Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 14:53:38

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 168988 пъти)
 
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #360 -: август 25, 2008, 14:49:30 »

Моля всички варненки да ми се притечете на помощ. Трябват ми координати на "Златарско ателие Марина". Само това знам, а трябва да го намеря. Ако някой знае нещо моля да пише.
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #361 -: август 25, 2008, 15:42:27 »

Цитат
Име на фирма:
Марина Приор

Адрес:
Варна, бул. Княз Борис I 34

Телефон / факс:
223740

Ето това намерих в нета, но не знам дали става въпрос за същото... pardon
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #362 -: август 25, 2008, 15:48:21 »

Благодаря ти. И аз намерих това ама и аз незнам дали е същото. Просто ми казаха ателие "Марина" и че е известно. Ще се обадя все пак в това.
Активен
Addri
Сватбар
***
Публикации: 188



Моят сватбен албум

« Отговор #363 -: септември 10, 2008, 12:54:03 »

Пристигнаха ни халките. Дайте, моля ви координати на фирма или ателие където могат да ни ги гравират smile Става дума за София
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #364 -: септември 10, 2008, 13:59:03 »

Мисля,че някъде се коментираше във форума, че в Малкия ЦУМ гравират. На нас ни ги гравира златаря, който ги прави.
Активен
Tеди
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1317



Моят сватбен албум

« Отговор #365 -: септември 10, 2008, 14:02:40 »

Мисля,че някъде се коментираше във форума, че в Малкия ЦУМ гравират.

Да , там гравират  good , на първия етаж на щанда с книгите  good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #366 -: септември 10, 2008, 14:14:20 »

в повечето златарски ателиета гравират халки.
наще трябваше днес да са готови, но не са  sad казали са ще до края на седмица ще станат, ама това е много общо "края на седмицата". Искам да си ги видя, толкова време ги чакаме.
Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #367 -: септември 11, 2008, 20:12:58 »

Момичета и аз да си кажа - ходихме днес с милото да си вземем халките. Станали са по-добре отколкото очаквах - стабилни и ни пасват точно. Но имам едно притеснение, от което в момента като си гледам халката чак ми се плаче   Плачещо момиче - незнам защо но ми се струва че бялото злато ( то модела е от два вида злато - бяло и жълто, като бялото е със ситен мат) е много тъмно - имам в предвид че хич не е толкова бяло, колкото е на картинката  Плачещо момиче. Незнам дали проблема е в моята глава, дали има вариант да е по-бяло...Просто незнам...Но някак си ми стои тъмно, заради мата не блести...И незнам какво да правя - дали да не отида да ги върна да ги поправят...Пък и те дали въобще могат да направят нещо. Ужас. Стоя си самичка в къщи и немога да взема решение вътрешно. Пък то милото много ги хареса. Каза че са страхотни. Родителите ми също много ги харесаха.Какъв съвет може да ми дадете?Има ли някой по-запознат който да ми каже какво мога да направя... sad. Лоша работа... sad sad sad
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #368 -: септември 11, 2008, 21:16:42 »

Stassi, изобщо недей да се вманиачаваш! Със сигурност халките са ви много хубави, по-малко бяло или посилно жълтеникаво, това по всяка вероятност си го виждаш само ти и то защото си се вторачила и вероятно излишно се измъчваш! Няма смисъл, успокой се и им се радвай, скоро ще ги обикнеш и ще ти е смешно как си се притеснявала good
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #369 -: септември 12, 2008, 12:16:29 »

Момичета,
и аз да се похваля, че си имаме халки. Искаше ми се да нямат ръбче в краищата и да са до "нула" , както казват златарите, но са ги направили, както те си знаят. Малко се разочаровах като ги видях, но нямах търпение да си ги взема, пък и така не са лоши.

Stassi, мила, спокойно Wink мисля, че са ви прекрасни халките.

Ние с милото по този повод решихме на всяка 5 годишнина да си ги сменяме с нови - учудващо идеята много му допадна pardon
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #370 -: септември 12, 2008, 12:49:02 »

Момичета и аз да си кажа - ходихме днес с милото да си вземем халките. Станали са по-добре отколкото очаквах - стабилни и ни пасват точно. Но имам едно притеснение, от което в момента като си гледам халката чак ми се плаче   Плачещо момиче - незнам защо но ми се струва че бялото злато ( то модела е от два вида злато - бяло и жълто, като бялото е със ситен мат) е много тъмно - имам в предвид че хич не е толкова бяло, колкото е на картинката  Плачещо момиче. Незнам дали проблема е в моята глава, дали има вариант да е по-бяло...Просто незнам...Но някак си ми стои тъмно, заради мата не блести...И незнам какво да правя - дали да не отида да ги върна да ги поправят...Пък и те дали въобще могат да направят нещо. Ужас. Стоя си самичка в къщи и немога да взема решение вътрешно. Пък то милото много ги хареса. Каза че са страхотни. Родителите ми също много ги харесаха.Какъв съвет може да ми дадете?Има ли някой по-запознат който да ми каже какво мога да направя... sad. Лоша работа... sad sad sad

Моето предположение е, че бялото злато на халките ви не е родирано, за това стой по-тъмно. Това, обече, може само да те радва, родиевото покритие пада (както и мата де) и тогава халките започват да жълтеят.
Не получили ли сертификат за състава на сплавта, от която са халките ви?

Активен
StAsSi
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1458


Аз истински вярвам, че стават чудеса!


Моят сватбен албум

« Отговор #371 -: септември 13, 2008, 09:23:43 »

Ми да, да. Наистина не са родирани. Аз бях твърдо против да имат родиево покритие отгоре, защото съм чувала неща.... Но просто си мислех че дори и без родии ще стоят бели.
В крайна сметка вече не ми е толкова криво, даже си мисля че до седмица две така ще си ги заобичам, че...ще искам още сега да си я нося... funnytooth Той моя годеник така или иначе ме майтапи че ако продължавам така ще трябва да пришпорваме сватбата и да сменяме датата за по-рано, че вече нямам търпение... smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #372 -: септември 13, 2008, 18:14:54 »

Без родий контрастът не е толкова голям. В бялото злато има все пак повече от 50% злато, което по натура е жълто  pardon
За всеки случай без покритие е по-добрият избор  good Спестили сте си множество бъдещи неприятности (покритието често не само дава цвят, но и прикрива шупли и други дефекти, и когато то падне (а това е неминуемо) те излизат на бял свят)).
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #373 -: септември 13, 2008, 19:53:58 »

Пристигнаха ни халките. Дайте, моля ви координати на фирма или ателие където могат да ни ги гравират smile Става дума за София
Аddri,
нашите халки ги гравираха в Еsper. Много добре ги направиха.
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #374 -: септември 15, 2008, 15:37:03 »

обадиха се че най накрая са ни готови халките и след работа ще ходим да си ги вземем  yahoo yahoo yahoo
Активен
Страници: 1 ... 23 24 [25] 26 27 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines