Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 24, 2024, 03:19:43

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 403950 пъти)
 
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #720 -: май 25, 2008, 09:02:38 »

Моля ви кажете си мнението,дали прекалено ще се сливаме? give_rose

съвсем сте си разкошни lol изобщо не се притеснявай за снимките
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #721 -: май 25, 2008, 11:49:11 »

момичета моля каже те си мнението.вчера ходихме по магазините тук в испания и попаднахне на това и струва 120€,а материята е много танка.милото мисли че в бг щеси намери по хував.може и така да е .ама да ли ще е по мярка *crazy*защото е мн слабичак angry
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #722 -: май 25, 2008, 12:36:00 »

Бибка, трябва да си призная, че ще сте много екстравагантни. Костюмът, макар и нетрадиционен за сватби, много ми харесва.

radinka, като се има предвид колко е слаб бъдещия ти съпруг, костюма му стой доста добре. Сега обаче са модерни вталени сака с по-тесни панталони. Утиват на слаби фигури и са много шик. Мисля, че костюма, който Бибка е показала е от този тип.
Вярно, че е малко въпрос на вкус, но аз бих ви препоръчала да пробвате и такъв модел.

Моя приятел също е много слаб. Когато ходихме за костюм, той пробва всякакви модели, но точно това, което описах по-горе направо му заспа. Просто костюма беше шит за него.

За съжаление, нямам снимки, за да ти покажа.
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #723 -: май 27, 2008, 09:36:09 »

Ето го и нашият сватбен костюм. Victory
Малко на снимките се различават цветовете, понеже е от студено-пресована вълна и се получава лека лъскавина. Малко хамелеонче  saludo


* Rierre Cardin 1.jpg (70.18 KB, 487x666 - видяно 615 пъти.)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #724 -: май 27, 2008, 09:38:32 »

Ето и малко по-отблизо.
А как му стои само - бонбонче!!!  yea hiphip


* Rierre Cardin 2.jpg (43.34 KB, 500x375 - видяно 574 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #725 -: юни 05, 2008, 10:12:55 »

Бибка аз не мога да видя костюма cray Не ми се отваря снимката. Но роклята ти е прекрасна Offtopic

didda този костюм е много хубав, а твоята рокля чисто бяла ли ще е? Питам защото аз ще съм с рокля-екрю и си се чудя какъв да е костюма на Даниел. Този, който ти си показала ми изглежда сив, май на екрю рокля сив костюм няма да седи добре. Малко разпокъсано се изказах  huhhuh.gif

radinka мисля че идеята KlaraFina за по-втален костюм не никак лоша. А колкото до парите, тук в Бг, може да се купи хубав костюм за 300-350лв според мен. Поне Даниел в този диапазон си хареса няколко костюма.  pardon
Активен
Jungle
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 205


What goes around, comes around...


Моят сватбен албум

« Отговор #726 -: юни 05, 2008, 10:28:32 »

Моята рокля беше екрю, а Савата със сив костюм.Ризата и елека му също бяха екрю. Умишлено търсихме да е сив цвят , защото смятахме, че ще стои добре...



« Последна редакция: юни 05, 2008, 10:30:49 от Jungle » Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #727 -: юни 05, 2008, 10:45:57 »

[didda този костюм е много хубав, а твоята рокля чисто бяла ли ще е? Питам защото аз ще съм с рокля-екрю и си се чудя какъв да е костюма на Даниел. Този, който ти си показала ми изглежда сив, май на екрю рокля сив костюм няма да седи добре. Малко разпокъсано се изказах  huhhuh.gif


Не ми е бяла роклята, цвят слонова кост е и цялата е обшита със златни ширити. Което много, много няма да отива на бледо лилавата риза на Димитър и на вратовръзката му. Но пък те толкова много му отиваха, че от пръв поглед и двамата решихме да е точно това съчетанието за него! И всичко взехме от един магазин, поне нямаше разкарване и чуденки.
Но твърдо НЕ искахме да е със светъл костюм. Според двама ни, тъмното стои по-елегантно и официално!  pardon
« Последна редакция: юни 05, 2008, 13:56:08 от didda » Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #728 -: юни 05, 2008, 11:12:33 »

atlian, много ми харесва този костюм, нещо подобно искаме с милото да му е облеклото, ама да видим, дали ще намерим. Не искаме да е прекалено официален и най-вече да не е с вратовръзка, но то си зависи от костюма.

Това е лен, нали? Страх ме е, че ленът много се мачка като материя и не е удачен избор. sad
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #729 -: юни 05, 2008, 12:41:47 »

atlian, много ми харесва този костюм, нещо подобно искаме с милото да му е облеклото, ама да видим, дали ще намерим. Не искаме да е прекалено официален и най-вече да не е с вратовръзка, но то си зависи от костюма.

Това е лен, нали? Страх ме е, че ленът много се мачка като материя и не е удачен избор. sad

Мисля че има някакъв плат-заместител на лена, който не се мачка толкова много. Иначе изглежда точно като лен. Питай в някой магазин за платове и те ще ти обяснят най-добре.  pardon
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #730 -: юни 05, 2008, 13:40:23 »

Здравейте, това с екрю роклята е и мой проблем, като има и капучино по нея! Мислим милото да е с черен костюм, че и ние май не искаме светъл,а и черен му стои много по-добре!Но пък ризата да е екрю...И аз вече незнам, но ще съм с него и ще преценя, поне знам каква ще ми е роклята!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #731 -: юни 06, 2008, 07:43:30 »

и аз бях с рокля екрю, а мъжът ми сложи тъмен костюм (почти черен) с незабележимо рае, ризата беше супер странна - като основа бяла, но със сини и виолетови нишки, и виолетова вратовръзка. комбинацията стоеше превъзходно
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #732 -: юни 06, 2008, 07:58:19 »

момичета някой може ли да ми каже къде в Пловдив или София продават фишута или костюми с фишута и елеци. Бях в Андрюз, там имаше,но бяха в ярки цветове, аз си мисля за слонова кост или златно.
в асеновград шият и принципно има, но са според мен под всякаква критика
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #733 -: юни 10, 2008, 14:25:26 »

Ние днес ходихме до Сватбения център в София и Даниел си хареса 1 костюм, за мое учудване светъл. Мери само сакото, но докато го снимам и той го съблече. Само 1 снимка успях да направя на самия костюм. От 3 части е, панталон, сако и елек, на Парушев. От същия плат на костюма могат да му направят и фишу. Цветовете обаче на снимката изобщо не излязоха както трябва. Костюма е един такъв кремав, а ризата прасковена. Другата неделя ако е 100% сигурен, че точно този костюм иска ще отидем да го вземем и ще пусна снимки smile



Много е хубав костюма. Все си мислех, че младоженеца задължително трябва да е в тъмно, но този е бомба. Дали пък да не нацедя благоверния и аз в светъл костюм....  scratch one-s head scratch one-s head scratch one-s head
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #734 -: юни 11, 2008, 10:54:56 »

ГОТОВО! Поръчахме костюм на младоженеца, той ще е в екрю, адски много му отива и така двамата ще сме светлички smile
Активен
Страници: 1 ... 47 48 [49] 50 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines