Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 27, 2024, 00:52:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 176290 пъти)
 
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #390 -: септември 26, 2008, 16:23:34 »

Мдааа - в началото и аз мнооого ги харесах...Ама като отидохме да си ги поръчваме, човекът в магазина се държа толкова нелюбезно, че си тръгнахме и си направихме други
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #391 -: септември 26, 2008, 21:24:36 »

Мдааа - в началото и аз мнооого ги харесах...Ама като отидохме да си ги поръчваме, човекът в магазина се държа толкова нелюбезно, че си тръгнахме и си направихме други

а видя ли ги на живо...така хубаво ли изглеждат...аз си ги гледам само на снимката и си представям че на живо ще са дори по хубави  smile
« Последна редакция: септември 26, 2008, 21:38:14 от gucci » Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #392 -: септември 27, 2008, 14:28:12 »

Ами да ти кажа - точно тези не, но имаше подобни и наистина бяха хубави good
Активен
danieIa ☼
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1407



Моят сватбен албум

« Отговор #393 -: септември 27, 2008, 15:45:28 »

Ние сме си харесали тези....  yahoo yahoo yahoo
ужасно много ни харесват...  Bravo

И ние се бяхме спрели на такива, но на живо като ги видяхме се отказахме. Някак доста претрупано изглеждаха и затова взехме по-изчистени. Може би, ако самата халка е по-широка шарката ще е по-чиста и ясна, но тесния вариант от 6-7мм не е много подходящ.
Все пак като видиш на живо ще се убедиш, че всички модели са по-различни.
Успех!
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #394 -: септември 28, 2008, 15:32:49 »

много ви благодаря момичета... give_rose
лошото е че мислех халките да ги оставя майка ми да ги купи понеже ще се приберем за сватбата може би 2 седмици преди събитието...а съм чувала че халките ги правели около месец...
сега взех да се замислям какво да правя  crazy
« Последна редакция: септември 28, 2008, 20:57:18 от gucci » Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #395 -: септември 28, 2008, 18:14:24 »

BeRa,
нашите халки ги направиха точно за 2 седмици - става въпрос за София. Поръчахме ги в Esper и мисля, че се справиха добре.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #396 -: септември 28, 2008, 19:48:52 »

Нашите бяха готови за около седмица - става въпрос за Варна. Ние ги поръчахме в "Аристо" и страшно много ни харесва как се получиха.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #397 -: септември 28, 2008, 22:10:32 »

аз съм се вторачила тука в тои сайт
 
http://www.sara-trade.bg/shop/customer/home.php?cat=3

можеби за6тото ги видях в него...ама ми бяха казали че около месец траело правенето на халките...зора ми е да ги видя как изглейдат...в крайна сметка не е не6то което 6те сменя след година две...и искам наистина да са това което ми харесва...маи 6те ангажирвам аз мама лично да иди да провери за какво става въпрос  beating
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #398 -: септември 29, 2008, 05:15:18 »

Бера,моя приятели имат подобни на вашите халки и мога да те убеда,че на живо са много по-хубави и ако не се лъжа техните също са от "Сара Трейд",но те си ги поръчаха по-широки мисля,че около 9 мм.,за да може да се отделят шарките и според мен това беше много добро решение! good
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #399 -: септември 29, 2008, 21:27:46 »

Бера,моя приятели имат подобни на вашите халки и мога да те убеда,че на живо са много по-хубави и ако не се лъжа техните също са от "Сара Трейд",но те си ги поръчаха по-широки мисля,че около 9 мм.,за да може да се отделят шарките и според мен това беше много добро решение! good

супер...аз съ6то искам по 6ирок вариант...повече ми харесва как стои...
ameliaa  би ли могла да провери6 от там за колко време са им ги направили че доста ме притеснява...ако е бързо предпочитам да си ги видя и да си преценя от колкото да пра6там майка ми...

много 6те съм ти благодарна  give_rose и благодаря предварително  give_rose
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #400 -: септември 30, 2008, 08:59:13 »

Съжалявам,но не е било бързо около 1 месец! nea
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #401 -: септември 30, 2008, 09:35:13 »

на Мария Луиза близо до Лъвов мост има няколко златарски магазинчета и си спомянм като обикаляхме и ние за халки там ни предложиха изработка за 5 дни. но само на няколко определени модела, които си ги поддържат, и то по скоро не изработка а доставка на вашия номер. това бяха повечето разпространени модели халки които ги има почти във всеки магазин.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #402 -: септември 30, 2008, 17:42:48 »

лелеееееее    Oh my ...  1 месец ... не знамкак 6те си наредя времето  crazy
аз съм от хасково и съ6то предлагат изработка уж...ама то си е жива доставка...за6тото ти показват само модели някакви си от каталог и не могат да ти направят по поръчка...или ако ти направят има опасност после да се пита6 дали всъ6тност това бе6е модела който им даде да изработят...  beating

много ви благодаря момичета  give_rose бяхте ми много полезни...
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #403 -: октомври 02, 2008, 16:15:15 »

Здравейте, момичета!!!

Имам въпросче и се надявам да ми помогнете. Халката ми е много голяма. По поручка са, но ослабнах разко, а и тои е прибавил повечко от себе си и сега направо ми  пада.
Мисля да отида да я свия,но не знам дали има поверие за това? Чували ли сте нещо? Какво е поверието, ако си поправиш халката? Това ме притеснява. А и надписа вътре кой знае на какво ще заприлича.
Моля, помагайте! Споделете каквото знаете по този въпрос.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #404 -: октомври 02, 2008, 20:14:58 »

Хммм, мене ако питаш, ако можеш да я носиш на някой друг пръст - по- добре нищо не я прави. (това си е моето мнение де) Аз нарочно си я направих 2 номера по- голяма, защото да гледаме малко в бъдещето - лятото от жегата ръцете се подуват страхотно много, сега си отслабнала драстично, но това не означава, че няма да си възвърнеш предишните килограми, с годините тялото се променя и ръцете ти се променят и обикновено стават по- големи, живот и здраве някое време ще станеш мама и тогава - е, мамите ще ти обяснят по- добре...

Така, че - все пак си прецени ти, но ако не е много неудобно - по- добре временно я носи на друг птъст, отколкото да я стесниш сега и после да се чудиш какво да правиш. Казвам го от личен опит - купих си една много готина халка и ми беше малко голяма. Оставих я стесняване, но се отказах...И като отидох да си я взема, оказа се, че вече са я дали за стесняване...И какво стана - за 2 години качих 20 кг (спрях активно да спортувам) и сега ме питай - нищо не ми става, включително и тази халка. И ако знаеш колко ме е яд cray
Активен
Страници: 1 ... 25 26 [27] 28 29 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines