Сватбено облекло за младоженеца

<< < (149/152) > >>

kopche:
Привет! Започнах да чета темата, но е доста дълга ... Трябва ми списък магазини за мъжки костюми в София - не най-скъпите, не най-евтините - среден ценови диапазон! Благодаря на отзовалите се с идеи къде в София има голям и добър избор на мъжки костюми на поносими цени

ani4ka1710:
Цитат на: Kiksi в юни 15, 2008, 00:02:56

Ох, това за материите е полезна темичка.

Кажете как е с памука, на милото ризата му е памучна, той реши да вземем още една, та да се преобече по някое време, каот се изпоти много, ама аз искам да е друг цвят поне, че да може да си ги носи после, той вика - нямало ли да е смешно, на половината сватба с един цвят риза, а през останалото време - с друг. Отбелязвам, че сватбата е юли и ще е основно по риза през повечето време.

не мисля че е смешно, на сватбата която ви разправях за кума с лилавата риза той се преоблечи след това с черна, и си беше всичко ок, едва ли някой толкова го е отразил.

didda:
Цитат на: ani4ka1710 в юни 15, 2008, 21:37:06

не мисля че е смешно, на сватбата която ви разправях за кума с лилавата риза той се преоблечи след това с черна, и си беше всичко ок, едва ли някой толкова го е отразил.


Няма лошо или смешно в това някой да се преоблече. Много хора го правят. Брат ми, когато ставаше кум, дори си носеше две резервни ризи за преобличане. Сега, за моята сватба, също смята да си вземе една резервна, както и баща ми.  :xixixi: Ами, какво да направят хората, като се потят малко повече.
 :gape: Аз на сватбата на братовчедка ми се нацапах с торта по цялата ми рокля и си смених тоалета след това  =]

Аничка,
колкото до материите - памукът е най-добре. В смисъл най-малка верочтност има да се изпоти човек. Докато изкуствените материи и сатена примерно, много задушават и така тялото се тормози и съответно ....  :girlhide:

fiamaa:
Цитат на: kopche в юни 15, 2008, 00:20:00

Привет! Започнах да чета темата, но е доста дълга ... Трябва ми списък магазини за мъжки костюми в София - не най-скъпите, не най-евтините - среден ценови диапазон! Благодаря на отзовалите се с идеи къде в София има голям и добър избор на мъжки костюми на поносими цени


Мила за какъв диапазон говорим? Бих ти препоръчала - Denyl, Andrews виж и в Парушев. Също така - казаха ми, че и в Бициани били сносни цените, но там не сме ходили. Ами това от мен  :girl_wink: Успех  @}->--

maj4eto:
Ами да ви кажа в Полша е обичайно да се преобличат след съвета,но пък при тях не е така официална церемонията  както при нас ;) На така са си свикнали хората и майка му на милото и тя ще се преоблича.На мен това не ми пречи  =] важното е всички да се чувстват комфортно  :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница