Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 29, 2024, 06:57:37

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Къде ще ходите на море  (Прочетена 30491 пъти)
 
goldi
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1871



Моят сватбен албум

« -: май 29, 2008, 10:17:43 »

Здравейте, вече започнах да гледам офертите за лятната отпуска, за море, но като гледам цените в Турция са много добри, ще се радвам, ако някой сподели къде е ходил, доволен ли е останал. Къде предпочитате да почивате в България или в чужбина.
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 29, 2008, 10:29:35 »

Аз да си призная честно като поставя на една везна Турция и Гърция в Гърция ми  харесва повече. Въпреки, че в Турция пък примерно обслужването е на доста високо ниво, персоналът навсякъде винаги е усмихнат и дружелюбен докато гърците не ни обичат особено.
И на двете места плажа не е като при нас - повечето плажове или са с насипван пясък или с камъни.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 29, 2008, 10:34:40 »

А аз съм за нашето черноморие  yahoo
Някъде към Созопол good а и е много романтично girl_in_love
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #3 -: май 29, 2008, 11:41:49 »

Аз съм за лятна починка извън България. Обичам и нашето море, но бих отишла там за 2-3 дни и не като основна почивка. Например скоро ще ходим до Варна и ще отразим плаж на Кабакум.

Преди две години ходихме всяко лято на море в България - Слънчев бряг, Несебър, Созопол или още по към юг.

През изминалото лято бяхме в Тунис, курорта Ясмин Хамамет и сме много доволни от всичко. Това лято сме в Италия. Мисля, че ще си изкараме страхотно.

В Турция не съм била, но много познати бяха миналото лято, предимно в Алания и са много доволни всички. Казват, че пясъкът е изкуствено насипан по плажа, в морето има къмъчета по плитчините, но си е хубаво. За обслужването също само хвалебствия чувам. Кушадъсъ е курорт за семейна почивка, а Мармарис и Бодрум са за младежи, купонджийските места им казват още.

В Гърция сме били само на Тасос и Халкидики. Не мога да съпоставя южните курорти, тъй като не съм била, на за Санторини чувам добри отзиви. От двете места по-горе адмирирам повече Халкидики, ръкава Касандра. Плажовете са хубави, водата вълшебна.

Дано тази информация е била от полза на търсещите варианти  smile
« Последна редакция: май 29, 2008, 11:44:39 от Katitka » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #4 -: май 29, 2008, 11:52:57 »

ние няма да ходим на дълго море.

по майските празници бяхме на Халкидики - едно кратко море.
Сега за някой уикенд смятаме да отскочим до Созопол, а отпуската ще сме на гости на девер ми в Южна Франция, а тъй като летим през Милано - оставаме и 2 дни там.

та това е, ние не сме фенове на плажовете - предпочитаме екскурзийките smile

ако можем да отскачаме събота и неделя до морето ще е добре give_rose
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 29, 2008, 12:14:20 »

с нетърпение чакам да дойде времето за отпуски, а то не е никак далеч - средата на месец юли! Та моите отзиви не са много, тъй като общо взето не съм ходила много извън България, но мога да споделя за Турция и по-точно за Алания, че е много хубаво, спокойно, подредено, обслужването е вълшебно, цените за една нормална почивка с една-две екскурзийки и много приемлива!  good Преди сравнително доста време съм ходила и до един курорт на Черно море, само че от към турската част-много красиво беше-това е курорт до една река, която се влива в Черно море, а самият курорт има излаз и на реката и на морето! Абе много е хубаво!
Преди доста години съм ходила в Кипър и мога да кажа, че ако искам да отида някъде поне още веднъж този живот искам да е там! Невероятни плажове, хотели, климат и храна  girl_in_love girl_in_love
За нашето море вече почти нищо хубаво не мога да кажа, особено южното-единственото място, където може би бих отишла като алтернативен вариант е Синеморец , Лозенец или може би най-северно- някъде на по-спокойно и тихо местенце.

Една от мечтите ми е, но засега надали ще се осъществи е там където е писала и ivaiva Южна Франция - просто трябва да отида и да видя-ivaiva чакам снимков материал и подробен разказ и евентуално с коя фирма са отишли, къде са отседнали и пр. Wink Много искам да видя тази част на Франция, чувала съм много хубави неща!  Bravo Bravo
Ние засега сме се настроили за Гърция-на първия или втория ръкав да отскочим за 5-7 дни, според парите естествено зависи колко ще отседнем! Някъде в някое малко семейно хотелче, със спокоен, тих плаж, където човек може дълго да релаксира с Фрапенце в ръка, под чадърчето и с една интересна книжка! Тази година искам точно такава почивка!  danceg danceg
Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 29, 2008, 12:54:13 »

Ние тази година май ще съчетаем лятната почивка с медения месец. Аз малко се притеснявам да летя с коремчето, но пък толкова бременни жени пътуват. Все още се чудим между Балеарските острови и по конкретно Палма де Майорка или нещо от рода на Санторини, Кипър, Крит. Иска ми се да е някъде където морето е лазурно синьо, а плажовете хубави и не толкова пренаселени.
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 29, 2008, 13:05:28 »

sabina , този българския курорт да не е бил Синеморец smile? Там наистина е много красиво. Ама аз нали съм фен на крайно южното ни черноморие и всичко там ми харесва. Миналата година ходихме да плажуваме на Силистрар и сме много доволни, макар че и там вече взеха да ходят много хора, но не може да се сравнява с курортите от Бургас на север smile. Но на тези, които търсят шумотевица и забавления - няма да им хареса! Там определено е за почивка smile.
И аз съм с две ръце за Алания, Турция, но може би в края на сезона, защото лятото ще е убийствено. Ние бяхме там майските празници и за четири плажа имах тен все едно цял месец не съм ставала от плажа smile. Една жена ни разказваше, че сутрин през юли температурите почвали от 36C. Това, което не ни хареса там е, че е някак затворено - извън хотелите няма какво толкова да се прави и всичко е съсредоточено там. Ако искаш някъде навън да хапнеш - няма къде. Но то нали всичко там е All inclusive и явно нямат сметка от такива неща. А и като гледах как освен ние българите, никой друг не щъкаше навън - ясна работата.
В Гърция не сме ходили точно на море, а на екскурзия. Там има какво да се гледа, но обслужването изобщо не може да се сравнява с това на Турция. Лично на мен турците по ми харесаха като манталитет. Гърците са ми малко в повече нахални smile.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #8 -: май 29, 2008, 13:09:31 »

Ние тази година май ще съчетаем лятната почивка с медения месец. Аз малко се притеснявам да летя с коремчето, но пък толкова бременни жени пътуват. Все още се чудим между Балеарските острови и по конкретно Палма де Майорка или нещо от рода на Санторини, Кипър, Крит. Иска ми се да е някъде където морето е лазурно синьо, а плажовете хубави и не толкова пренаселени.

Zahira, Малага ми звучи много добре за вас  Wink както и Ибиса и Майорка, за която пишеш  Wink
« Последна редакция: май 29, 2008, 13:13:46 от Katitka » Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 29, 2008, 13:40:05 »

 Offtopic
Сабинка, baby, ние отиваме на гости при девер ми, той живее в Гренобъл - ще пътуваме в околностите, ще идем и до Ница, но няма да мога да кажа фирам туроператор - виж за снимките нямаш проблеми smile
Активен
Vivianna
Регистриран

Публикации: 4



« Отговор #10 -: май 29, 2008, 14:18:04 »

Ние май ще отскочим този месец до Халкидики, но не искаме да е чрез туроператор. Някой може ли да ми препоръча някое от курортните селца там и да ме посъветва дали да търсим хотел или апартаментче под наем?
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 29, 2008, 14:21:25 »

ние по празниците бяхме с колата в Калитеа - това е първия ръкав, хубаво е там и в Ханиоти е хубаво
Активен
pbizart
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 53


http://kadesdete.bg/bg/contest/pagenum:2 Прегръдка


« Отговор #12 -: май 29, 2008, 14:34:37 »

Тази година отсега сме резрвирали хотел Елица на Албена, но чак август месец. Тази година аз и Бетинка ще си прекараме рожденните дни там smile.
Ако някой има отзиви за този хотел да пише, защото не сме били друг път.
Активен
КатиНка
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2469



« Отговор #13 -: май 29, 2008, 16:38:49 »

ние по празниците бяхме с колата в Калитеа - това е първия ръкав, хубаво е там и в Ханиоти е хубаво

Подкрепям Ивето за двете селца. Калитея е наситена на заведения и най-вече на нощни клубове, разположени един до друг, които в другите селца са малко или изобщо ги няма. А Ханиоти има чудесен плаж. Ние бяхме в това селце и много ни хареса  smile На този плаж в Ханиоти ми предложи патето blush
Активен
dani81
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1283



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 29, 2008, 16:44:50 »

Ние ще ходим тази година В Черна Гора smile Чух , че е много хубаво, но пътя е доста гаден ! Резервирали сме за края на Юли  good
Активен
Страници: [1] 2 3 4  Всички   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines