Сватбено облекло за младоженеца

<< < (152/152)

maj4eto:
А моят бъдещ съпруг още от самото начало знаеше как иска да е облечен =] и не се поддаде на никакви манипулации :P А и смятам че ние жените понякога преувеличаваме с това какво ние искаме и не се замисляме че мъжете ни също имат собствен вкус и желания =]
Ето и как ще е издокаран моят мъж :)

gostenka_82:
да споделя и аз

моят бъдещ съпруг пита мен за цвета

аз му казах да мери,

отидохме в денил и пробва 4-5 костюма - тъмни - на мен с всичките ми хареса много, даже май по-ми харесва с вталено сако

преди това в един др. магазин той пробва един светъл .... нещо синеещо, ама хич не му стоеше



kopche:
Благодаря на всички. Моят е решил да е с много тъмен цвят костюм и това е. Виждала съм го в черно, стои му добре, защото е светъл и има контраст. Виждала съм го с бледосиня риза и синкава вратовръзка и като комбинация му стоеше много добре, макар че аз бих препоръчала малко по-вталено сако. Ясно е, че ще се мери, но поне да има идея какво иска. Никак не си го представям със светъл костюм, защото е едър и с широки рамене и е решил да е в тъмната гама, за да "отслабне" оптически  *db* Все му повтарям, че не е дебел, а просто е едър (сещате се, че има мъже с набита структура и едър кокал, както се казва). Иначе телосложението му е много хубаво, има си оформен кръст, стегнато и прибрано дупе, краката не са му много широки, само тези рамене развалят симетрията (който много плува така става). Та започвам и да се чудя дали ще намерим сако и панталон от един размер или ще съчетаваме различни и ще преправяме ...  :girlhide:

maria_lakova:
Сватбено облекло за младоженеца - 2 част

Навигация

[0] Списък на темите

[*] Предходна страница