Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 21:02:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбата на milenium80 - 14.06.2008!!!!  (Прочетена 19709 пъти)
 
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« -: юни 02, 2008, 17:02:33 »

milenium80, хайде и за тебе да има темичка, в която да споделяш с нас как върви подготовката и да броим дните с теб преди вълнуващия момент.  yahoo
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #1 -: юни 02, 2008, 19:00:31 »

ellie_bellie ти си просто невероятна, благодаря ти за оказаната чест give_rose Подготовката върви трескаво, моето бъдещо мъжле ме остави сама да няколко дни и стовари цялата подготовка върху мен, резервиране на хотели, последни уточнения за украсите, срещи и разговори с оркестъра за булка и още мнооого други работи направо го убивам beating Роклята ми пристигна, стархотна е, ще ви държа в невидение и после ще публикувам снимки, утре съм на пробна прическа, нямам още було, чакам от свекърва ми бижутата да видя дали ще ми харесат, абе пълна е лудницата!!! Ще ви известявам какво се случва, въпреки че все по-малко време ми остава за фрума! Успех милички, на всички ви smile
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: юни 07, 2008, 18:00:42 »

milenium80, какво стана с грима? Ходи ли на друго място?
Как са другите неща? Чакаме включване от тебе...
А аз не разбрах пробната прическа как ти мина? Ти щеше да си с пусната коса, долколкото си спомням? Как мина?
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #3 -: юни 07, 2008, 18:12:41 »

Момичета тичам по задачи, то колкото наближава, толкова повече ангажименти има girl_impossible вторият грим при другата гримьорка мина добре, харесах се и я ангажирах. Пробната прическа ще я правя в понеделник, защото машата не беше притигнала. ще съм накъдрена, с леко прихваната коса, но ще видим крайният вариант. В понеделник отиваме до дома да плащаме, до ресторанта за уточним разпределение на маси, чак днес си поръчах булото, всичко в последния момент. Сега почваме да наливаме алкохолав бутилките, после да лепим етикети, ааабе мани, мани, накрая ще взема малко drinkz и ще се наредят нещата
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: юни 10, 2008, 08:08:57 »

Честита темичка, Мilenium80!
Броени дни останаха до ТВОЯ голям ден!
Кажи какво стана с пробната прическа? girl_wink
Активен
dafni85
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 501



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: юни 10, 2008, 09:21:36 »

Миличка пожелавам ти една незабравима сватба и да бъдеш много спокойна  give_rose give_rose
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #6 -: юни 10, 2008, 09:37:20 »

Успех с последните приготовления и от мен.
Я разкажи, ако ти остане врене, за какво тичане по задачи става въпрос и защо е толкова натоварено точно последните дни. То скоро и на мен ще ми дойде до главата, ама като знам колко време се подготвя една сватба, все ми е чудно защо става такава лудница накрая.

Успех!
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #7 -: юни 10, 2008, 14:37:03 »

момичета набързо се включвам и пак изчезвам. Благодаря на всички, които са писали в темичката ми @}->--пробната ми прическа стана супер, много се харесах, дано и оригинала се получи така добре smile klarafina ако щеш ми вярвай, но и аз си го задавах същия въпрос като наближаваха сватбите на другите момичета, но наистина е голяма лудницата. Може би защото пристигат и много роднини от чжбина, които ние трябва да посрещем освен всичко останало. Утре си взимам булото, уточнихме всичко с ресторанта и така. Айде, че продалжаваме с тичането blum Ще се включа пак, обещавам и стискайте палци да не вали чак толкова много в събота, защото прогнозите са ужасяващи, но каквото е , такова
Активен
micedj
Сватбар
***
Публикации: 163



Моят сватбен албум

« Отговор #8 -: юни 13, 2008, 07:52:20 »

Мила milenium80, пожелавам ти утрешния ден да бъде най-незабравимия, за теб и твоя любим мъж!
Активен
deni1709
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 334


Сладката Габи


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: юни 13, 2008, 08:37:57 »

сладурка, желая ти една прекрасна, незабравима и прелестна сватба! give_rose
бъди най-красивата, най-щастливата и най-обичаната жена на света! Това е твоя ден и го изживей пълноценно! girl_wink
УСПЕХ с последните приготовления! danceg Wink Bravo give_rose yahoo
Активен
milenium80
Сватбар
***
Публикации: 293


Buongiorno Principessa!


« Отговор #10 -: юни 13, 2008, 09:23:43 »

Ох момичета, мога да кажа че  вече се свърших, и това време ме разби направо cray След малко отиваме да караме алкохола към ресторанта, аз се пренесох в наште, трябва да си купя бяло чадърче, абе останаха дреболийките. Обаче вече не ми дреме, каквото е такова. все имам чуството, че съм забравила нещо важно, много странно усещане.... всичко уж проверих sad Навсякъде в нас е лудница, всеки търчи funnytooth, голям смях са моите роднини, вече ме избива на смях. Не остана, след сватбата заминаваме на море и като се върна ще разказвам. Благодаря на всички които се включиха в темата ми smile
Активен
hristi
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 512


щастлива госпожа


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: юни 13, 2008, 10:36:40 »

успех утре желая ти един незабравим ден...........................усмихвай се и се наслаждавай на всеки момент! Good luck Good luck Good luck
Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: юни 13, 2008, 11:30:52 »

Еййй и аз да не забравя - Успех, щасливи и незабравими мигове и се забавлявайте до краен  pleasantry предел  Wink
 give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: юни 13, 2008, 11:55:08 »

 Сватбаааа Сватбаааа Сватбаааа
ОООЛЕЕЕ милениум, как така , съм пропуснала аз твоята дата, все си мисля че има време, а то УТРЕ пожелавам ви да мине всичко, както сте го планирали, не се замисля и ядосвай за дреболии, и да сте пропуснали нещо няма да е фатално. Всичко ще е много хубаво сигурна съм
желая ви от сърце весело изкарване и чакаме с нетърпение снимки и разказ. nazdrave
Активен
Pavlinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 165


Щастлива мама!


Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: юни 13, 2008, 12:52:23 »

Желая ти един незабравим миг утре  Good luck
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 5  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines