Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 19, 2024, 08:32:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 51   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбено облекло за младоженеца  (Прочетена 403042 пъти)
 
Valentinka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 901



Моят сватбен албум

« Отговор #705 -: април 10, 2008, 12:28:36 »

мерси!
ами костума и ризата са от един магазин на пиротска, но не не си спомням как се казва... blush костума струва 320

а жилетката, фишуто и кърпичката ги шиха в Милениум (пак на пиротска) по снимка. Аз държах да в бордо, защото цялата концепция на свтбата се въртеше около този цвят. Исках да се връзва с букета ми give_rose
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #706 -: април 25, 2008, 13:00:52 »

Здравейте!Моят бъдещ съпруг мисли да е с черен костюм, много му утива този цвят, за риза не сме мислили, или черна или друг цвят, тя е много вайна, защото Август е много топло и почти няма да е  със сакото, но как мислите решила съм кума също да е  с черен костюм и звета на ризата да е  съчетана с цвета на роклята на кумата, гледах снимки във форума и така много ми допадна...

vanillyz, според мен черният костюм е класика, но черна риза... не знам, идва ми малко в повече. Не искам да обидя идеите ти, ако сте решили така, това си е вашата сватба  give_rose. Имаш ли цвят/ тема на сватбата по принцип?
Активен
radinka
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 221


Няма невъзможни неща,има пропуснати възможности


Моят сватбен албум

« Отговор #707 -: април 29, 2008, 12:07:06 »

здравейте момичета ,може ли да ми кажете колко пари струва  в балгария фишуто,тук в испания са окло 45 € мисля че е много cray предварително ви благодаря Wink
Активен
atlian
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #708 -: май 07, 2008, 07:07:48 »

Ето мойто момче как ще е облечено,не  е много официален,но важното е че той се харесва (а и аз)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #709 -: май 07, 2008, 14:52:24 »

atlian много добре изглежда. И аз исках нещо такова за Даниел, все пак ще е 9 август и ще умре от жега с този костюм, риза и елек. Но той си държи да е супер официален, така че ще се съобразя с неговото желание  pardon
Активен
Арлина
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 892


Моят сватбен албум

« Отговор #710 -: май 07, 2008, 15:15:53 »

Ние обикаляхме преди няколко дни. Милото определено се заглежда по тъмни костюми, което също е проблем лятото, но е важно да се хареса. Проблемът е, че той не носи костюми в ежедневието си и на двамата ни е много странно да го гледаме в костюм, и съответно се чудим какво да изберем blush
Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #711 -: май 07, 2008, 22:31:50 »

Арлина, ние се спряхме на смокинг от Rollmann. Мъжът ми не ходи чак токова официален всеки ден, та се чудехме как ще изглежда с пояс и папийонка, но като го видях така облечен...  Girl_hide много ми хареса ... Много са хубави мъжете със строго официални дрехи  blush - някак сериозни и пораснали... твоят мъж, но някак много официален, същото като ти в булченската рокля и грим.
« Последна редакция: май 07, 2008, 22:36:03 от rozovka » Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #712 -: май 11, 2008, 18:28:51 »

Ние днес ходихме до Сватбения център в София и Даниел си хареса 1 костюм, за мое учудване светъл. Мери само сакото, но докато го снимам и той го съблече. Само 1 снимка успях да направя на самия костюм. От 3 части е, панталон, сако и елек, на Парушев. От същия плат на костюма могат да му направят и фишу. Цветовете обаче на снимката изобщо не излязоха както трябва. Костюма е един такъв кремав, а ризата прасковена. Другата неделя ако е 100% сигурен, че точно този костюм иска ще отидем да го вземем и ще пусна снимки smile

Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #713 -: май 20, 2008, 10:15:42 »

И ние вече избрахме костюма на младоженеца.  danceg
Графитено сив, с външен шеф /много са ми хубави костюмите с външен шеф и държах да е с такъв/  Girl_hide.
Вратовръзката е розова, на малки ромбчета в по-тъмно и по-светло розово, сатенена. И светлорозова риза.
Всичко е от магазина на Пиер Карден.  Bravo Има много хубави нещица там, но само мъжки  cray
Не сме го купили още, понеже Димитър се е запритеснил да не би да напълнее до сватбата и да не му стават нещата  crazy. Но вече няма време - 1 месец и трябва да го "натискам" да купува  diablo
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #714 -: май 20, 2008, 16:45:49 »

Здравейте сладурки,вчера бяхме с Матиас да пробваме костюма му но се оказа че най му отива елече в кремаво. и тый като бутонират ще е тъмно виолетова кала си мислех че може би ще му отива червено фишу но се оказа че не е така.И тъй като той иска да е със трдиционния жакет както му казват тук-панталона е сив на рае а сакото (което е нещо като фрак  и е черно).

Както и да е, накрая се спряхме на сиво фишу и елече с кремави и цветчета.Ето и снимки.Много съжалява че са в такова отчайващо качество и може би не се вижда добре. Костюма е под наем защото такъв костюм се носи на сватби и не мисля че има смисъл да се дават толкова пари-не стига че моята рокля ще стои в гардероба ами и неговия костюм. Можем да го вземем за две седмици което ни устройва идеално и даже няма да са налага да се чисти преди да го върнем.


* PIC_0500.jpg (42.76 KB, 450x600 - видяно 611 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #715 -: май 20, 2008, 16:46:19 »

отзад


* PIC_0501.jpg (44.72 KB, 450x600 - видяно 652 пъти.)
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #716 -: май 20, 2008, 16:47:56 »

и пак


* PIC_0503.jpg (42.71 KB, 450x600 - видяно 722 пъти.)
Активен
Капризче
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #717 -: май 20, 2008, 21:58:33 »

Леле Гери колко сте елегантни.  Bravo Направо страхотни. До такъв джентълмен каква ли прекрасна булка ще застане  Wink
Активен
Биa'
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 44


Директор!.......на цирка.


Моят сватбен албум

« Отговор #718 -: май 24, 2008, 22:45:05 »

Здравейте момичета,днес купихме костюм на мъжа ми,обаче е почти същия цвят като цвета на моята рокля,дали няма много да се сливаме и снимките да не излязат хубаво,вие как мислите?
Ето това е костюма!,А това е роклята ми!
Моля ви кажете си мнението,дали прекалено ще се сливаме? give_rose
Активен
cremcaramel
Ентусиаст
**
Публикации: 62


« Отговор #719 -: май 25, 2008, 07:47:24 »

Мисля, че ще сте като две ангелчета  heart пу, пу... да не ви е уроки, много сте хубави! smile
Активен
Страници: 1 ... 46 47 [48] 49 50 51   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines