Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:08:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Преместване. Проблеми със сайта  (Прочетена 57842 пъти)
 
vanyusha
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 272



Моят сватбен албум

« Отговор #30 -: юни 08, 2008, 23:43:00 »

Ааа исках да кажа, че аватара е в дясно angry, нещо съм се позамотала в предишния пост pardon
Активен
RadiD
Гост
« Отговор #31 -: юни 09, 2008, 06:53:55 »

Не мога давляза, а съм нов потребител
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 09, 2008, 07:51:02 »

Ааа исках да кажа, че аватара е в дясно angry, нещо съм се позамотала в предишния пост pardon

Задръж shift и натисни F5 в някоя тема. Оправи ли се проблема?
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 09, 2008, 07:59:27 »

Много странно, днес успях да отворя този линк http://gallery.svatbata.bg/users//main.php и то защото едно момиче ми го прати да го тествам дали работи. Но по нормалния начин с кликането на линка Моите снимки под аватара на потребителя не става ...

Би трябвало този проблем да е решен от петък насам.
Активен
magdalena_marinova
Регистриран

Пол: Жена
Публикации: 1



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 09, 2008, 13:09:08 »

Какво става с тоя сайт не мога да разбера! Не мога да публикувам никакви снимки! Все някаква грешка при качването показва! Тоя сайт щеше да е подарък за мои много добри приятели! Моля Ви направете нещо!!!!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #35 -: юни 09, 2008, 13:13:37 »

Би трябвало този проблем да е решен от петък насам.

Не е решен ... като кликна на Моите снимки под аватара на който и да е потребител, ме препраща към страница, която ме кара да си въведа паролата, за да продължа. Въвеждам я, но ми излиза същата грешка, която пейстнах по-рано. Също така не мога да си създам галерия. Само онзи линк работи като единствен достъп до галериите (благодарности на момата, която ми го прати). Някой друг има ли същия проблем като мен? Пробвах и нова регистрация да си направя, но не се получава.
Активен
Данитка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2117



Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 09, 2008, 13:26:17 »

Немога да вляза в галериите на потребителите откакто съм се регистрирала във форума
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 09, 2008, 13:46:05 »

Немога да вляза в галериите на потребителите откакто съм се регистрирала във форума

Пробвай сега.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 09, 2008, 14:03:34 »

Не е решен ... като кликна на Моите снимки под аватара на който и да е потребител, ме препраща към страница, която ме кара да си въведа паролата, за да продължа. Въвеждам я, но ми излиза същата грешка, която пейстнах по-рано. Също така не мога да си създам галерия. Само онзи линк работи като единствен достъп до галериите (благодарности на момата, която ми го прати). Някой друг има ли същия проблем като мен? Пробвах и нова регистрация да си направя, но не се получава.

След едночасова работа би трябвало проблема да е решен. Трябва да се логнеш, след което влез в галериите. Би следвало да ти се поиска парола. След което трябва да можеш да създадеш собствена галерия.
Много се извиняваме за причиненото неудобство. Информацията която се управлява става все по-голяма и грешките стават все по-възможни. Стараем се да вкараме всичко в правия път.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #39 -: юни 09, 2008, 14:04:16 »

Какво става с тоя сайт не мога да разбера! Не мога да публикувам никакви снимки! Все някаква грешка при качването показва! Тоя сайт щеше да е подарък за мои много добри приятели! Моля Ви направете нещо!!!!

Всеки момент трябва да решим този досаден проблем. Веднага след което ще пиша тук.
Активен
Stenin
Професор
****
Публикации: 353



« Отговор #40 -: юни 09, 2008, 15:27:48 »

Привет smile Защо след като се логнах днес сутринта не мога да изляза от сайта??? Пробвах вече сума ти пъти и ми изписва някаква грешка...
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #41 -: юни 09, 2008, 15:32:06 »

Teo, аз продължавам да не мога да си създам Сватбен албум. Въпросния проблем с невалидния адрес продължава. И след промяната на паролата. Сигурна съм, че адреса не се ползва от никой и си е валиден. Като имаш възможност, хвърли едно око. look Благодаря  give_rose
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 09, 2008, 22:15:56 »

Привет smile Защо след като се логнах днес сутринта не мога да изляза от сайта??? Пробвах вече сума ти пъти и ми изписва някаква грешка...

Този проблем скоро ще се оправи.
Активен
miminka
Ентусиаст
**
Публикации: 59



Моят сватбен албум

« Отговор #43 -: юни 09, 2008, 22:21:11 »

здравейте,и аз имам проблем с качване на снимките,не мога да кача нито една във фото албума,кога ще е възможно,благодаря.
Активен
Teo
Отговорник
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Мъж
Публикации: 2277



Моят сватбен албум

« Отговор #44 -: юни 09, 2008, 22:25:38 »

Не мога давляза, а съм нов потребител

Регистрирайте се отново.
Активен
Страници: 1 2 [3] 4 5 6  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines