Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

март 28, 2024, 23:47:18

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 399574 пъти)
 
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #735 -: юни 11, 2008, 14:18:16 »

марианка супер, и ние обмилсяме този вариант да е в екрю, от къде взехте костюма, че аз уж много обикалям и ги знам магазините за костюми в Пловдив, ама не можах да харесам нищо, а трябва вече по-сериозно да действам
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #736 -: юни 11, 2008, 23:21:12 »

Руми ние харесахме костюма от един магазин в асеновград на центъра се намира струва 350 лв и наистина е много добро изпълниение Bravo В Пловдив не останах очарована от избора.
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #737 -: юни 12, 2008, 08:52:29 »

Ние пък мислим тази седмица да направим първата обиколка за костюм, но и ние двамата сме за тъмен, определено и на мен ми се струва че стои по официално, но в крайна сметка на различните хора различни неща им отиват, като обиколим и като премери, знам ли може да идем на друга гара.
И един малко тъп въпрос сори ако съм Offtopic, но тази събота бяхме на сватба и кума беше с една риза лилава много готина, обаче като изигра едно хоро и цялата стана на тъмни пета nea , ами да нормално е всички се потят, но на някой материи като че ли не им личи толкова,примерно младоженеца беше с розова риза и да личеше но много леко, абе.... много съм зле, ама ако някой все пак разбира от материите и има някакво наблюдение нека каже.
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #738 -: юни 12, 2008, 09:32:25 »

ani4ka1710 да ти кажа ако някой човек си се поти по-обилно,каквато риза иа да сложи ще си личи, но все пак за предпочитане е да не е коприна да кажем,която полепва, а леко по-твърда материя,
За избора на цветове всеки си преценява сам. по-принцип мъжа ми ходи с костюми на работа в ежедневно ии си мислих че трябва да е нещо по-официално,за да се различава от всекидневието. Мислих за фишу и жилетка, обаче явно за българия това се оказва много трудно да се намери в добро качество и цвят.
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #739 -: юни 15, 2008, 00:02:56 »

Ох, това за материите е полезна темичка.

Кажете как е с памука, на милото ризата му е памучна, той реши да вземем още една, та да се преобече по някое време, каот се изпоти много, ама аз искам да е друг цвят поне, че да може да си ги носи после, той вика - нямало ли да е смешно, на половината сватба с един цвят риза, а през останалото време - с друг. Отбелязвам, че сватбата е юли и ще е основно по риза през повечето време.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #740 -: юни 15, 2008, 00:20:00 »

Привет! Започнах да чета темата, но е доста дълга ... Трябва ми списък магазини за мъжки костюми в София - не най-скъпите, не най-евтините - среден ценови диапазон! Благодаря на отзовалите се с идеи къде в София има голям и добър избор на мъжки костюми на поносими цени
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #741 -: юни 15, 2008, 21:37:06 »

Ох, това за материите е полезна темичка.

Кажете как е с памука, на милото ризата му е памучна, той реши да вземем още една, та да се преобече по някое време, каот се изпоти много, ама аз искам да е друг цвят поне, че да може да си ги носи после, той вика - нямало ли да е смешно, на половината сватба с един цвят риза, а през останалото време - с друг. Отбелязвам, че сватбата е юли и ще е основно по риза през повечето време.
не мисля че е смешно, на сватбата която ви разправях за кума с лилавата риза той се преоблечи след това с черна, и си беше всичко ок, едва ли някой толкова го е отразил.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #742 -: юни 16, 2008, 09:07:27 »

не мисля че е смешно, на сватбата която ви разправях за кума с лилавата риза той се преоблечи след това с черна, и си беше всичко ок, едва ли някой толкова го е отразил.

Няма лошо или смешно в това някой да се преоблече. Много хора го правят. Брат ми, когато ставаше кум, дори си носеше две резервни ризи за преобличане. Сега, за моята сватба, също смята да си вземе една резервна, както и баща ми.  Xixixi Ами, какво да направят хората, като се потят малко повече.
 gape Аз на сватбата на братовчедка ми се нацапах с торта по цялата ми рокля и си смених тоалета след това  pardon

Аничка,
колкото до материите - памукът е най-добре. В смисъл най-малка верочтност има да се изпоти човек. Докато изкуствените материи и сатена примерно, много задушават и така тялото се тормози и съответно ....  Girl_hide
« Последна редакция: юни 16, 2008, 09:09:39 от didda » Активен
fiamaa
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 885


www.pukamuka.com


Моят сватбен албум

« Отговор #743 -: юни 16, 2008, 09:10:34 »

Привет! Започнах да чета темата, но е доста дълга ... Трябва ми списък магазини за мъжки костюми в София - не най-скъпите, не най-евтините - среден ценови диапазон! Благодаря на отзовалите се с идеи къде в София има голям и добър избор на мъжки костюми на поносими цени

Мила за какъв диапазон говорим? Бих ти препоръчала - Denyl, Andrews виж и в Парушев. Също така - казаха ми, че и в Бициани били сносни цените, но там не сме ходили. Ами това от мен  girl_wink Успех  give_rose
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #744 -: юни 16, 2008, 09:17:02 »

Ами да ви кажа в Полша е обичайно да се преобличат след съвета,но пък при тях не е така официална церемонията  както при нас Wink На така са си свикнали хората и майка му на милото и тя ще се преоблича.На мен това не ми пречи  pardon важното е всички да се чувстват комфортно  smile
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #745 -: юни 16, 2008, 09:22:31 »

А да ве кажа че на милото костиума го взехме от германия,защото в БГ нищо не можахме да харесаме.Самата кройка на панталоните е ужасно широка  shok А на малкото дупе няма да ви казвам как стоеше  pleasantry Така че му взехме един спортен модел и направо му стои като втора кожа  smile Е има си недостатъците-костиума му излезе по-скйп от маята рокля но си заслужава  smile
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #746 -: юни 16, 2008, 11:04:16 »

Здравейте, това с екрю роклята е и мой проблем, като има и капучино по нея! Мислим милото да е с черен костюм, че и ние май не искаме светъл,а и черен му стои много по-добре!Но пък ризата да е екрю...И аз вече незнам, но ще съм с него и ще преценя, поне знам каква ще ми е роклята!
Според мен лятото с черен костюм ще заври! И милото каза искам черен (той никога не е обличал костюм през живота си и идея си няма какво ще му стои добре) и се опитвам да го разколебая, според мен по - добре ще да е бежав! Но незнам, когато излезнем по магазините за неговия костюм ще видиме кое как седи и на място ще решаваме!
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #747 -: юни 16, 2008, 11:06:01 »

sunny_girl не се притеснявай и моят мъж се беше закотвил на мнението , че костюма ще е тъмен, черен, да ама не като тръгнахме по магазините и като облече един екрю да видиш как набързо си смени представите
Активен
suny_girl_bg
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 133



Моят сватбен албум

« Отговор #748 -: юни 16, 2008, 11:29:33 »

sunny_girl не се притеснявай и моят мъж се беше закотвил на мнението , че костюма ще е тъмен, черен, да ама не като тръгнахме по магазините и като облече един екрю да видиш как набързо си смени представите
Силно се надявам и с нас да стане так, защото ще се бобъркам!!!
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #749 -: юни 16, 2008, 12:37:41 »

Андрюс и Парушев звучи добре, но не знам къде имат магазини в София  girl_impossible По принцип сме решили да го облечем от глава до пети за най-много 700 лева. Той държи да е тъмен костюм, черен или много тъмносиво, а цвета на ризата, вратовръзката и другите подробности аз да съм изберяла. Моята рокля е цвят шампанско и се чудя кои цветове най-много отиват на това  girl_impossible Прочетох голяма част от постовете в темата, но не мога да се ориентирам. Черното отива на всичко по принцип, а и той иска да си носи костюма и по други поводи, та изключва вероятността да залитне по нещо светло. Моля, кажете кои цветове са най-подходящи за него така, че да се "върже" с моята шампанена рокля или поне кои да избягваме.
Активен
Страници: 1 ... 48 49 [50] 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines