Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 15:07:27

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 168989 пъти)
 
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #405 -: октомври 03, 2008, 08:43:28 »

И аз мисля, че трябва да се имат в предвид такива бъдещи промени в тялото. Наистина, ако можеш да я носиш на някой друг пръст временно. Със сигурност при бременност пръстите малко или много се подуват. Аз даже се притеснявам, че моята ми е по мярка и в един момент може да не ми става.
Активен
kpacmaBu4ka
Любопитен
*
Публикации: 44


Моят сватбен албум

« Отговор #406 -: октомври 03, 2008, 08:50:48 »

лелеееееее    Oh my ...  1 месец ... не знамкак 6те си наредя времето  crazy
аз съм от хасково и съ6то предлагат изработка уж...ама то си е жива доставка...за6тото ти показват само модели някакви си от каталог и не могат да ти направят по поръчка...или ако ти направят има опасност после да се пита6 дали всъ6тност това бе6е модела който им даде да изработят...  beating

много ви благодаря момичета  give_rose бяхте ми много полезни...

Мисля че имам много лесно решение на проблема ти.

Първо за халките на Сара-трейд искам да кажа че когато ги поръчвате през някой златарски магазин наистина има забавяне от около месец и освен това повечето твърдят че не могат да се правят промени - т.е. ако на каталога пише 5мм вероятността да ти поръчат по-широки е минимална.

Това което ние направихме, беше да отидем на място в Раковски и да си ги поръчаме директно от фирмата. На теб дори ще ти е по-лесно, защото си по-наблизо (ние пътувахме от София). Ще ти отнеме само няколко часа да отидеш и да се върнеш, НО:

1. в магазина им имат страшно много мостри и вероятността да има тези които си харесала е много голяма (дори можеш да се обадиш да питаш предварително дали имат еди-кой си номер модел) и дори ако имат размери можете да си ги вземете на момента (а на доста от мострите имаха размери ние като ходихме)

2. мисля че работят и в събота (дори мисля че и ние отидохме в събота, но не помня  pardon )

3. грамажа на златото там е много евтин(нашите бяха по 37лв бяло и жълто злато) защото не минава през надценките на разни златари-доставчици

4. ще ти направят точно каквото искаш (нашите са такива: http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=4189&cat=3&page=10 обаче са 6мм въпреки твърденията на разни златари че не могат да се правят корекции)

и НАЙ-ВАЖНОТО - в зависимост колко е сложен модела могат да ти го направят за седмица-две!!! нашите мисля бяха готови за 10-тина дни. Ако ги помолиш ще ти ги направят и за седмица, тя жената е много любезна.

Ето тук:
http://www.sara-trade.bg/flash/index-bg.htm   ->  контакти можеш да се ориентираш къде да ги търсиш (но и да питаш в Раковски за златарския магазин, всеки знае къде е Wink )

Успех  good
« Последна редакция: октомври 03, 2008, 09:10:55 от kpacmaBu4ka » Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #407 -: октомври 03, 2008, 17:49:02 »

Мисля че имам много лесно решение на проблема ти.

Първо за халките на Сара-трейд искам да кажа че когато ги поръчвате през някой златарски магазин наистина има забавяне от около месец и освен това повечето твърдят че не могат да се правят промени - т.е. ако на каталога пише 5мм вероятността да ти поръчат по-широки е минимална.

Това което ние направихме, беше да отидем на място в Раковски и да си ги поръчаме директно от фирмата. На теб дори ще ти е по-лесно, защото си по-наблизо (ние пътувахме от София). Ще ти отнеме само няколко часа да отидеш и да се върнеш, НО:

1. в магазина им имат страшно много мостри и вероятността да има тези които си харесала е много голяма (дори можеш да се обадиш да питаш предварително дали имат еди-кой си номер модел) и дори ако имат размери можете да си ги вземете на момента (а на доста от мострите имаха размери ние като ходихме)

2. мисля че работят и в събота (дори мисля че и ние отидохме в събота, но не помня  pardon )

3. грамажа на златото там е много евтин(нашите бяха по 37лв бяло и жълто злато) защото не минава през надценките на разни златари-доставчици

4. ще ти направят точно каквото искаш (нашите са такива: http://www.sara-trade.bg/shop/customer/product.php?productid=4189&cat=3&page=10 обаче са 6мм въпреки твърденията на разни златари че не могат да се правят корекции)

и НАЙ-ВАЖНОТО - в зависимост колко е сложен модела могат да ти го направят за седмица-две!!! нашите мисля бяха готови за 10-тина дни. Ако ги помолиш ще ти ги направят и за седмица, тя жената е много любезна.

Ето тук:
http://www.sara-trade.bg/flash/index-bg.htm   ->  контакти можеш да се ориентираш къде да ги търсиш (но и да питаш в Раковски за златарския магазин, всеки знае къде е Wink )

Успех  good


лелееееееее...ЗЛАТНА СИ... yahoo yahoo yahoo
това толкова улеснява не6тата че не е истина...много ти благодаря за информацията...направо така 6те направя...с малко повече усмивки и молби може и да я смекча да ми ги направи по бързо...


 give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose give_rose

благодаря ти
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #408 -: октомври 06, 2008, 15:56:55 »

момичета одавна търся някакъв катаког на брачни халки обаче на versace ако ви попадне нещо моля кажете ми скоро видях на една моя клиентка копие на халки на versace направо убийствени бяха но си ги е правила в Италия  smile
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #409 -: октомври 06, 2008, 17:08:06 »

момичета одавна търся някакъв катаког на брачни халки обаче на versace ако ви попадне нещо моля кажете ми скоро видях на една моя клиентка копие на халки на versace направо убийствени бяха но си ги е правила в Италия  smile

dideto не знам как точно изглеждат халките дето си гледала но тук попаднах на не6то...не знам дали изоб6то има не6то об6то с това което си гледала но все пак да го пусна да види6  smile

няколко снимки са разгледай ги

http://www.versace.com/flash.html

и о6те едно моделче
http://www.ecplaza.net/tradeleads/seller/5281882/wwwsalefstcomsell_versace.html

и о6те не6тичко
http://www.demandgift.com/gift-wedding.html


надявам се да ти помогне все някой...успех... give_rose
Активен
katya_79
Професор
****
Публикации: 423


www.album.bg/kate_to


Моят сватбен албум

« Отговор #410 -: октомври 09, 2008, 14:17:53 »

Момичета чувствам ви близки и изкам да споделя с вас.
Много зор беше докато  изберем халките, но и докато ни ги направят не беше никак лесно.Накратко:
След като се спряхме на този модел от  магазин "Фентъзи" на Отец Паисии в гр.Пловдив ни взеха мярки и ни казаха че ще са готови около месец.Ок.Отиваме щастливи и нетърпеливи-разочорование-модела объркан.Има камъчета по моята хълка.Връщаме за корекция- 2 седмици.Отиваме  да си ги вземем вече още по нетърпеливи.Надписите на халките с различен шрифт и името на младоженеца сгрешено.Ужас Oh my ... остават 2 седмици до сватбата.И представяте ли си нахалството на продавачите -"какво ти пука толкова то е от вътрешната страна на пръстена и не се вижда. Oh my ... Oh my ... Oh my ...Бях много разочарована, но мъжът ми ги вдигна на балон. beatingСцената беше ужасна.Продавачите ме обидиха като ми казаха че и булчената ми рокля нямало да е толкова хубава щом съм много претенциозна и колко пари щяло да им струва да отидат с такси до.... неразбрах къде ,но сега разбирам че може би са имали в предвид Раковски....казвам ви бях много огорчена.Но се надявам с течение на времето това да избледнее.Сега като си погледна халката все още си спомням за случката в магазина ,но като си припомня сватбеното тържество сърцето ми се разтуптява и лошият спомен изчезва-остава момента когато милото ми слага халката. smile
Ето нашите сватбени пръстени


* DSC_0287 (500 x 335).jpg (16.51 KB, 500x335 - видяно 412 пъти.)
« Последна редакция: октомври 09, 2008, 14:23:14 от katya_79 » Активен
Zahira
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2242


Моят сватбен албум

« Отговор #411 -: октомври 09, 2008, 14:21:33 »

Според мен са си направо за черния списък в раздела Оплаквания и похвали. Какво значи "Какво ти пука нали е от вътрешната страна?". Аз ако бях на твое място магазинът щеше да им сес тори тесен.
Активен
Дидето
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1523


Моят сватбен албум

« Отговор #412 -: октомври 09, 2008, 14:31:53 »

А да ви разкажа ли моят случай
И ние си ги поръчахме месец по рано отивам на 25април да ги вземем и какво се случва халките и на двама ни са малки  shok просто щях да припадна от там се започва ама как на ли ги пробвахте и тем подобни глупости и за капак шефката ма магазина ни вдигна скандал защо не сме ги премерили правилно пък и лятото било горещо и рацете се надували затова не ни ставали представяте ли си моят като се ядоса като се разкрещя в магазина ама вика с всичка сила аз да не меря всеки ден халки бе не ви ли срам даваме сумати пари за тези халки.Излиза че само зимата трябва да ги носим защото лятото ще ни се надуват рацете girl_impossible
и накрая стана така че наа 2май вечерта си взехме халките а на 3 ни беше сватбата това което преживях беше кошмар
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #413 -: октомври 09, 2008, 14:53:43 »

И ние имахме проблем с халките писала съм по-напред в темата.Изглежда, е те знаят ,че няма накъде да мърдаме и се възползват от това.Аз като се сещам за случая и ме хваща яд  beating
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #414 -: октомври 09, 2008, 14:57:06 »

Момичета чувствам ви близки и изкам да споделя с вас.
Много зор беше докато  изберем халките, но и докато ни ги направят не беше никак лесно.Накратко:
След като се спряхме на този модел от  магазин "Фентъзи" на Отец Паисии в гр.Пловдив ни взеха мярки и ни казаха че ще са готови около месец.Ок.Отиваме щастливи и нетърпеливи-разочорование-модела объркан.Има камъчета по моята хълка.Връщаме за корекция- 2 седмици.Отиваме  да си ги вземем вече още по нетърпеливи.Надписите на халките с различен шрифт и името на младоженеца сгрешено.Ужас Oh my ... остават 2 седмици до сватбата.И представяте ли си нахалството на продавачите -"какво ти пука толкова то е от вътрешната страна на пръстена и не се вижда. Oh my ... Oh my ... ohmyБях много разочарована, но мъжът ми ги вдигна на балон. P-(Сцената беше ужасна.Продавачите ме обидиха като ми казаха че и булчената ми рокля нямало да е толкова хубава щом съм много претенциозна и колко пари щяло да им струва да отидат с такси до.... неразбрах къде ,но сега разбирам че може би са имали в предвид Раковски....казвам ви бях много огорчена.Но се надявам с течение на времето това да избледнее.Сега като си погледна халката все още си спомням за случката в магазина ,но като си припомня сватбеното тържество сърцето ми се разтуптява и лошият спомен изчезва-остава момента когато милото ми слага халката. smile
Ето нашите сватбени пръстени

Лелеееееее  Oh my ... Oh my ... ohmyама какви са тия продавачи бе и как 6те си позволява да говори така...може ли да не ти  пука ,..това ти е за цял живот пръстена и има да си го гледа6 и да не ти пука...я да ми каже на мен няква си смахната продасвачка какво ми пука и да види6...мале 6те съжалява че ме е сре6нала  beating beating beating то бива в тая на6та България да имаме проста6ко държание ама то това си е върха направо...
аз направо да се чудя какво да правя сега с тия случки...

katya_79  аз направо като четох и супер се нервирах а представям си вие как сте били...че да се разгре6ти мъжа ти ли...малко им е...трябвало е да я хване и да и извие врътленцето на тая скочибра...


dideto  и ва6ия случай трагедия...ужас ...не знам как може да има такива хора... beating
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #415 -: октомври 09, 2008, 15:15:57 »

дам, не се учудвам,

ние нямахме проблем с халките, добре сме си ги премерили, но пъкние ги поръчахме ок. 2 месеца по-рано, така се презастраховахме от подобни проблеми - в смисъл поне време да има;

затова съвет към бъдещите булки - да си поръчват халките ок. 2 месеца по-рано;

Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #416 -: октомври 09, 2008, 21:21:08 »

Привет мили булчета!
Иска ми се да покажа и нашите халки! Много им се радвам!
Моделът е много изчистен, но труден за правене предвид, че няма каналче което да разделя бялото от жълтото злато, а бялото е мат!

Бижутера ни, много се измъчи, но резултатът беше безупречен! Честно казано, неговите са по-хубави от модела, който свалих и който показвам.

Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #417 -: октомври 09, 2008, 21:44:23 »

Аз също съм привърженик на изчистени модели и като видях вашите направо залепнах! Bravo
Невероятни са! good
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #418 -: октомври 09, 2008, 22:03:29 »

Страхотен модел и много класически и стилни халки.Поздравления  Bravo Bravo
Нашите също са подобни и сме много доволни.Пожелавам ви да си ги носите със здраве и всеки път като ги погледнете на пръста си да си мислите колко неразделни и свързани сте с вашия партниор.
Активен
stranger
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 100



Моят сватбен албум

« Отговор #419 -: октомври 09, 2008, 22:23:04 »

Благодаря Ви милички!
Пожелавам на всички да сме много щастливи и обичани от половинките си!
Активен
Страници: 1 ... 26 27 [28] 29 30 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines