правят на по-велики от нас !!! преди да изкарам книжка беше "жена ли е зад волана бягай", от както имам книжка /4год./ не съм чувала този коментар, а даже и по някой път ме похвалва !!! smile
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: май 13, 2007, 18:18:58 »

Глупавите изказвания - ох, това му е най-големия проблем на моичкия, все се мъча да му втълпя, че такива евтини лафчета от селски вечеринки точно на мен няма нужда да ми ги пробутва, защото всички мъжки оправдания наизуст ги знам и няма да му се вържа. Това мисля, че е нещото, по което винаги ще си имаме пререкания и което той абсолютно отказва да промени.
Заспиването след секс - В това отношение нямам никакъв проблем. той обожава да се гушкаме след секс!  girl_in_love
Бъркотията в кухнята - В това отношение забелязвам, че лека полека започва да бележи напредък, след като сме се карали милион пъти по въпроса, но има още много да учи. Аз съм манячка на тема чистота и по въпроса за бъркотията и помагането в домакинските задължения не съм готова на никакви компромиси.  End
Неделните телефонни обаждания - Ох,..... те да бяха само неделни..... Tc
Антипатията към лекарите - По този въпрос сме стигали на няколко пъти почти до бой  ANGRY
“Плюшкин” - Като че ли и по този проблем започна да се вижда светлина в края на тунела(отново след милион караници) но съм твърдо решена да го отуча от това.
Съчувствието - Мисля, че това не се отнася само за мъжете. Всеки има нужда от подкрепа и разбиране в моменти когато се чувства неуверен и слаб!  Friend
« Последна редакция: май 13, 2007, 18:21:47 от prin4ipessa » Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: май 13, 2007, 18:25:21 »

Повечето ото тези нещаоето мило не ги прави, което е прекрасно!
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: май 25, 2007, 08:45:55 »

Цитат
Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

И това е вярно.Всеки мъж без значение колко е силен и самостоятелен като всеки човек търси съпричастност.Когато е уморен ,болен и тъжен ние трябва да бъдем мили и любвеобилни с тях.
Като казах болен,е тогава са особенно тежък случай.Даже смея да твърдя че се "размават" повече от нас ,когато са болни! laugh
Активен
prin4ipessa
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: май 25, 2007, 09:09:47 »

Цитат
Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

И това е вярно.Всеки мъж без значение колко е силен и самостоятелен като всеки човек търси съпричастност.Когато е уморен ,болен и тъжен ние трябва да бъдем мили и любвеобилни с тях.
Като казах болен,е тогава са особенно тежък случай.Даже смея да твърдя че се "размават" повече от нас ,когато са болни! laugh

Ooooo, да. Моичкият е голям глезльо и преструван като се разболее. Само като кихне и почва да охка, да подсмърча, да гълта хапчета сякаш не е болен от настинка, а от тежък грип. Много му се дразня понякога, ама какво да се прави... и това е едно от нещата, които изглежда няма да се променят при него.  pardon
« Последна редакция: май 25, 2007, 09:11:34 от prin4ipessa » Активен
fanimira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2391


Mom of 2


Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: май 25, 2007, 10:42:53 »

Извънредните часове в офиса - май само това важи за моя!!!!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #26 -: май 30, 2007, 15:32:51 »

1.Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.
 Ужас.Ужааааассссс!!!! Oh my ...

2.Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра.
Това с компютъра най-много го мразя.И всички тия часове за какво?Да играе на Еволюшън(футбол с пръсти,както му викам аз,хахха laugh).

3.Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.
Нека си готви,човекът,няма лошо.Въпросът(може и да е реторичен,но... pardon)е кой мие после???

4.Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя
Де да беше само в неделя .......Нямам против звъненето,и аз си обичам мамето,но се дразня когато неговите обаждания завършат с тичане до нея(не по спешност) diablo,дори и аз да искам да сме заедно.Примирявам се само защото той се опитва да ме вземе с него,за да не сме разделени и да не му липсвам. Wink

5.Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.
Бесняла съм не на шега някой път.Един познат беше катастрофирал и не искаше да отиде на лекар,за да видим дали няма сътресение,само защото нямаше нито една раничка,”а другото са глезотии”...Закарах го почти с шутове beating
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: май 31, 2007, 08:47:00 »

ооооооо същата работа !!!!!! а за колата един път както си карах така набих спирачки че щеше да се залепи на стъклото и слезнах от колата и му казвам: "хайде сега карай ти, ама на средата на пътя, толкова бяхх изпушила"  beating beating !!!!!! и сега само гледа гумите и джантите дали не съм влезнала в някоя дупка, но скоро пак ще има изпушване хи х ихи хи хи smile laugh laugh laugh

а пък на компа играем need for speed уникален е !!!!!!! и вече като кажа нещо ме контрира с форума smile

за свекървата ние живеем все още у тях така, че ..... no coment

а за лекарите същата работа - нали е мъж  pardon
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #28 -: май 31, 2007, 19:19:02 »

Хаххахххааааххааха,аз още нямам книжка,но това лято мисля да се запиша на курсове.Боже,като си представя какви коментари ще трябва да слушам не само от гаджето си,а и от баща си,и ми призлява    !А слънцето сигурно,понеже много обича колите и кара доста добре,ще ме лае всяка вечер какво правя като хората и какво не........   Mad girl Честно,не знам как ще издържа   Oh my ... beating pleasantry laugh ?!

Активен
digita
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 715



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 14, 2007, 13:41:03 »

То май за моя мъж всичко си е истина, само дето е малко по-подреден от мен.
И на мен ми се е случвало да ми прави забележки ама то моето си е идеалния безпорядък. Нали всичко си знам къде ми е.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 23, 2007, 11:07:05 »

Глупавите изказвания„Душ всеки ден?!
При мойто мило също е така освен ако не се поти няколко дена подред ,че да влиза да се чипка няколко дена подред и тогава пък започва да мрънка , как от еди кога си не е спирал да се къпе и му било омръзнало!Все едно го караш на сила да копа!
Заспиването след секс
Определено не отговаря на това.Винаги след секс обича да ме гушне и да гледаме телевизия или да си приказваме нещо!
Загубата на контрол
Аз нямам книжка и не шофирам , но  на моето мило това му е професията и постоянното викане по другите шофьори му е ежедневие!
Извънредните часове в офиса
Ние работим заедно и това извънредните часове в офиса важи повече за мен от колкото за него!Той много се сърди когато ме задържат ,/а мен се опитват да ме задържат почти всеки ден след работа/ и той трябва да стои и да ме чака за да си ме прибере!Сега е започнал да не цепи много много басмата на шефовете и се заяжда с тях при всеки техен опит да ме задържат и така успява да ме измъкне на време от работа!
Страх от сълзиМъжете се плашат от женски сълзи.
Да той се плаши като плача и става много мил докато не ме успокои напълно!Много рядко позволява да се стига до там че да съм разтроена за нещо!Обикновено се прави на клоун като усети накъде отива настроението ми!
Бъркотията в кухнята
ОООООООО!Това е нещо абсолютно вярно!А той много обича да се вихри в кухнята и не ме питайте после колко време вися след него там за да почистя.
Неделните телефонни обаждания.До мамчето, разбира се.
Не са само неделни!
Антипатията към лекарите
Мрази лекарите и лекарствата!Даже когато аз искам да отида за нещо на лекар и почва да ми се кара как за най-малкото съм се плашила.А ако си купя хапче за нещо и ме кара да му чета листовката или си я чете сам преди да почна да го пия .Ако види ,че хапчето , което съм си купила е антибиотик дори да ми е предписан от лекар води люти спорове с мен как лекарите работели с аптеките и взимали процент от скъпите лекарства , които предписват и т.н.
“Плюшкин”
По тази теза мога роман да напиша!На терасата ми стоят едни железа от половин година и го карам да ги хвърли , но той бил давал пари за тях и неще!А за другите боклуци у нас неща да пиша!
Съчувствието
Да така е!Моят като му се случи нещо и почва да се оплаква и не млъква докато не се съглася с него , че той не е виновен и т.н.
Активен
tedikrasteva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #31 -: август 04, 2007, 15:24:37 »

За моето момче важи само антипатията към лекарите. Май съм уцелила шестица от тотото с него blum
Дано и след сватбата да си остане така.
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: август 05, 2007, 10:36:58 »

Скъпа дано ,но как е след като се вихрил в кухнята!

Моят до толкова мрази да мие чиний , че ония ден дойде и ме вдигна от леглото да му измия един нож! sarcastic pardon
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: август 05, 2007, 20:36:28 »

Моят наскоро (преди да заминем) заяви, че повече няма да глади, защото з амалко да си съсипе едни бермуди laugh Но от както съм бремнна няма никакви антипатии към нищо, всикчо прави!!! good
Активен
m_a_g_i_vs
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1261


Сърцето ми се раздели на две....


Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: август 05, 2007, 20:41:25 »

Незнам но моя мъж най много обича да готви да ми направи кухнята с главата надоло и да я зареже после,мрази да мие чиний ,абе с 2 думи е скаран с домакинството   smile   smile   smile
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: август 05, 2007, 20:43:37 »

Аааа, за моя пък кухнята е ТАБУ, нищо не знае къде се намира, освен тенджерите със сготвено ядене в тях, те или са на печката, или в хладилника!!! laugh
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: август 06, 2007, 11:51:14 »

Оооооооо тенджерите с готвеното ястие са първото нещо , което търси като се прибере от работа!Да бръкне в хладилника и да извади всичко , което има за ядене в него му е любимото занимание! girl_impossible
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: август 06, 2007, 12:05:38 »

Ох моето мило му се наложи да приготви малко багаж,защото ходихме при баба и въпреки подробният списък,който му направих пак забрави няколко неща.Добре че навсякъде има магазини и може да си купиш каквото си забравил,че................... tease
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: август 06, 2007, 12:33:13 »

хи хи Фийби, при нашето предпоследно отсъствие от града за 1 нощ, той трябваше да ме забере от работа и съответно преди това да стегне някой багаж !!!!! и аз от работа съм на токчета с пола и риза обикновено !! но беше захладняло и му казах  да ми вземе дънките и маратонките, че ще е студено ! и моичкия ми беше забравил дънките, а на него си взел 2 чифта /за една вечер crazy/ и аз с пола и маратонки  laugh laugh laugh ужас -  как ви се струва хи хи хи !!! е хубавата част беше , че се обзаведох с нови дънки, но ми идваше да го набия !!!! не че се случи хи и хи  beating

и винаги забравя нещо, но вече съм му свикнала и когато го пращам на пазар му пиша бележки, и ако трябва да свърши някаква работа му се обаждам по 100 пъти !!! мъжееее
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: август 06, 2007, 12:41:32 »

и ако трябва да свърши някаква работа му се обаждам по 100 пъти !!! мъжееее
е това все едно аз съм го писала  laugh laugh laugh laugh и аз така му звъня до припадък, за да съм сигурна, че всичко ще е ок  laugh а той все се сърди, че не съм го оставяла на направи нещо сам  Girl_sing ама като го оставя....  Girl_hide изненадкаааааааааааа - нещо е забравено  laugh
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: август 06, 2007, 12:50:07 »

и ако трябва да свърши някаква работа му се обаждам по 100 пъти !!! мъжееее
е това все едно аз съм го писала  laugh laugh laugh laugh и аз така му звъня до припадък, за да съм сигурна, че всичко ще е ок  laugh а той все се сърди, че не съм го оставяла на направи нещо сам  Girl_sing ама като го оставя....  Girl_hide изненадкаааааааааааа - нещо е забравено  laugh

И при нас е така!Да живеят GSM - ите и безплатните минути в тях ,защото иначе щеше да ни излиза доста скъпа всяка възложена задачка на нашите мъжлета!!! yahoo laugh yahoo
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: август 06, 2007, 12:53:06 »

И при нас е така!Да живеят GSM - ите и безплатните минути в тях ,защото иначе щеше да ни излиза доста скъпа всяка възложена задачка на нашите мъжлета!!! yahoo laugh yahoo
о да, определено  good
Активен
tedikrasteva
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 3



« Отговор #42 -: август 06, 2007, 17:28:33 »

Момичета, като чета какво пишете за мъжете си започвам да си мисля, че на моя или нещо не му е наред или е жена под прикритие tease
Мие чинии, понякога готви (и след това кухнята не е като след война), къпе се дори повече от мен, и въобще всичко му е шест.
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: август 06, 2007, 17:31:36 »

Момичета, като чета какво пишете за мъжете си започвам да си мисля, че на моя или нещо не му е наред или е жена под прикритие tease
Мие чинии, понякога готви (и след това кухнята не е като след война), къпе се дори повече от мен, и въобще всичко му е шест.

Значи си намерила мъж от изчезващ вид!!! girl_in_love
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #44 -: август 06, 2007, 17:45:44 »

Когато ходим някъде, задулжително след него минавам да му прибирам нещата. Закон е, да се качи в колата и да ме пита взела ли съм му....
Когато има кой да мисли вместо него, изобщо не се напряга...но казва,че бил скрит талант и някой ден щял да ме изненада:)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: август 07, 2007, 12:54:22 »

понякога се случва най - тъпото аз не пуша от 4 години вече и примерно сме на някакво заведение и вече ставаме и тръгваме и нашия "ти взе ли ми цигарите" - е как  Oh my ... Oh my ... Oh my ... все едно ме пита дали моите цигари съм си взела !!!!! lol))))))) иначе пуска прахосмукачка и наистина се старае , кухнята не е негова стихия, но най-редовно той мие чините, за да има жена му хубави нокти !! smile и често ми казва "че друг като няма да намеря" хи и хи хи хи хих и lol))))))
Активен
muhichka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 385



Моят сватбен албум

« Отговор #46 -: август 07, 2007, 13:08:17 »

Момичета, като чета какво пишете за мъжете си започвам да си мисля, че на моя или нещо не му е наред или е жена под прикритие tease
Мие чинии, понякога готви (и след това кухнята не е като след война), къпе се дори повече от мен, и въобще всичко му е шест.

Значи си намерила мъж от изчезващ вид!!! girl_in_love

 laugh laugh laugh Даа много точно казано!!! laugh laugh laugh
Активен
summer.
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 684



Моят сватбен албум

« Отговор #47 -: декември 20, 2007, 10:52:02 »

За моя с пълна сила важат:

1. Глупавите изказвания като - "На колко големи парчета да нережа картофа?"  pardon "Колко ситно да накълцам лука?"  pleasantry При което аз отговарям, че няма да ги меря с линийка  laugh Да ми е жив и здрав, помага ми в кухнята, като заедно с това ме признава за баш-майсторът и прави само това, което му кажа... Girl_hide

2. Загубата на контрол - откакто имам кола и съм зад волана...непрекъснато ми прави забележки за нещо. Направо откачам  angry А някой път си позволява и да хване и да върти волана нанякъде. Ей Богу тогава направо слизам от колата  diablo Аз съм водача на МПС-то и си нося отговорността! Амаааахаа
Иначе ме стимулира да се уча и да карам кола самостоятелно...тогава много щял да си отдъхне да не го юркам да ходим напред-назад  yahoo

3. Апатията към лекарите - по никакъв начин не мога да го накарам да отиде. Все се прави на мъж и нищо му няма. Само, ако ножа опре до кокъла и положението стане нетърпимо, след неколкократни мои молби, склонява и пак е недоволен  laugh

4. “Плюшкин” - о, да...така е за съжаление. Но съм го научила да си прибира дреболийките, иначе попаднат ли ми под ръка ги мятам към коша...Доволна съм, че поне не ми пълни къщата - събира си ги в гаража.

5. Съчувствието - наистина мъжете имат нужда от това...Когато видя, че не е добре го питам как е, какво му е...но споделя само като го подканиш да го направи. Тогава аз използвам момента да го полаская малко  twohearts
Активен
Velislava
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 68



Моят сватбен албум

« Отговор #48 -: декември 22, 2007, 11:01:04 »

Ето 10-те за моя

1.Оставянето на чорапите там където ги е събул. hysteric
2.Ваденето на ''цели'' хладилник без да се пребира след това lacnl8
3.Влизането с обувки ''за малко'' gthouh
4.Играенето на шах. bqsnasym
5.Дългото стоене в WC-то.
6.Четенето на книги в WC-то. GRUMPY
7.Мрънкането,че шофирам бързо. lacnl8
8.Играенето на електронни игри. beating
9.Когато го викам за нещо да идва след 10мин. bad
10.Нежеланието да ходим при майка му.
Активен
max_hym
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 52



Моят сватбен албум

« Отговор #49 -: март 17, 2008, 10:15:10 »

ето ги проявите и на мойто момче ...

1. прекарва повече време с приятели отколкото с мен
2. шофирането е явно най болната тема на всички мъже ... моя изпада в ужас когато карам аз
3. хвърля си дрехите където му падне, а когато реши да ги сложи за пране чорапите му винаги са на топка
офф има и други но сега не се сещам smile и въпреки всичко си го обичкам, нищо че от два дена сме скарани
Активен
Mrs.™
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4641



Моят сватбен албум

« Отговор #50 -: април 26, 2008, 09:37:58 »

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.

„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!"
Моят ако може в банята ще спи :girlhide:особено лятото,по 15 пъти на ден се къпе diablo

Заспиването след секс
никога,чак понякога когато на мен ми се доспива-ме държи будна blush

Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.

ето тук се вписва,за него аз съм супер непукизм,който не се трогва от нищо когато кара и не му пука,че примерно преди 2 мин. съм щяла да направя ПТП blush а ако случайно кажа,че съм по-добър шофьор от него става<то това не е вярно,ама> bqsnasym slap Иначе ми позволява да го возя и ми дава и неговата кола да карам yahoo.

Извънредните часове в офиса
не-е-е-е и моят Girl_hide


Страх от сълзи
няма Yes

Бъркотията в кухнята
и да и не

Неделните телефонни обаждания
ох,тук аз съм тази която говори с майка си всеки ден,а той само когато тя му звънне blush.

Антипатията към лекарите
няма такава smile

“Плюшкин”
о да,още си спомням скандала който стана когато отидох у тях и му изхвърлих половината непотребни вещи<контролни от училища и т.н.> сигурно още ми е сърдит girl_wink

Съчувствието blush ми не знам май не го търси blush



« Последна редакция: април 26, 2008, 16:00:09 от наденцето™ » Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #51 -: август 12, 2008, 09:03:08 »

fiibi_bg  funnytooth Е, не, много е яко!!!  laugh

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.


Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет.

Чипкаме се заедно. Проблемът отпада.

Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая...

Винаги и при всякакви обстоятелства аз заспивам първа.  blush

Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана.

Добре, че нямам книжка. Милото има, но нямаме кола. Хихи.

Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра.

Не обича офиса, но обича компа. Решение - тапи за уши.

Страх от сълзи

Мъжете се плашат от женски сълзи. Може би защото плачът на жените ги кара да се размекват. И те са хора, и на тях им се доплаква. За всеки случай обаче си имат по едно готово предложение за разрешаване на подобна ситуация.

Хапселутно е така, ама аз не обичам да плача, та рядко плаша  Girl_hide магаренцето си.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

  blush Ммммм, май след мен бъркотията е по - голяма.  blush

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.

По - добре така, отколкото да са скарани.

Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.

Хаха, спечелих си прозвището "Злият Съсел", защото го замъкнахме с майка му на зъболекар. Даже като отишъл да му довършват зъба без нас и го питали къде е охраната. Хихихи.  sarcastic

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража.

Тц, обича да изхвърля и не събира боклуци. Слава богу!

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

Да, понякога толкова сладко иска да се гушне. Като детенце, на което му трябва плюшена играчка, за да заспи.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #52 -: август 12, 2008, 12:20:38 »

 laugh laugh laugh
Моите са:
1. Неорганизиран - започва да прави няколко неща едновременно, стига до някъде и се сеща, че еди кое си е по-важно, започва нещо друго и всичко се свършва след дни, ако изобщо се довърши. В резултат, на което аз се превръщам в припряна истеричка, която само дава зор!
2. Хаотичен - никога не помни кое къде е оставил! Всяка сутрин търсим ключовете за колата, ключовете за апартамента, телефона, картата за работа и т.н. Лошото е, че винаги са на различни места и шанса едното да е с другото е минимален. Аз пък съм на другата крайност - всичко си има точно място и даже на сън мога да си открия нещата.
3. Всичко слага в хладилника! Включително вафли, бисквити и всякакви пакетирани неща. И смята, че аз съм пропилявала нещата, защото съм ги оставяла навън. Но май бърка хладилника със стерилизатор  crazy.
4. Хвърля си мръсните дрехи навсякъде, но не и там, където се събират! Всеки път е приключение, докато успея да събера всичко, но накрая съм и виновна, че еди кое си не било изпрано smile.
5. Пази всякакви боклучета, дето уж можели да се използват. Добре, че повечето багаж при изнасянето успях сама да събера и поизхвърлих доста неща. Но като разопаковахме нещата му - ужас. Снощи изхвърлих цяла торба с кабели и части от контакти, а един нов струва 10лв. - луда работа! Сега дилемата е един стар уолкмен /далеч съм от мисълта, че за него има сантиментална стойност/ - дали да го пазим, или не. И това при условие, че и двамата имаме и mp3-ки и музикални телефони!
Ох, я да спирам, че го направих много черен, ама  heart heart heart
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #53 -: август 13, 2008, 14:56:01 »


3. Всичко слага в хладилника! Включително вафли, бисквити и всякакви пакетирани неща. И смята, че аз съм пропилявала нещата, защото съм ги оставяла навън. Но май бърка хладилника със стерилизатор 

Хаха, за това не се бях сетила. Моето мило прави точно така. Особено пакетираните храни са ми фаворит! Ама той у тях си ползваше хладилника за шкаф. Хихик!  blum
Активен
Omnia
Любопитен
*
Публикации: 30



« Отговор #54 -: август 13, 2008, 14:58:43 »

Мойто Мило е ужасно подреден и спокоен. Е, честно ви казвам, че това спокойствие адски ме изнервя!!!! beating
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #55 -: август 13, 2008, 15:20:10 »

Всяка сутрин търсим ключовете за колата, ключовете за апартамента, телефона, картата за работа и т.н. Лошото е, че винаги са на различни места и шанса едното да е с другото е минимален. Аз пък съм на другата крайност - всичко си има точно място и даже на сън мога да си открия нещата.

Хихих това все едно аз съм го казала Bravo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #56 -: август 13, 2008, 15:27:22 »

Моите са:
1. В повечето сутрини е ужасно кисел и целия свят му е крив
2. Умира винаги да казва: Има време!!!(Подлудява ме с тази реплика и винаги се оказва, че няма чак толкова време...)
3. Ужасно подреден е!! (знам,че при повечето от вас е обратното!) Лошото е само, че трябва и аз да съм подредена, да мия вечер чиниите, т.е. да не остават за другия ден и т.н.
4. Когато се скараме обича да си мълчи и да чака да му мине, а аз искам да говорим...
Е май е само това!!!Нищо чудно, че ще се омъжа други ден за него! yahoo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #57 -: август 13, 2008, 15:35:55 »

Моят мъж е идеален, нямам никакви забележки, хихи.... danceg danceg (само не знам дали той смята, че има идеална жена)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #58 -: август 13, 2008, 15:52:35 »

При нас е следното:
1. Вечер като се прибере всичко се оставя където му хареса.Ключове за кола, цигари, ключове за вкъщи, просто са някъде.Аз ги подреждам,че иначе сутринта ще ме събуди да ме пита къде ги е оставил Wink
2. Много е спокоен като тръгнем за някъде.Едно такова спокойствие а аз вече съм се изнервила от чакането му и естествено закъсняваме. nea
3.Събира всякакви гайки, пирончета, кабели и разни ел.части.Ще ме побърка.И накрая когато нещо му потрябва ходим в Практикер  crazy , иде ми да го  beating .Затова правя чистки него като го няма Wink .
4. Лекарите и зъболекарите.Те са като чумата за него.Като си счупи ръката отиде само защото болката беше невероятна.  crazy .
Но честно да си кажа това са "бели кахъри" , има си доста положителни черти и затова си го обичкам.
Активен
Natalia
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 24


сем. Димитрови


Моят сватбен албум

« Отговор #59 -: август 19, 2008, 17:02:57 »

Охооооо
при нас момичета има май почече от 10 неща, които никога няма да променим.
В крайна сметка смятам, че ние сме си ги научили така, такива сме си ги взели и такива ще си ги гледаме. Няма да се оплакваме, защото си предствете те ако почнат да пишат за нас, какво ще стане. И на тях сигурно не им е приятно, че ние жените на всеки малък детайл обръщаме внимание. Много по - често от тях се цупим, плачем - а явно всички мъже полудяват от това. Много по - често мрънкаме и ги упрекваме именно за недостатъците им. Аз определено не съм перфектна, но мъжът ми много по - рядко, отколкото аз на него, ми прави забележки и много по - малко внимание обръща на незначителните неща.
Активен
Pisetata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 675



Моят сватбен албум

« Отговор #60 -: август 23, 2008, 11:25:37 »

Някои от тези важат за моя:

Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет.

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража.

Хаотичен
Вечер,като се прибере и да оставя на куп телефон,портфвйл и ключове ана секцията.Дрехите също се захвърлят,където си хареса... :angry

Слага и той всичко в хладилника,вкл. салфетки и солницата. diablo

Влизането с обувките "за малко".

Говоренето по телефона,като всеки път се започва едно обикаляне.Ужас... angry

Готовност да направи всичко за своите най-добри "приятели". sad

Когато влезне в банята да се бръсне след него всичко е косъмчета,а и  имайте впредвид,че е почистил!
« Последна редакция: август 23, 2008, 11:29:54 от Pisetata » Активен
bandidi
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 424



Моят сватбен албум

« Отговор #61 -: ноември 19, 2008, 14:23:18 »

Ами това за чорапите май е обща черта. Иначе няма кой знае какво. Ядосвам се, че понякога пуши и след това се оплаква колко му е зле. Готви много, не чисти, но обича подреденото. Нямам забележки почти. А да, храни се много бързо  smile
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #62 -: ноември 19, 2008, 16:16:12 »

Повечето неща всъщност са дреболийки и не са от голямо занчение, но понякога ме дразнят blum
1.Антипатията към лекарите и зъболекарите- може да отлага до безкрайност посещението. Трябва съвсем да се затръшка от болки, за да отиде.
2.Хвърля си дрехите където му падне- много обича да трупа планини от дрехи по столовете и фотьойлите, а чорапите ги оставя там, където ги е събул.
3. Великото спокойствие- каквото и да става и каквото и да трябва да се прави винаги следва "спокойно, има време", "утре ще го направя", "не се притеснявай остави на мен"
4. Има ли футболен мач- просто не го закачайте. Отнася се донякъде и за формула1.
5. Когато се скараме спира да говори и отива в другата стая, за да ми минело, а аз от това още повече побеснявам, защото нямам слушател. angry
6. Играене на компютъра- все пак признавам че е в приемливи граници и няма зависимост.
7. Хъркането- вече съм свикнала huhhuh.gif
8. Мноооого го мързи да се бръсне
За това се сещам. Иначе положителните неща са доста повече  smile
Активен
♥Сиси♥
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1037


ЩАСТЛИВИ!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #63 -: декември 19, 2008, 10:57:20 »

ЕТО КАКВО НЕМОЖЕМ ДА ПРОМЕНИМ У МЪЖЕТЕ

1.Антипатията към лекарите и зъболекарите- може да отлага до безкрайност посещението. Трябва съвсем да се затръшка от болки, за да отиде.  judges
2.Хвърля си дрехите където му падне- много обича да трупа планини от дрехи по столовете и фотьойлите, а чорапите ги оставя там, където ги е събул.  judges
3. Великото спокойствие- каквото и да става и каквото и да трябва да се прави винаги следва "спокойно, има време", "утре ще го направя", "не се притеснявай остави на мен"  judges
4. Има ли футболен мач- просто не го закачайте. Отнася се донякъде и за формула1 В ТОВА ЧИСЛО И БОКСА  judges
5. Когато се скараме спира да говори и отива в другата стая, за да ми минело, а аз от това още повече побеснявам, защото нямам слушател. angry ВСИЧКИ СА ТАКА>>>  nea
6. Играене на компютъра- все пак признавам че е в приемливи граници ПОНЯКОГА
7. Хъркането- вече съм свикнала huhhuh.gif
8 Влизането с обувките "за малко".  shok
9 1. Вечер като се прибере всичко се оставя където му хареса.Ключове за кола, просто са някъде.Аз ги подреждам,че иначе сутринта ще ме събуди да ме пита къде ги е оставил Wink
10 Извънредните часове в офиса  beating
 
МОМИЧЕТАААА ВЪПРЕКИ ВСИЧКО, КОЕТО УСПЯХ ДА ПОСЪБЕРА ОТ КОМЕНТАРИТЕ, МЪЖЕТЕ СА ЗАБАВНИ И АКО НЕ СМЕ НИЕ- ТЕ НЯМА ДА СИ НАМЕРЯТ И БОКСЕРКИТЕ, НАМИРАМ ГО ЗА ЗАБАВНО  laugh МНОГО СА СЛАДКИ НАЛИ  yahoo
Активен
Gabito
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 33


Усмихни се !!!


« Отговор #64 -: януари 07, 2009, 10:25:50 »

Нека и аз да се включа в темата...

1. Банята.... нещо като стаята на ужасите  shok Още се съобразява с мен и я посещава доста често (всеки ден), но с много голямо нежелание  scare2
2. Много е разсеян, разхвърля нещата си из целя апартамент и след това обикаля с пуфтене да ги търси, като в крайна сметка се налага аз да се включа, за да си спестя мърморене от типа на "Ей писна ми, много съм смотан"  ...  Girl_hide
3. Кухнята... Ами той влиза там само за да яде. Общо взето не е по готвенето и миенето на чиний. Скаран е с домакинската работа, но пък обича да е чисто и подредено и хване ли се да чисти, определено го прави с мерак.
4. След секс не заспива, въпреки че по принцип заспива при всеки удобен случай, но секса май е един от малкото начини да го задържа буден в леглото за по- дълго време  girl_wink
5. Това с мрънкането по време на шофиране почти го нямаме като проблем. Всъщност май аз мрънкам повече.  blush
6. Определено има .... не антипатия, а ужасна непоносимост към лекари, зъболекари, лекарства, болници и т.н.
7. Определено неделните разговори липсват. Разговаря с майка си от дъжд на вятър, най- вече ако има повод за това.
8. Съчувствието ! - умира да говори за себе си, без дори да се осъзнава. Непрекъснато за нещо си мърмори и очаква съчувствие, разбиране и заключения от типа на "Да, мило, прав си", "Милото..." и т.н.

Ами за сега не се сещам за друго. Общо взето обаче, това са бели кахъри и повечето се опитвам да ги приема, но истинският ми проблем е, че е едно голямо ПРАСЕ  pig Изобщо не обръща внимание на "дребни" неща като това да се накапе или да се изцапа докато се храни. Храни се точно като прасенце. Ръцете му служат за прибори, това че ще капне някъде "Ами какво от това, после ще се изпере, ще се изчисти" и т.н. Ето с това не мога да се примиря и ще се боря за промяна....  angry

Сега ми хрумна нещо. Ще пусна тема: " Нашите недостатъци" и нека всяка от нас си признае слабите страни и каже как половинката й се справя с тях. girl_wink
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #65 -: януари 07, 2009, 14:54:10 »

10 неща у мъжете, които ние жените колкото и да се опитват не можем да променим.


Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая...


източник
Е това много ме дразни   angry другите неща не се отнасят за милото - поне за сега не ги е показал, но пък знаели човек след време може и да се появят?
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #66 -: януари 24, 2009, 10:18:03 »

Сладурки, а вие замисляли ли сте се как реагирате на недостатъците на половинката си? Аз понеже хвърлих едно око на темата "как се справят половинките ни с нашите недостатъци" и се замислих ние как се справяме с техните...Ама си мисля, че и тук е подходящо за дискутиране, да не правя нова тема - извинявам се, ако прецените, че е за нова темичка... Offtopic
Та, замислих се аз за недостатъците на Жоро...Яяяя, ами той нямал недостатъци! Изобщо...наистина!!!
Ето например, милия ми знае колко много обичам миризмата на чорапи като се прибера, за това - въпреки вътрешния си глас, който му казва да ги сложи за пране, и търпеливо изчаква да минат поне два дни да са се потъркаляли под бюрото, преди да ме остави доброволно аз да ги сложа да се перат....Сладурче!
Или пък, знае, че много обичам загатки, за това винаги скрива единия си чорап някъде, преди да обяви, че са за пране, и да пита може ли да ги сложи той...ако нямам нищо против, разбира се! Така аз имам възможност да развия детективския си усет, търсейки няколко дни из къщи къде е другия чорап, докато накрая го открия по миризмата....Колко е мило...ееехххх
Грижи се и за любовта ми към миенето на чинии...Аз направо полудявам, ако не мога да измия поне 20 мръсни засъхнали чинии дневно - то е като да не си изпия кафето! За това грижливо изцапва едно солидно количество, след което ги оставя да засъхнат, за да може да се изненадам като се прибера и веднага да се отдам на любимото си занимание!
Или пък, знае, че женски сериали като "Отчаяни съпруги" или пък разни други като "От местопрестъплението", както и всякакви забавни програми и комедийни филми, са ми абсолютно безинтересни! Аз обичам да гледам мачове точно, когато дават нещо от по-горните категории....За това винаги се старае да смени канала на някой спортен, когато види, че без да искам съм се загледала в нещо подобно....Без дори да ме попита - нали ми знае вкусовете, съкровището!
А най-много обичам да дойде на среща с мен след като е играл няколко часа футбол в лятната жега след някой лек дъждец....Ммммм, направо ми действа като афродизиак миризмата на пот в следобедния зной, примесена с тези сладки кални петна по скъсания от едната страна екип, в комбинация със слепнали мокри кичури по челото му....А аз никога не оцелвам и идвам гримирана, с прическа и чисти дрехи...Как ме търпи с такава липса на усет...не знам!
 blum Та така, момичета....Споделих си с вас - убедена съм, че сега ще откриете, че и вашите половинки нямат никакви недостатъци - нали ? Wink
Активен
fiibi_bg
Global Moderator
Leader
***
Пол: Жена
Публикации: 6458



Моят сватбен албум

« Отговор #67 -: януари 24, 2009, 11:53:47 »

[quote author=fiibi_bg link=topic=1218.msg27734#msg27734 date=1175245208

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак

източник
[/quote]

Оле като почне да се цупи и да ми прави физиономийки стил "ти не ме забелязваш" направо ме уморява.Голям ми е дечко понякога ,чак не му отива на годините.Старая се често да го лаская и да му угаждам,но повярвайте ми тази му черта излиза наяве в много напрегнати и критични моменти и чак ми идва да го..... aggressive
Активен
momi4ezateb
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #68 -: януари 25, 2009, 12:05:59 »

Сладурки, а вие замисляли ли сте се как реагирате на недостатъците на половинката си? Аз понеже хвърлих едно око на темата "как се справят половинките ни с нашите недостатъци" и се замислих ние как се справяме с техните...Ама си мисля, че и тук е подходящо за дискутиране, да не правя нова тема - извинявам се, ако прецените, че е за нова темичка... Offtopic
Та, замислих се аз за недостатъците на Жоро...Яяяя, ами той нямал недостатъци! Изобщо...наистина!!!
Ето например, милия ми знае колко много обичам миризмата на чорапи като се прибера, за това - въпреки вътрешния си глас, който му казва да ги сложи за пране, и търпеливо изчаква да минат поне два дни да са се потъркаляли под бюрото, преди да ме остави доброволно аз да ги сложа да се перат....Сладурче!
Или пък, знае, че много обичам загатки, за това винаги скрива единия си чорап някъде, преди да обяви, че са за пране, и да пита може ли да ги сложи той...ако нямам нищо против, разбира се! Така аз имам възможност да развия детективския си усет, търсейки няколко дни из къщи къде е другия чорап, докато накрая го открия по миризмата....Колко е мило...ееехххх
Грижи се и за любовта ми към миенето на чинии...Аз направо полудявам, ако не мога да измия поне 20 мръсни засъхнали чинии дневно - то е като да не си изпия кафето! За това грижливо изцапва едно солидно количество, след което ги оставя да засъхнат, за да може да се изненадам като се прибера и веднага да се отдам на любимото си занимание!
Или пък, знае, че женски сериали като "Отчаяни съпруги" или пък разни други като "От местопрестъплението", както и всякакви забавни програми и комедийни филми, са ми абсолютно безинтересни! Аз обичам да гледам мачове точно, когато дават нещо от по-горните категории....За това винаги се старае да смени канала на някой спортен, когато види, че без да искам съм се загледала в нещо подобно....Без дори да ме попита - нали ми знае вкусовете, съкровището!
А най-много обичам да дойде на среща с мен след като е играл няколко часа футбол в лятната жега след някой лек дъждец....Ммммм, направо ми действа като афродизиак миризмата на пот в следобедния зной, примесена с тези сладки кални петна по скъсания от едната страна екип, в комбинация със слепнали мокри кичури по челото му....А аз никога не оцелвам и идвам гримирана, с прическа и чисти дрехи...Как ме търпи с такава липса на усет...не знам!
 blum Та така, момичета....Споделих си с вас - убедена съм, че сега ще откриете, че и вашите половинки нямат никакви недостатъци - нали ? Wink


Ама този твой Жоро бил златен,миличка!Дали с моя Пепи не са далечни братовчеди,защото май откривам доста прилики!  yahoo
Активен
beb4eto_na_me4o
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 842


Невероятно е да си родител....


Моят сватбен албум

« Отговор #69 -: януари 26, 2009, 09:27:10 »

momi4ezateb  знам ли....може пък и така да се окаже, хихихихи...да вземем да ги запознаем, че може да се познаят  funnytooth
Активен
kiara04
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #70 -: април 16, 2011, 16:34:42 »

Ей това много ми харесва
На моичкия ми идва да му откъсна главата като започне да събира разни гайки и болтчета и други тем подобни beating
ех защо ли ми е познато ..баща ми е такъв и в къщи незнам колко пъти вече съм настъпвала болчета, гайки, клещи :Д ужас ви казвам ама какво да го правя
Активен
plamak_
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 880



Моят сватбен албум

« Отговор #71 -: април 18, 2011, 00:31:10 »

1.Антипатията към лекарите и зъболекарите- може да отлага до безкрайност посещението. Трябва съвсем да се затръшка от болки, за да отиде. -Това май е доста често срещана черта при мъжете и моят е със същият проблем и колкото и да му обяснявам че по лошо прави това , няма ефект.
2.Това че понякога се налага да го подсещам за  неща ,които може би е редно той самият да се сеща,като някой мънички неща ,които да си ме радват ,защото аз се опитвам редовно да правя такива , а той на монети ги забравя,а мен ме дразни понякога това.
Чисти, готви , помага ми и противно  на повечето мъже е доста подреден , дори понякога повече и от мен.Май в тази насока няма какво да се оплача.
3.Понякога е някак здържан в емоциите си и ми е трудно да го разбера, трябва да гадая , само ми липсва кръглата топка или карти таро.
4.Понякога имам нужда от повече емоции ,а той не го разбира може би.
5.Не можем да се разберем какъв жанр да е филма ,който ще гледаме ,защото повечето пъти се разминаваме в желанията си.
Май за това се сещам в момента , но с времето ще има какво още да се допълва , сигурна съм в това. blum girl_wink
Активен
panteryx
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 518



Моят сватбен албум

« Отговор #72 -: април 20, 2011, 12:10:10 »

1.Дразни ме в това ,че винаги той е прав,дума не дава да му се каже
2.Като седне на компютъра и става точна ,като зомби  crazy не можеш да го отделиш
3.Както и заспиването след секс да вмъкна и аз
4.Ядосвам се ,когато си легнем вечер и нещо си приказваме в леглото и в един момент ,аз осъзнавам ,че си говоря сама Sleep
5.Като реши ,че нещо не го интересува не му обръща внимание и толкова ,колкото и да е важно за мен (например)


за друго не се сещам ,но и по-добре де girl_impossible
Активен
fl0r1ta
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 61



Моят сватбен албум

« Отговор #73 -: юни 11, 2011, 16:59:56 »

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви.

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя.

С изключение на тези двете всичко друго мога да кажа,че го виждам и при моя приятел  smile
А за събирането на най-различни безполезни неща незнам какво да кажа  crazy То явно се наследява това,защото и баща му е същия,а пък за дядо му ... нямам думи-целия двор е пълен с неща,който не си ги представяте и не дава да се пипат  crazy
При нас всичко седи до момента в който не почна да разчиствам  beating и всичко отива на боклука без много много да го обсъждаме  pardon
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #74 -: август 20, 2011, 15:44:44 »

И аз да си кажа.  smile На моменти имам чувството,че до мен е господ. Винаги е прав и безгрешен. Никога не се признава за виновен. Не знае думата ИЗВИНЯВАЙ! Това може да побърка и най-спокойния и уравновесен човек.  beating
Активен
ivanpetrov1987
Регистриран

Публикации: 4


« Отговор #75 -: август 26, 2011, 14:33:01 »

Здравейте, момичета! Много забавни коментари чета тук danceg доста се посмях...но това е положението. Аз искам да ви се оплача. Моята приятелка я нямаше близо две седмици. Кой мислите, че трябваше да оправя?! Чистих, мих чинии, подреждах..от време на време. Пусках пералня няколко пъти. Какво да правя като се налага. Е...нащо момиче се върна и ме почна... "Много е разхвърлено! Защо не си си измил чиниите от вчера? Каква пералня си пускал, след като прахът си седи вътре..." И такива подобни неща. Въпреки това гледам да й помагам, когато тя има работа и няма достатъчно време да се справи и с домакинските задължения. Забелязвам, че се радва на това. Бих искал да е доволна от мен и да не се оплаква, но това май е невъзможно..
Активен
*mwpo
Професор
****
Публикации: 479



« Отговор #76 -: август 26, 2011, 15:48:58 »

ivanpetrov1987 много ми хареса изречението "Чистих,мих"-ами чистил си след себе си  и си мил това,което си изцапал. Не ми се мисли да се върне и да завари всичко в мивката:)
Иначе адмирации за желанието:)
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #77 -: август 26, 2011, 16:50:37 »

ivanpetrov1987
Е един от мъжете,който си мисли,че домакинските задължения са изцяло женска работа...  NO
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #78 -: август 26, 2011, 17:00:49 »

И писа един мъж и ......... ,все едно е влязъл в кошера с пчелите. Всичко в едно семейство е по взаимна договорка и разбиране. Еманципацията е хубаво нещо, но си има неща който повече се удават на жените, и такива ,който се удават на мъжете. Е, какво като си мисли момчето , че домакинската работа е женска работа, ами неписаното правило, че мъжът трябва да издържа семейството? Значи по тази логика и това не е правилно или старомодно? Ами жената с чук и тръбен ключ, да забива пирони или да ремонтира парното - това нормално ли е? Същото е като с домакинската работа - просто си има неща, характерни за всеки пол.
« Последна редакция: август 27, 2011, 00:17:25 от Deliysky » Активен
once_upon_a_time
Професор
****
Публикации: 421


« Отговор #79 -: август 26, 2011, 20:17:01 »

Deliysky, нека не се впускаме в мътните води на половото разделение на домашните задължения biggrin Аз не познавам някой мъж, който всеки ден забива пирони, поправя парно и не се разделя с чука. Докато домакинската работа - чистене, готвене, простиране и прочие, са ежедневни дейности. Колкото до издържането на семейството - в повечето български семейства и двамата работят на пълен работен ден и получават приблизително еднакви заплати - за каква издръжка говорим, тогава? Когато една жена е в майчинство, то е дадено, за да си гледа тя детето, не да се гърби сам-самичка и с дете, и с "въртене" на къщата. Единственото, с което съм съгласна в поста ти е "Всичко в едно семейство е по взаимна договорка и разбиране".
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #80 -: август 29, 2011, 09:28:40 »

ООО с удоволствие бих била домакиня, ако не работех и мъжа ми ме издържаше  Wink Но за съжаление в днешно време са малко семействата които могат да си го позволят, жената изцало да си седи в къщи,да гледа децата и цялото домакинство.
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #81 -: ноември 18, 2011, 18:09:52 »

Момичета спрете да се опитвате да ни шлифовате и ни приемете каквито сме .....аз лично очаквам точно това от половинката си и съм готов да я направя най щастливата жена на света smile
Колкото за домашните задължения не очаквайте някои автомонтьор да се прибере измръзнал от сервиза и да почне да готви....... blum
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #82 -: ноември 18, 2011, 18:21:42 »

alex_smart
А ти какво очакваш,женати да се прибере измръзнала по спирките, от чакане на автобуси и след 9 часа работен ден и тя да ти готви  sarcastic
Активен
alex_smart
Новак
*
Публикации: 17


« Отговор #83 -: ноември 18, 2011, 18:50:02 »

Ами не точно за такива случеи има доставки по домовете ,ресторанти или добри комшии........ yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo yahoo
Активен
fashion
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 399



« Отговор #84 -: ноември 21, 2011, 11:30:35 »

alex_smart
Дай боже и двамата да изкарвате достатъчно парички,че да може да си позволите всеки ден доставка по домовете или ресторанти  Wink

п.с. Това с добрите комшии,нещо не го схванах много,много....  pleasantry
Активен
SweetDream
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



« Отговор #85 -: ноември 29, 2011, 16:28:13 »

Да се включа и аз.... От моя бъдещ съпруг не съм видяла или усетила нежелание да ми помогне за нещо   yahoo ( и дай Боже винаги да е така). Пък и има жени, които нямат нищо против да си вършат домакинската работа или поне някои неща от нея са им супер приятни, а  има мъже които наистина не си помръдват пръста за нищо  angry Виждала съм случаи, в които мъж става от масата и си оставя така всичко....  Тъй че всичко опира до човека като такъв и до голяма степен играе роля и възпитанието  huhhuh.gif
Активен
Deliysky
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1353


www.Deliysky.com


« Отговор #86 -: ноември 29, 2011, 19:24:03 »

Момичета спрете да се опитвате да ни шлифовате и ни приемете каквито сме .....аз лично очаквам точно това от половинката си и съм готов да я направя най щастливата жена на света smile


Алекс, не си губи времето да спориш, не си на правилното място. Жената очаква от тебе точно това което и се иска. Аз имам 2 брака и мога много да пиша на тая тема. За 90% от жените светът се върти около тях и техните разбирания. Ние сме просто притурка в тази картинка. Тя с удоволствие ще приеме да я направиш най-щастливата, но цял живот ще се опитва да те шлифова и никога няма да се примири с факта , че ти виждаш и разбираш живота по-съвсем друг начин.
Активен
crazynelly
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 720


твоя аз съм..


Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: август 09, 2013, 09:08:52 »

Глупавите изказвания
„Душ всеки ден?! Та това въобще не е здравословно!" -възмущава се той.
Снизхождение е нужно тук: мъжете са с по-слабо развито обоняние. Така че по-рядко биха усетили намирисващ на некъпано себеподобен. А да се чипкат самоцелно под душа въобще не е техен приоритет. -  Да това го има при мен! А аз най-много държа на хигиената.Когато ми каже че отива да се къпе направо се изненадвам!     Oh my ...


Заспиването след секс
Той е дал всичко от себе си, за да те докара до оргазъм. Сега може спокойно да се обърне на една страна и да заспи. Приеми тази негова реакция за нормална най-накрая... -
Не ми заспива тогава..След това гледаме филм или нещо си говорим. Е понякога заспиваме и двамата хаха..  Bravo


Загубата на контрол
На повечето мъже им се иска да дават тон в колата, дори когато зад волана е друг.
Проучвания сочат, че 16% от мъжете дори не позволяват на жените си да сядат зад волана. -
нека да си кара той-аз само ще се возя! smile Не искам да карам изобщо!


Извънредните часове в офиса
Някога мъжете по цял ден са били на лов, а днес до тъмни нощи прекарват времето с в офиса, в работилницата или пред компютъра. -
охо.. не не-вече не седим постоянно пред компютъра-хаха  Bravo

Страх от сълзи - Не и пак не! Плачем си понякога и двамата заедно.. smile

Мъжете се плашат от женски сълзи. Може би защото плачът на жените ги кара да се размекват. И те са хора, и на тях им се доплаква. За всеки случай обаче си имат по едно готово предложение за разрешаване на подобна ситуация. -
При него няма такова нещо.По-скоро наистина страда,когато на мен не ми е добре. Просто му пука за мен и ме обича. Wink И също така ако се случва нещо с майка му,баба му. Мъжете имат чувства.

Бъркотията в кухнята
Дори и да си имате суперлукс миялна машина, тя не би могла да спаси кухнята да изглежда като бомбардирана с граната, след като той се е вихрил в нея да готви. -
Ох за това той седи далеч от кухнята и всеки друг мъж не давам да припарва там!!!!!

Неделните телефонни обаждания
До мамчето, разбира се. Най-малко един път седмично на повечето мъже им се приисква да станат пак малки момченца и да се похвалят пред майчето с някое свое „геройство".
По незнайни причини обикновено телефонират на мама в неделя. -
Всеки ден.. Ние обичаме да си говорим с майка му. Тя е много мила жена-страхотна е! И аз я обичам като майка вече!  danceg


Антипатията към лекарите
Според една анкета, 36,7% от мъжете отиват на лекар, чак когато положението е нетърпимо. Нали един индианец може да търпи на болка безкрайно дълго...
Мъжете могат да си страдат от хрема седмици наред, без да потърсят лекарски съвет. -
Ох да и това ми е най-голямата болка! Направо ми е писнало! Не мога и не мога да го накарам да отиде на лекар..Били измамници.. То че има тук в Бг да,но не всички са такива.. Какво да се прави-мъже!

“Плюшкин”
Мъжете обичат трофеите и вероятно затова трупат различни непотребни (според нашите женски разбирания!) предмети в мазето, двора или гаража. -
Моя мъж не е такъв изобщо,но познавам такива мъже.Направо нямам думи..  shok shok

Съчувствието
От време на време и мъжете се нуждаят от потвърждение, че не са сами на този свят. Така че не е зле да се сещаме да ги приласкаваме понякога. В наша полза е все пак. -
Има го.. Yes
Активен
Страници: 1 2 3 ... 6 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines