Сватбено облекло за младоженеца

<< < (147/152) > >>

Vanilly:
Здравейте, това с екрю роклята е и мой проблем, като има и капучино по нея! Мислим милото да е с черен костюм, че и ние май не искаме светъл,а и черен му стои много по-добре!Но пък ризата да е екрю...И аз вече незнам, но ще съм с него и ще преценя, поне знам каква ще ми е роклята!

блясъчко:
и аз бях с рокля екрю, а мъжът ми сложи тъмен костюм (почти черен) с незабележимо рае, ризата беше супер странна - като основа бяла, но със сини и виолетови нишки, и виолетова вратовръзка. комбинацията стоеше превъзходно

roumyana:
момичета някой може ли да ми каже къде в Пловдив или София продават фишута или костюми с фишута и елеци. Бях в Андрюз, там имаше,но бяха в ярки цветове, аз си мисля за слонова кост или златно.
в асеновград шият и принципно има, но са според мен под всякаква критика

snezhito:
Цитат на: misskapriss в май 11, 2008, 18:28:51

Ние днес ходихме до Сватбения център в София и Даниел си хареса 1 костюм, за мое учудване светъл. Мери само сакото, но докато го снимам и той го съблече. Само 1 снимка успях да направя на самия костюм. От 3 части е, панталон, сако и елек, на Парушев. От същия плат на костюма могат да му направят и фишу. Цветовете обаче на снимката изобщо не излязоха както трябва. Костюма е един такъв кремав, а ризата прасковена. Другата неделя ако е 100% сигурен, че точно този костюм иска ще отидем да го вземем и ще пусна снимки :)




Много е хубав костюма. Все си мислех, че младоженеца задължително трябва да е в тъмно, но този е бомба. Дали пък да не нацедя благоверния и аз в светъл костюм....  :scratch: :scratch: :scratch:

MMariana:
ГОТОВО! Поръчахме костюм на младоженеца, той ще е в екрю, адски много му отива и така двамата ще сме светлички :)

Навигация

[0] Списък на темите

[#] Следваща страница

[*] Предходна страница