Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 00:57:24

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenium80 - 14.06.2008!!!!  (Прочетена 19712 пъти)
 
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #30 -: юни 15, 2008, 12:06:06 »

страхотно изглеждате! честито и от мен! много любов и късмет!  give_rose twohearts
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 16, 2008, 07:36:10 »

Честито младо семейство бъдете все така влюбени много здраве и семейно щастие пожелавам give_rose give_rose
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 16, 2008, 08:07:03 »

Честито на младото семейство!!!!
Дълъг и щастлив семеен живот, много здраве, много любов и много щастливи моемнти!!!


* 1208441937_607.jpg (13.18 KB, 316x237 - видяно 2306 пъти.)
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 16, 2008, 08:58:20 »

Честито на младото семейство! Пожелавам ви много дълги години семейно щастие и много да се обичате!  CHEERS
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 16, 2008, 11:06:51 »

Честито на младото семейство! Да си изкарате страхотно! Да сте винаги влюбени! smile И винаги да можете да разчитате един на друг!
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 16, 2008, 11:17:21 »

Честито и от мен!  nazdrave

Много да се слушате и уважавате  kitty и бебенца да си направите.

 
Активен
cveteto
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 169



« Отговор #36 -: юни 16, 2008, 12:15:02 »

честито @}->--желая ви да се подкрепяте,да бъдете винаги щастливи,да се обичкате *INLOVE*и скоро дечица да ви радват
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 16, 2008, 12:44:44 »

Честито на младото семейство twohearts
Весело изкарване на морето Sunshine Sunshine Sunshine
Чакаме пълния разказ и най-вече много снимки  yahoo yahoo yahoo
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 17, 2008, 23:35:25 »

milenium80, да изкарате страхотно на морето! Чакаме те обратно с повече снимки, че така подразни любопитсвото ми с тази, която си сложила - едва се виждате!  tease
Активен
Alannah
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 476



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 20, 2008, 09:17:31 »

Честитооо yahoo! Изглеждате много красиви! Обичайте с винаги heart! И аз вече нямам търпение yahoo!
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #40 -: юни 20, 2008, 09:22:41 »

Много красива булка си! give_rose
 Bravo Bravo Bravo
Наистина изглеждате много щастливи и влюбени!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #41 -: юни 24, 2008, 09:01:10 »

Ето ме и мен, завърнахме се, черни, доволни, щастливи!!!! Благодаря на всички включили се в темичката и съжалявам за малката снимчица, но е качих толкова набързо, просто за да задоволя любопитството ви донякъде. Тези дни ще получим и професионалните и ще кача повече.
Сватбата ни мина страхотно, надмина очакванията ми. В деня на сватбата отидох на  фпизьор и всичко мина чудесно, прическата стана точно такава каквато я исках, ноооо с гримът отново проблеми и проблеми. Момичето като реши да ми лепне едни лилави сенки, и като ми изпъкнаха моите сенки под очите, shok, щях да припадна, питам я за коректор, нямала, за бели сенки, нямала, щях да я удуша P-(Трий наново, айде пак, цапане, накрая се досах и като се прибрах взех нещата в мои ръце, оттук, оттам, пооправих се, че то и време не остана. И така приведох се в що годе приличен вид за окото и дойде момента на обличане на роклята, точно 30 мин. то не бяха фусти, то не бяха корсети, копченца, после айде отвързвай крсета, и най-накрая приключих одисеята иии малкото ми момченце като се събуди,  RUN като ме видя, не можа да ме познае, какво ли си вика, леле мама на какво се е направила laugh И мен вече ме изби на смях от нерви, но всички онемяха като ме видяха в готов вид give_rose, въпреки натрупаната умора. И така то дойде време да ме взима младоженеца, добре че поне ми се обади че идват. И така аз си зачаках и п едно време слушам разправии, шаферите яко се пазарят, шаферката крещи"аз за 5 лева не я давам, довиждане", а те с един чук пред вратата beating, ужас, голям смях, ще гледам на диска. Е, добре се младоженеца при мен и ви казвам че този момент беше най-вълнуващия от цялата сватба, проронихме някоя сълзица, после нахлуха и другите гости и почна едно възхищеение,"леле колко си хубава, маале колко си хуубава", почуствах се като принцеса!!! И така потеглихме, ако щете ми вярвайте дори оркестъра не забелязах как изглежда, тропнахме хорце и хайде в колата!!!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #42 -: юни 24, 2008, 09:13:49 »

подписването мина като по вода, имахме Тракийска сватба, добре се плучи, при чупенето на питата тя направо се разпадна, счупи се на три парчета, като едното ми падна в деколтето funnytooth, посе като се прибрахме в деколтето си намерих кофетки, житце, сусамче, бонбонче, доста си ги бях складирала. Оттам айде в църквата, там вече иах чуството че ще припадна, като си гледам снимките см направо ужас, мина много хубаво беше, попът отслужи цялата литургия, което ми хареса. Оттам айде в ресторана и да почва веселбата, посрещането ни беше страхотно, бялата пътечка беше невероятно украсена, но това е блягодарение на наш приятел, който им изсипал цял чувал с листенца от рози. Просто нямам никакви забележки към рестранта, горещо го препоръчвам на пловдивските булки, справиха се изключително професионално. good И като се почна една веселба, страхотно беше, всички останаха много доволни. Дойде и момента на свалянето на жартиера, бях малко скиптична към този ритуал, но повярвайте той се получи най-добре. Младоженеца като извади едно фенерче за пещери акто си го сложи на главата и като ми се пъхна под роклята,,,за секунди беше готов. После като го грабнах за това фенерче, а той доволен ми казва "знаеш ли колко хубаво се виждаше" Girl_hide И така танци до зори, веселие, не хапнах нищо от менюто, добре че бях закусила сутринта!!! В общи линии е товакоето си спомням, всичко ми мина толкова бързо и доста моменти ми се губят, затова чакам с нетърпение диска! Ще разказвам още
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 24, 2008, 09:18:33 »

Честито и от мен миличка! Много вълнуващо е било! Пожелавам ви дълги години щастлив семеен живот и мноооого любов!
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 24, 2008, 09:21:57 »

Ех, мила Милениум, всичко звучи прекрасно! Останете така влюбени и щестливи завинаги!!Ще чакам снимки:)
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines