Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 05:26:44

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде ще ходите на море  (Прочетена 30490 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« -: май 29, 2008, 10:17:43 »

Здравейте, вече започнах да гледам офертите за лятната отпуска, за море, но като гледам цените в Турция са много добри, ще се радвам, ако някой сподели къде е ходил, доволен ли е останал. Къде предпочитате да почивате в България или в чужбина.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 29, 2008, 10:29:35 »

Аз да си призная честно като поставя на една везна Турция и Гърция в Гърция ми  харесва повече. Въпреки, че в Турция пък примерно обслужването е на доста високо ниво, персоналът навсякъде винаги е усмихнат и дружелюбен докато гърците не ни обичат особено.
И на двете места плажа не е като при нас - повечето плажове или са с насипван пясък или с камъни.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 29, 2008, 10:34:40 »

А аз съм за нашето черноморие  yahoo
Някъде към Созопол good а и е много романтично girl_in_love
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3 -: май 29, 2008, 11:41:49 »

Аз съм за лятна починка извън България. Обичам и нашето море, но бих отишла там за 2-3 дни и не като основна почивка. Например скоро ще ходим до Варна и ще отразим плаж на Кабакум.

Преди две години ходихме всяко лято на море в България - Слънчев бряг, Несебър, Созопол или още по към юг.

През изминалото лято бяхме в Тунис, курорта Ясмин Хамамет и сме много доволни от всичко. Това лято сме в Италия. Мисля, че ще си изкараме страхотно.

В Турция не съм била, но много познати бяха миналото лято, предимно в Алания и са много доволни всички. Казват, че пясъкът е изкуствено насипан по плажа, в морето има къмъчета по плитчините, но си е хубаво. За обслужването също само хвалебствия чувам. Кушадъсъ е курорт за семейна почивка, а Мармарис и Бодрум са за младежи, купонджийските места им казват още.

В Гърция сме били само на Тасос и Халкидики. Не мога да съпоставя южните курорти, тъй като не съм била, на за Санторини чувам добри отзиви. От двете места по-горе адмирирам повече Халкидики, ръкава Касандра. Плажовете са хубави, водата вълшебна.

Дано тази информация е била от полза на търсещите варианти  smile
« Последна редакция: май 29, 2008, 11:44:39 от Katitka » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 29, 2008, 11:52:57 »

ние няма да ходим на дълго море.

по майските празници бяхме на Халкидики - едно кратко море.
Сега за някой уикенд смятаме да отскочим до Созопол, а отпуската ще сме на гости на девер ми в Южна Франция, а тъй като летим през Милано - оставаме и 2 дни там.

та това е, ние не сме фенове на плажовете - предпочитаме екскурзийките smile

ако можем да отскачаме събота и неделя до морето ще е добре give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 29, 2008, 12:14:20 »

с нетърпение чакам да дойде времето за отпуски, а то не е никак далеч - средата на месец юли! Та моите отзиви не са много, тъй като общо взето не съм ходила много извън България, но мога да споделя за Турция и по-точно за Алания, че е много хубаво, спокойно, подредено, обслужването е вълшебно, цените за една нормална почивка с една-две екскурзийки и много приемлива!  good Преди сравнително доста време съм ходила и до един курорт на Черно море, само че от към турската част-много красиво беше-това е курорт до една река, която се влива в Черно море, а самият курорт има излаз и на реката и на морето! Абе много е хубаво!
Преди доста години съм ходила в Кипър и мога да кажа, че ако искам да отида някъде поне още веднъж този живот искам да е там! Невероятни плажове, хотели, климат и храна  girl_in_love girl_in_love
За нашето море вече почти нищо хубаво не мога да кажа, особено южното-единственото място, където може би бих отишла като алтернативен вариант е Синеморец , Лозенец или може би най-северно- някъде на по-спокойно и тихо местенце.

Една от мечтите ми е, но засега надали ще се осъществи е там където е писала и ivaiva Южна Франция - просто трябва да отида и да видя-ivaiva чакам снимков материал и подробен разказ и евентуално с коя фирма са отишли, къде са отседнали и пр. Wink Много искам да видя тази част на Франция, чувала съм много хубави неща!  Bravo Bravo
Ние засега сме се настроили за Гърция-на първия или втория ръкав да отскочим за 5-7 дни, според парите естествено зависи колко ще отседнем! Някъде в някое малко семейно хотелче, със спокоен, тих плаж, където човек може дълго да релаксира с Фрапенце в ръка, под чадърчето и с една интересна книжка! Тази година искам точно такава почивка!  danceg danceg
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 29, 2008, 12:54:13 »

Ние тази година май ще съчетаем лятната почивка с медения месец. Аз малко се притеснявам да летя с коремчето, но пък толкова бременни жени пътуват. Все още се чудим между Балеарските острови и по конкретно Палма де Майорка или нещо от рода на Санторини, Кипър, Крит. Иска ми се да е някъде където морето е лазурно синьо, а плажовете хубави и не толкова пренаселени.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 29, 2008, 13:05:28 »

sabina , този българския курорт да не е бил Синеморец smile? Там наистина е много красиво. Ама аз нали съм фен на крайно южното ни черноморие и всичко там ми харесва. Миналата година ходихме да плажуваме на Силистрар и сме много доволни, макар че и там вече взеха да ходят много хора, но не може да се сравнява с курортите от Бургас на север smile. Но на тези, които търсят шумотевица и забавления - няма да им хареса! Там определено е за почивка smile.
И аз съм с две ръце за Алания, Турция, но може би в края на сезона, защото лятото ще е убийствено. Ние бяхме там майските празници и за четири плажа имах тен все едно цял месец не съм ставала от плажа smile. Една жена ни разказваше, че сутрин през юли температурите почвали от 36C. Това, което не ни хареса там е, че е някак затворено - извън хотелите няма какво толкова да се прави и всичко е съсредоточено там. Ако искаш някъде навън да хапнеш - няма къде. Но то нали всичко там е All inclusive и явно нямат сметка от такива неща. А и като гледах как освен ние българите, никой друг не щъкаше навън - ясна работата.
В Гърция не сме ходили точно на море, а на екскурзия. Там има какво да се гледа, но обслужването изобщо не може да се сравнява с това на Турция. Лично на мен турците по ми харесаха като манталитет. Гърците са ми малко в повече нахални smile.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #8 -: май 29, 2008, 13:09:31 »

Ние тази година май ще съчетаем лятната почивка с медения месец. Аз малко се притеснявам да летя с коремчето, но пък толкова бременни жени пътуват. Все още се чудим между Балеарските острови и по конкретно Палма де Майорка или нещо от рода на Санторини, Кипър, Крит. Иска ми се да е някъде където морето е лазурно синьо, а плажовете хубави и не толкова пренаселени.

Zahira, Малага ми звучи много добре за вас  Wink както и Ибиса и Майорка, за която пишеш  Wink
« Последна редакция: май 29, 2008, 13:13:46 от Katitka » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 29, 2008, 13:40:05 »

 Offtopic
Сабинка, baby, ние отиваме на гости при девер ми, той живее в Гренобъл - ще пътуваме в околностите, ще идем и до Ница, но няма да мога да кажа фирам туроператор - виж за снимките нямаш проблеми smile
Активен
Vivianna
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #10 -: май 29, 2008, 14:18:04 »

Ние май ще отскочим този месец до Халкидики, но не искаме да е чрез туроператор. Някой може ли да ми препоръча някое от курортните селца там и да ме посъветва дали да търсим хотел или апартаментче под наем?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 29, 2008, 14:21:25 »

ние по празниците бяхме с колата в Калитеа - това е първия ръкав, хубаво е там и в Ханиоти е хубаво
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #12 -: май 29, 2008, 14:34:37 »

Тази година отсега сме резрвирали хотел Елица на Албена, но чак август месец. Тази година аз и Бетинка ще си прекараме рожденните дни там smile.
Ако някой има отзиви за този хотел да пише, защото не сме били друг път.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #13 -: май 29, 2008, 16:38:49 »

ние по празниците бяхме с колата в Калитеа - това е първия ръкав, хубаво е там и в Ханиоти е хубаво

Подкрепям Ивето за двете селца. Калитея е наситена на заведения и най-вече на нощни клубове, разположени един до друг, които в другите селца са малко или изобщо ги няма. А Ханиоти има чудесен плаж. Ние бяхме в това селце и много ни хареса  smile На този плаж в Ханиоти ми предложи патето blush
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 29, 2008, 16:44:50 »

Ние ще ходим тази година В Черна Гора smile Чух , че е много хубаво, но пътя е доста гаден ! Резервирали сме за края на Юли  good
Активен
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« Отговор #15 -: май 29, 2008, 16:50:56 »

Определено ще се спра сигурно на Турция. Тази година ми се ходи на пълна почивка. Само да си стоя в басейнчето, или на плажа, да си хапвам и да спя. Не ми се ходи по разходки, просто пълен релакс. И то със самолет, защото не си представям лятото да тръгна с автобус, понеже ми става лошо.
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #16 -: май 29, 2008, 20:18:04 »

Захира, ние ходихме в Малага миналата година и останахме много доволни  good
Активен
˙·٠Outono Bolboreta™٠·˙

Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 8604


·٠•●♥☆Щастлива, Слънчева, Успешна ☆♥●•٠·


Моят сватбен албум

« Отговор #17 -: май 29, 2008, 20:48:44 »

Аз без море, не могааааа, тази  година ще вземем и Косьо с нас, мисля, че няма д аима проблеми, той ще е на около 10 месеца, ще пап почти всичко и е толкова послушен.... дано си изкараме хубаво и безаварийно!!! good yahoo
Активен
Vivianna
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #18 -: май 29, 2008, 20:58:58 »

Ivaiva и Katitka, благодаря ви за информацията. И други познати ни препоръчаха Ханиоти, та май натам ще се запътим. Сега ще се поразтърся в интернет за някое хубаво хотелче или ваканционно апартаментче.
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #19 -: май 31, 2008, 12:36:12 »

препоръчвам ако някои иска да ходи на чисто българско море- по мои скромни наблЮдения най- чисто е от Царево на Юг- Ахтопол, Синеморец, ама е малко "по- диво ", но и морето е по- чисто там . По цялото ни Южно  черноморие дето съм била там е най-чисто. А пък на и Синеморец миналата година на 10-см дулбочина видях голямо попче smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #20 -: юни 12, 2008, 10:04:05 »

Ние също сме се спряли на почивка в Турция  смятаме  отново да посетим хотела в които бяхме за нашата медена седмичка  yahoo ще пътуваме с приятели и съм  убедена че ще си изкараме супер
Ще пътуваме края на септември 20.09 за  7 дни ол инклузив .
Благодаря на Baby че ни препоръча този хотел
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #21 -: юни 12, 2008, 10:33:00 »

Морето си ми е до вкъщи. За медения месец - пардон седмица - ще ходим в Анталия. Ама там плажа един каменист.... Но пък иначе е е много приятно, поне от снимките.

А след 2 седмици ще ходим до Прага. Предсватбено.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #22 -: юни 12, 2008, 10:37:17 »

Selvet, ако не се лъжа от снимки, които съм гледала сте били в Бодрум в Club Ersan, нали ?

И ние бяхме там миналата година между 13 и 20 септември и ние останахме много доволни  good

Явно и вие щом ще повторите  Wink На нас ни се иска на друго място да отидем за разнообарзие .... ако някой може да препоръча от опит някой хотел в Турция .... give_rose
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #23 -: юни 12, 2008, 16:36:03 »

Аз утре отивам да капарирам почивката. ще ходим в Анталия за 8 дни All Inclusive.  danceg Но ще е чак септември  sad
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #24 -: юни 12, 2008, 18:14:01 »

А ние тази година ще сме пак в България.Мислехме да ходим в турция, но се отказахме и засега сме на Камчия на бунгала с приятели smile
Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #25 -: юни 13, 2008, 12:22:13 »

Selvet, ако не се лъжа от снимки, които съм гледала сте били в Бодрум в Club Ersan, нали ?

И ние бяхме там миналата година между 13 и 20 септември и ние останахме много доволни  good

Явно и вие щом ще повторите  Wink На нас ни се иска на друго място да отидем за разнообарзие .... ако някой може да препоръча от опит някой хотел в Турция .... give_rose
Да миличка , точно там бяхме smile , и сме супер доволни - тази година ще ходим с друга компания smile
А за друг хотел мога да ти препоръчам  Kustur Club  в Кушадасъ , сайта е този :http://www.kusturclub.com/Holiday_Village/ наши приятели бяха там миналата година и останаха много доволни .
Или другият хотел който мога да препоръчам е RIXOS BODRUM- http://www.rixos.com/ -
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #26 -: юни 16, 2008, 10:41:55 »

Момичета, вярно ли е, че хотелите в Турция, които са с 4 звезди отговарят на 3-звездните по нашите стандарти?  crazy
Това го чух съвсем случайно и много се очудих... Все пак това не трябва ли да е някакъв международен стандарт  pardon
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #27 -: юни 16, 2008, 10:44:18 »

Ами аз доколкото съм запозната вТурция ,че даже и в Гърция тези звезди се купуват. Докато тук се категоризират според покриване на определени стандарти и критерии.Което не ги прави лоши хотелите де, ама все пак да си имаш едно на ум не пречи.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #28 -: юни 16, 2008, 10:48:14 »

Аз нямам достатъчно опит, защото съм ходила само един път и мога да говоря само за хотела, в който бяхме, но честно казано преди да отидем миналата година и аз чух същите неща ... от няколко места  pardon

Има доза късмет явно .... ние сме много доволни от нашия хотел - беше 4 звезди и беше супер... или поне тази част, в която ние бяхме настанени . Ние бяхме в къщички, но имаше и хотелска част и още един вид къщички - дали и там е било същото не - знам  scratch one-s head

Аз затова много разчитам на мнения от първа ръка  smile
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #29 -: юни 17, 2008, 12:16:33 »

И на мен много ми се ходи в Турция или Гърция, защото никога не съм ходила там, но тази година пак ще бъдем на бългаското черноморие. Ние си ходиме на Приморско, там спим, но обикаляме по цялата южна част. А за сватбеното пътешествие, надушвам че майка ми ще ни прати в Египет. Тъй като няма да можем да го направим веднага след сватбата, защото на милото тогава  му е сезона на работата сигурно ще го отложим за ноември - декември и ми се ходи и на мен по Испанските островчета. Ако отидете ще разказвате как е било!!!
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #30 -: юни 17, 2008, 23:11:23 »

Момичета, вярно ли е, че хотелите в Турция, които са с 4 звезди отговарят на 3-звездните по нашите стандарти?  crazy

За Мармарис,Кушадасъ и Анталия не е вярно.Там 5 звезди е лукс,който тук е равен на 7 сигурно.Аз съм била в Мармарис и е така.Хотелът не беше хотел,а палат направо.И се отнасят с теб все едно си в палат,не е само обстановката  good Ще се разровя за снимки от хотела и ще пусна утре,ако искате  Wink
За други части на Турция не знам как е.
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #31 -: юни 18, 2008, 08:57:39 »

http://pinehousehotel.com/eng/index.html
Това е нашия и е в Анталия. Води се с 4 звезди.
Diavolinkata, ще съм ти много благодарна, ако покажеш снимки от този хотел в Мармарис  good
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #32 -: юни 18, 2008, 09:07:07 »

В туристическите части на Турция звездите си отговарят точно на вида на хотела. Не ми е направило впечатление хотели 3 звезди да изглеждат като 2. Обслужването е много над нивото по нашето черноморие независимо в какъв хотел си отседнал. Просто комшиите са добре предразположени към нас и отделно са едни весели, ведри, няма да мрънкат, да се оплакват както често става тук.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #33 -: юни 18, 2008, 09:14:30 »

Съгласна съм с това, че всичко е на ниво и обслужване и условия.Ходила съм в хотели в Кушадасъ и Мармарис и двата бяха 4звезди, но сигурно отговаряха на много повече спрямо нашите хотели тук.Мисълта ми в по-предни постове беше, че там просто звездите се купуват, което не означава че някакъв мизерен хотел ще си купи 4звезди примерно. Но Турция си е разработен туристически район така или иначе и за почиващите там се прави много.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #34 -: юни 18, 2008, 09:31:22 »

Това за звездите в Турция не се отнася за всички хотели.
Ние преди 2 месеца си бяхме в 4* и наистина си беше супер хотела. Но част от групата ни бяха платили за друг 4*-ен и когато го видяхме -  cray. Те останах като попарени. Просто част от хотелите са строени 80-те и 90-те години на миналия век и за тогава са си били наистина на ниво.
Моя приятелка беше миналата седмица в Кушадасъ, пак в 4*, но не е доволна от самия хотел. Кранчетата в банята са били позеленяли, мазилката по тавана е била упадала, но са им казали, че хотела е строен 198* и някоя си година и било нормално.
Едно май е сигурно там - обслужването е на ниво ***** smile.
Аа, и още нещо. Ние в началото бяхме решили да сме в друг хотел - от сайта изглеждаше супер! На 100 метра от плажа, със собствена плажна ивица, вътре басейн....В крайна сметка отидохме да го видим и се оказа на един хълм, до който се стига по черен път с камъни, а плажа се пада наистина на 100 метра, но вертикално smile.
Успех!
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #35 -: юни 18, 2008, 10:36:23 »

danieIa, много си права - за всеки хотел е различно ....някои си заслужават звездите, че и повече, други не съвсем  pardon

Аз затова миналана година педи да изберем изчетох различни форуми и така се спрахме на този

http://www.ersan.com.tr/Default.asp

и беше супер  good  Тази година пак така ще направя  Wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #36 -: юни 18, 2008, 10:41:05 »

Има един руски форум в който има мнения за много страни и са включени почти всички хотели и курорти, но в момента не мога да го намеря.

А този е за Турция специално:
http://hotels.turkey.ru/
Напоследък чувам много хубави неща за Фетие.
Активен
Gerka
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #37 -: юни 18, 2008, 10:42:39 »

 good и аз четох руски форуми ....няколко  smile


И аз искам във Фетие ...той май е от по - скъпите им курорти и имал много хубава плажна ивица  smile


Активен
Selvet
Global Moderator
Сватбен ГУРУ
*
Пол: Жена
Публикации: 855



Моят сватбен албум

« Отговор #38 -: юни 18, 2008, 11:58:31 »

danieIa, много си права - за всеки хотел е различно ....някои си заслужават звездите, че и повече, други не съвсем  pardon

Аз затова миналана година педи да изберем изчетох различни форуми и така се спрахме на този

http://www.ersan.com.tr/Default.asp

и беше супер  good  Тази година пак така ще направя  Wink

Ние също бяхме там миналата година и тази година пак ще сме там smile
За сега 3 съфорумки сме почивали там smile Gerka, Baby и ние  smile
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #39 -: юни 18, 2008, 13:24:50 »

Момичета,ето ме с обещаните снимки  Girl_hide Хотелът се казва Мармарис палас и наистина е палас  girl_wink Дано не досадя на някого,защото ще се получат няколко дълги поста,но съм изровила всички снимки от хотела,които имам.На някои ме има и мен,ама ги слагам заради хотела.Започвам:

1.
Това е гледката от хотела.

2.
Това,на което стоя,е един кей,който е плажът,има го и по-нататък.Та това е гледката от кея,която виждаш докато се разхождаш или си лежиш.

3.
Това е централната част на хотела,където има басейн с бар и по едни стълби нагоре се качваш към ресторанта,където има 6 огромни шведски маси отрупани с какво ли не.Тази тераса е всъщност откритата част на ресторанта.Снимката е малко размазана,но се виждат стълбите и терасата.

4.
Ето я пак терасата зад мен.

5.
Това е басейнът нощно време.

6.
Това е animation team-а,зад тях започват шведските маси (какво плюскане пада там,мале мале  blum ).

7.
Още една с аниматорите,на нея се вижда по-ясно терасата и масите отзад.А тези хора,които са седнали,ти приготвят арабски питки и после,ако искаш,ги правят на дюнер,ако не искаш си ти дават само питката  pardon

8.
Това е рецепцията.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #40 -: юни 18, 2008, 13:43:41 »

9.
Ей така ти оправят леглото (това е моята спалня,беше дълга 2.30 на 2 метра  Bravo )

10.
Това е балконът на нашата стая.По пътечката се отива към централната част на хотела.

11.
Кеят с плажа.

12.
Пак кеят с плажа.

13.
Плажът от другата страна (тази част,която не е на кея).

14.
Плажът и хотела за фон.

15.
Басейнът.

16.
Пак плажът и хотелът за фон smile

17.
Басейнът отново.
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #41 -: юни 18, 2008, 14:00:23 »

19.
По тази пътечка,която започва от хотела,може да се отиде пеша за 1 час до центъра на Мармарис в едната посока и за 45 мин до едно близко село Ичмелер в другата посока.Като казвам село,те го водят село,за мен това се нарича вилна зона  Girl_hide Нищо общо със село.

20.
Нощен изглед.

21.
Изглед на хотела от яхта,тръгваща от онзи кей с плажа.

22.
Този път хотелът и яхтата.

23.
Отново от яхтата.

Това е което имам,жалко,че нямам повече снимки от вътрешната част на хотела,обаче е приказен,и самият Мармарис е страхотно място!!!Искам пак там и ви блазе на тези,които ще ходите  girl_wink
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #42 -: юни 18, 2008, 14:13:54 »

Дяволинка този хотел не е ли по близо до Ичмелер отколкото до Мармарис? То Ичмелер си се води квартал на Мармарис де, но между двата курорта има една гориста местност в която също има хотели и е много спокойно, далеч от шумния център на Мармарис. Имам спомен, че се минаваше през една бариера близо до хотел Тюрбан /който също е уникален 5 звезден хотел/ и оттам се стигаше до хотела, откъдето са твоите снимки или бъркам?
Да си призная на мен Ичмелер доста ми допадна, някак си по-спокойно е за двойки и по-възрастни хора, докато за купони и дискотеки си е Мармарис.
Единственото лошо в тази част на курорта е че почти няма плажове - всичко е на платформи и от платформата директно влизаш във водата като в басейн, а за добрите плувци като мен дето няма ли дъно не влизам, това не е много добре....
Активен
Diavolinkata
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 725


В очакване на празниците :)


« Отговор #43 -: юни 18, 2008, 22:09:28 »

Дяволинка този хотел не е ли по близо до Ичмелер отколкото до Мармарис? То Ичмелер си се води квартал на Мармарис де, но между двата курорта има една гориста местност в която също има хотели и е много спокойно, далеч от шумния център на Мармарис. Имам спомен, че се минаваше през една бариера близо до хотел Тюрбан /който също е уникален 5 звезден хотел/ и оттам се стигаше до хотела, откъдето са твоите снимки или бъркам?
Да си призная на мен Ичмелер доста ми допадна, някак си по-спокойно е за двойки и по-възрастни хора, докато за купони и дискотеки си е Мармарис.
Единственото лошо в тази част на курорта е че почти няма плажове - всичко е на платформи и от платформата директно влизаш във водата като в басейн, а за добрите плувци като мен дето няма ли дъно не влизам, това не е много добре....

Да,точно така е,по-близо е до Ичмелер,на 45 мин пеша по алеята,а центърът на Мармарис е на около час и малко. Но хотелът се води в Мармарис,точно през бариерата се стига,в гористата местност е и е много хубаво,защото контрастът море-планина е много силен и е невероятна красота  good Wink Аз много харесах и двете места (и Ичмелер,и Мармарис),в Ичмелер наистина е по-спокойно,а в Мармарис са дискотеките и нощният живот  danceg Нали съм си диваче и си обичам дискотеките,та навсякъде ми хареса,но в Ичмелер има нещо,което в Мармарис нямаше-турският пазар.Този,който е само в определени дни и си е баш пазар,търговци викат,има много хубав локум и е пълно с хора  good Поне аз много се забавлявах там  good А относно плажът,ще потърся още едни снимки,където се вижда какъв е.Там се слиза по стълбички като басейн от платформите,но не е дълбоко навсякъде.То си пише къде колко е и се вижда къде е дълбоко и къде не.Принципът е този-от кея слизаш на дълбоко,от платформата на плитко,а на плиткото на мен ми беше до кръста.По-плитко от до кръста няма обаче.Ще потърся да ги пусна снимките утре  good
Активен
juji
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1425


« Отговор #44 -: юни 18, 2008, 22:22:43 »

Страхотна тема,ще я следя с интерес,преди 1 лято бяхме с мъжа ми на Катерини,курорта не ми хареса,но пък плажа и водата бяха невероятни
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #45 -: юни 20, 2008, 12:47:36 »

Ей, красота голяма! ОТ коя агенция го резервирахте?
Активен
Страници: 1 2 3 4 [Всички]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines