Сватбено облекло за младоженеца

<< < (150/152) > >>

maj4eto:
А да ве кажа че на милото костиума го взехме от германия,защото в БГ нищо не можахме да харесаме.Самата кройка на панталоните е ужасно широка  O_O А на малкото дупе няма да ви казвам как стоеше  *db* Така че му взехме един спортен модел и направо му стои като втора кожа  :) Е има си недостатъците-костиума му излезе по-скйп от маята рокля но си заслужава  :)

suny_girl_bg:
Цитат на: Vanilly в юни 05, 2008, 13:40:23

Здравейте, това с екрю роклята е и мой проблем, като има и капучино по нея! Мислим милото да е с черен костюм, че и ние май не искаме светъл,а и черен му стои много по-добре!Но пък ризата да е екрю...И аз вече незнам, но ще съм с него и ще преценя, поне знам каква ще ми е роклята!

Според мен лятото с черен костюм ще заври! И милото каза искам черен (той никога не е обличал костюм през живота си и идея си няма какво ще му стои добре) и се опитвам да го разколебая, според мен по - добре ще да е бежав! Но незнам, когато излезнем по магазините за неговия костюм ще видиме кое как седи и на място ще решаваме!

MMariana:
sunny_girl не се притеснявай и моят мъж се беше закотвил на мнението , че костюма ще е тъмен, черен, да ама не като тръгнахме по магазините и като облече един екрю да видиш как набързо си смени представите

suny_girl_bg:
Цитат на: MMariana в юни 16, 2008, 11:06:01

sunny_girl не се притеснявай и моят мъж се беше закотвил на мнението , че костюма ще е тъмен, черен, да ама не като тръгнахме по магазините и като облече един екрю да видиш как набързо си смени представите

Силно се надявам и с нас да стане так, защото ще се бобъркам!!!

kopche:
Андрюс и Парушев звучи добре, но не знам къде имат магазини в София  :girl_impossible: По принцип сме решили да го облечем от глава до пети за най-много 700 лева. Той държи да е тъмен костюм, черен или много тъмносиво, а цвета на ризата, вратовръзката и другите подробности аз да съм изберяла. Моята рокля е цвят шампанско и се чудя кои цветове най-много отиват на това  :girl_impossible: Прочетох голяма част от постовете в темата, но не мога да се ориентирам. Черното отива на всичко по принцип, а и той иска да си носи костюма и по други поводи, та изключва вероятността да залитне по нещо светло. Моля, кажете кои цветове са най-подходящи за него така, че да се "върже" с моята шампанена рокля или поне кои да избягваме.

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница