Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

май 23, 2024, 14:17:00

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 168986 пъти)
 
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: юли 09, 2008, 20:30:28 »

"Сара-Трейд" долу-горе за колко време си изпълняват поръчките???
Активен
krasy_kosatkata
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 31


our love is just heaven sent


« Отговор #256 -: юли 09, 2008, 22:47:36 »

ние пък още не сме си избрали.....
аз искам едни,а той други модели.......
 girl_impossible то не било толкова лесно да се омъжиш  blush
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #257 -: юли 09, 2008, 22:53:59 »

Нашите халки са по модел на Сара Трейд, но ги прави друг златар и се справи страхотно. Видях че двете халки общо за излязли около 14гр и цената им е около 600лв. Говоря малко на изуст, защото случайно и за малко им видях сертификата. Свекър ми ги плати и аз нямаше да знам колко сруват ако случайно не бях видяла сертификата. Ето ги и халките. Снимката е лоша, но фотографа(аз)  не става  blush

Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #258 -: юли 09, 2008, 23:49:49 »

Мискаприз, много са хубави smile Колко милиметра се, че ми приличат на 5-6 милиметрови? А като правиш такива снимки на малки неща отблизо, пусни си на апарата опцията Макро фокус и фокусира точно върху тях. Аз така се справих с размазаните изображения в близък план.
Активен
Петето
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2476


Дива и щастлива.....


Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: юли 10, 2008, 05:58:11 »

misskapriss, честито за халките, страхотен избор  good много са стилни  Bravo
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: юли 10, 2008, 08:01:59 »

ameliaa поръчката от Сара Трейдп се изпълнява за 2 сед., ние от вчера вече си имаме официално халки, гравирани и хубави....
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: юли 10, 2008, 08:12:44 »

misskapriss хлките са станали много хубави.Нашите уж не са поръчани в Сара Трейд, ама работеха с техния каталог, стана ми много смешно като отидох и го видях.И все пак това си е добра алтернатива, в другите магазини ти показват 6 вида халки и ти избираш между тях. nea
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: юли 10, 2008, 08:19:33 »

ние вчера си взехме халките, добре са станали.само на мъжката отвътре като са я гравирали са излязли от надписа и е надрана :'(чудихме се дали да я оставим да я оправят, но за да не стане по зле си я взехме така.като се има предвид че ходихме специално до стара загора за да си ги вземем, малко разочароващо ми подейства...по късно ще ги кача.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: юли 10, 2008, 17:59:14 »

мила силвичка,

не се ядосвай, не е болка за умиране, спокойно;

нека вече омъжените жени да кажат, но аз като гледам мои познати женение от повече от 2 г. - определено не се сещат и какво точно им пише на халките, свалят ги, за да ми покажат;

както и да е, искам само да ти кажа, че това не е толкова страшно като проблем, след време дори няма да се сетиш, че са излезнали;

нали, написаното отвътре, си е за вас двамата, да, неприятно е, защото си плащаш за това, но можеше да поискаш да ти свалят от цената, все пакса се издънили;

не знам какво да те посъветвам, защото съм сигурна, че аз щях много да се ядосам, ако на мен ми се бе случило;

но ако ще те успокои, аз изобщо дори не обърнах внимание на това, то е един ръкописен шрифт, на латиница .... не съм гледала за това, погледнах само шрифта, отгоре - отгоре;

Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #264 -: юли 11, 2008, 18:24:51 »

еми от една страна си права, но все пак чаках 1 месец да ги направят, после пътувах 3 часа(и климатика в колата се развали:)) и нямах търпение да си ги вземем...и като я видях тази чертичка все едно ме заляха със студена вода...гадното е че даваме 650 лв. за нещо което се предполага да "използвам" цял живот - и то да е "дефектно" - иначе много ми харесват:)


* DSC00685.JPG (13.62 KB, 640x480 - видяно 209 пъти.)
« Последна редакция: юли 11, 2008, 19:43:25 от silviq-tamara » Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: юли 12, 2008, 20:04:25 »

silviq-tamara, халките ви са невероятни. И не се ядосвай за тази чертичка. Вярно, че от страни е лесно, защото вие ще си ги носите и ще си знаете за малкия дефект, но както ти казаха момичетата не е болка за умиране.

misskapriss, и вашите са супер!
Момичета носете си ги гордо!  Wink
Активен
ivkam82
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 103


сем.Маринови


Моят сватбен албум

« Отговор #266 -: юли 12, 2008, 23:15:03 »

Denni  втория вариант ми харесва повече, но има значение какво носите в повечето време злато или сребро smile Ако носите повече сребро първите с приобладаващо бяло злато са по подходящи (това е мое мнение). Каквито и да изберете ще са много важни за вас, смисъла който се влага е много по важен така чеэуспех ти желая и бъди щастлива  give_rose
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #267 -: юли 13, 2008, 10:50:37 »

Момичета, много съм разочарована от Сара трейд. аз очаквах някакъв страхотен магазин с добър избор, ато.....
първо магазина е съвсем невзраче и продават сувенири и други боклуци. витрината е така разположена че трябва да стоиш приведен напред през цялото време, а самите халки са на поне 79 см напред.
като цяло имаше избор-към 7 кутии ни показаха, обаче много от халките от каталога ги няма и НИЩО ама съвсем нищо не ми хареса. и не знам какво да правим. сериозно обсъждаме въпроса да нямаме халки въобще. Вие какво ще кажете може ли без халки. защото ми се струва безсмислено да поръчам нещо което после и двамата няма да носим, а и което не ми харесва.
наистина се чудя много и не знам какво да правя.
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: юли 13, 2008, 11:06:15 »

Е как така без халки?  Oh my ... То че може, може, ама хайде сега! Я не се ядосвай. Защо не отидете при златар и не кажете какво искате и да ви ги направят поръчка? Зависи и все пак колко остава до сватбата, но и поръчка е вариант. Помисли си. Не си хаби нервите за такива неща. Дай усмивка.  blum
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: юли 13, 2008, 11:11:29 »

Аз послушах Пламик, когато ме посъветва същото преди време и се отказах от Сара Трейд, чиито каталог ми пробутваха във всеки златарски магазин  и халките ни ги направи златар, даде ни снимки на не повече от 20-30 модела, ама негови си, каза, че, ако не ни харесва нещо, може да го промени и съм много доволна, че ни ги изработи майстор-златар, а не ги поръчахме от Сара Трейд.
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines