Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 09, 2024, 01:43:34

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 410788 пъти)
 
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #540 -: август 13, 2007, 22:01:22 »

ехее мила много забавно ми стана но имате време да оправите нещата за да го приведете в достоен да застане до красивата си булка вид yahoo милот е гледал някакви костюми по 1000лв само сако и панталон някак си нещо не мисля че е удачно аз го базиках че костюма му ще е  повече пари от моята рокля хехехе сега ще чакаме края на август да ходим да избираме ама той се бъзика че щом не може да ми вижда роклята аз да не гледам костюма ама няма таъв вариант че иначе ще има beating ще видим  какво ще го облечем накрая
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #541 -: август 13, 2007, 22:06:47 »

И моя човек се опита да ми пробута този номер, че не ми е виждал роклята и затова не трябва да виждам неговия костюм, но аз естествено отидох с него да контролирам нещата   smile
Активен
maslinka
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 3663



Моят сватбен албум

« Отговор #542 -: август 13, 2007, 22:07:48 »

точна така момичета,контрол трябва да има,аз моя го оставих само чорапите да си купи сам laugh
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #543 -: август 13, 2007, 22:13:13 »

никакви чорапи ако вземе да ги купи оранжеви жълти или лилави или недай боже всичко на куп неееее без тия и гащите трябва да ги инспектирам даже та камо ли за чорапите дума да не става сам да купува нещо
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #544 -: август 13, 2007, 22:16:12 »

Аз пък за пръв път с моят бях на едно мнение относно костюма, когато го избирахме. Ее, все пак и аз контролирах ( манипулирах  laugh) от близо нещата да не би да си помисли за някой безумен цвят или десен.
Активен
мимето
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 88



« Отговор #545 -: август 13, 2007, 22:23:10 »

Незнам вие как сте, но ние когато ходим по магазините винаги преди това правид хиляда уговорки, защото той мрази да обикаля "безцелно" /както казва той/. И когато тръгнахме да избираме костюма каза че лимита е 15 минути  laugh и трябва да сме го купили - и честно да ви кажа така и стана, но наистина е хубав.
Активен
yanna
Ентусиаст
**
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #546 -: август 13, 2007, 22:24:08 »

Та по този повод сега той си има прекрасен и стилен костюм, а аз май ще си имам грозна рокля hysteric Mad girl nea diablo
Активен
kleo_20
Leader
****
Публикации: 5436


Мама на едно малко диване!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #547 -: август 13, 2007, 22:25:57 »

ааа стига говори глупости недей така има ли грозна рокля на булка бее ей момиче ще те beating стига че обърквам етемата а ти не говори и поече глупости да не съм чула beating beating beating
Активен
ivaiva
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1750



Моят сватбен албум

« Отговор #548 -: август 14, 2007, 08:37:27 »

а при нас кума и младоженеца уж щяха да ходят сами за костюми, ама после започнаха да питат това как да е онова как да е.
а иначе щото и двамата носят костюми на работа бяха с голямо самочувствие, че мнооого расбират girl_haha girl_haha girl_haha
Активен
pipilota75
Ентусиаст
**
Публикации: 51


« Отговор #549 -: август 14, 2007, 12:50:24 »

а иначе щото и двамата носят костюми на работа бяха с голямо самочувствие, че мнооого расбират girl_haha girl_haha girl_haha
много разбират няма що.. и ние понеже ходим с костюм всеки ден- представете си искаше да го носи преди сватбата shok едва го отказах.. официален изискан костюм да го омачка от сега- ужас!
Аз да се оплача, че въобще не мога да намеря пластрон и даже комплект вратовръзка с кърпа -направо се чудя къде живеем bad обиколих всички скъпарски магазини в софия (защото на скъпия иначе ще му писне бързо и ще вземе какво да е) и нищо свястно- мерси на дидка за адреса на един магазин но сега е в ремонт..
Принчипеса, много са ви стилни жилетката и останалото, страхотно попадение, мога ли те питам откъде са ?
Активен
Инка-маслинка
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1208



Моят сватбен албум

« Отговор #550 -: август 14, 2007, 13:30:58 »

Присъединявам се към молбата на pipilota75 ! Моля ви се кажете откъде могат да се купят такива пластрони, защото вчера единственото което открих е фишу, а в скъпарските въобще нямаше - даже ме гледаха доста странно като попитах! Ние вече сме купили костюм и исках да е точно такава комбинация като на Принчипеса, само че неговия костюм ще е сив и мислех ризата и вратовръзката (ако не намеря подходящ пластрон) да е или в лилаво, или в розово, но най-бледите като цветове!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #551 -: август 14, 2007, 16:43:09 »

Моят любим си е малко нестандартен и обикновено за него или има  модела- грозни, или му седят като чувал ( около  кг. си е не изглежда много дебел) просто е по едър и нестандартен и няма. Сега си шие и тази седмица ще е на  проба- каза че ще ме вземе пък да видим  Girl_hide Иначе за вкус му вярвам- той костюм досега е носил само на абитюриентската така че ще бъде голяма работа  DANCE
Активен
ROSI KRASTEVA
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3674


ЩАСТЛИВИ ЗАЕДНО


Моят сватбен албум

« Отговор #552 -: август 16, 2007, 17:11:52 »

veselyshko нямам тръпение да го видя с костюма DANCE
Активен
Аni
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 580



Моят сватбен албум

« Отговор #553 -: август 16, 2007, 19:00:52 »

Присъединявам се към молбата на pipilota75 ! Моля ви се кажете откъде могат да се купят такива пластрони, защото вчера единственото което открих е фишу, а в скъпарските въобще нямаше - даже ме гледаха доста странно като попитах! Ние вече сме купили костюм и исках да е точно такава комбинация като на Принчипеса, само че неговия костюм ще е сив и мислех ризата и вратовръзката (ако не намеря подходящ пластрон) да е или в лилаво, или в розово, но най-бледите като цветове!
Неискам да те разочаровам, но забрави за лилаво! Ние обиколихме София,Варна и Плевен и никъде няма! Розово бях видяла във Варна,но е сатен и си мисля,че не стой добре! Ние шихме лилаво елече и фишу и 2 дни преди сватбата се оказа,че шивача си е оставил ръцете и се наложи да купим готово и тъй като нямахме голям избор взехме черно елече с черно фишу и лилава риза>получи се много добре!
Активен
veselyshko
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1013


красота :)


« Отговор #554 -: август 16, 2007, 20:45:11 »

veselyshko нямам тръпение да го видя с костюма DANCE
Мацка веднага щом му стане готов костюма (ако ми позволи да го снимам разбира се) ще ти пратя снимка- ти първа ще го видиш  blum
Милото днес докладва, че шивачът му казал, че докрая на седмицата или най късно до понеделник ще го извика за проба и другата седмица щял да му бъде готов костюма- дано good Аз му казах, че тоя шивач щом от 2-3 проби ще му ушие костюма трябва да е много добър  pleasantry- той вика ами добър е- е ще видим  beating
Активен
Страници: 1 ... 35 36 [37] 38 39 ... 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines