Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

юни 05, 2024, 20:42:30

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 170107 пъти)
 
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 08, 2008, 20:47:31 »

Благодаря ти Regina, бях забравила, че и вашите са такива.
Златарят ни каза, че това е най-поръчвания модел напоследък.

Искаме да ги гравираме, но още не сме решили къде, защото златаря дето ще ги прави едва ли пише на кирилица.

Ти нали се прибираш скоро в България.Не може ли там да ги гравираш или пък преди сватбата.Тва отнема  най много 30 мин работа на златар. Успех
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 08, 2008, 21:07:04 »

Ето ги и нашите, най накрая ги снимахме, много си ги харесваме, което е най важното разбира се:
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #77 -: юни 08, 2008, 21:12:26 »

Ани много са красиви халките!  Bravo Bravo Bravo Аз вече ти казах де, но и тук да си кажа  blum
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 09, 2008, 05:59:23 »

ani4ka1710, misskapriss, чудни са ви халките! Много щастие да ви носят!
Gery79, и аз много харесвам идеята ти за двете халки. Аз също имам подобен план girl_wink и моят мъж знае, че много ще се зарадвам да ме изненада за някоя годишнина с нещо такова, което ще застане от горната страна на годежния ми пръстен. Аз вече съм пробвала де, допълват се страхотно  Girl_hide


* Anniversary Ring.JPG (3.12 KB, 256x257 - видяно 2700 пъти.)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 09, 2008, 09:53:56 »

много са ви красиви халките,честото.нашите ще са готови края на месеца,нямам търпение вече.а някой знае ли дали има някакво поверие(на лошо)да си носим халките преди сватбата,защото си мисля че няма да мога да издържа:)
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #80 -: юни 09, 2008, 10:06:38 »

ellie_bellie, в Швеция младоженека подарява задължително подарък, накакво бижу, на булката на сутринта след сватбата. Казва се "сутрешен подарък". Ако го приложите, може да имаш целия набор още на следващия ден  girl_wink. А пръстенчето определено си го бива.

Gery_79, ти знаеш ли какво ще получиш за подарък тогава или Матиас го пази в тайна?
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 09, 2008, 11:46:40 »

Ами аз имам за сега и двете хълки. Едната само е гравирана със името на Mатиас а другата не е.
Мисля тъй като видях в един вестник тук как имало традиция да се подаряват две хълки.Едната символ на брака а другата символ на майчинството.Идеята ми хареса и за това втората хълка съм си я оставила без надпис и мисля да си гравирам името и датата на раждане на първата рожба.И без това мислем да е само едно.А и един ден като остарея е хубав спомен от мен за детето.

А подаръка от Матиас за деня след сватбата не го знам.До колкото го познавам няма да ми каже.Каквото и да е дори и целувка ще се зарадвам.А зи без тва не нося бижута и едва ли това би ме зарадвало кой знае колко.
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #82 -: юни 09, 2008, 15:56:35 »

Мацки, аз пак съм в дилема, както ми се случва през 3 дни горе долу  tease Проблема е следния: Ние хубаво си харесахме халки от каталога на Сара Трейд, но искахме да ги видим. Те нямат магазин в София, а чак в Раковски. Звъннах в Сватбения Център, но точно този модел го нямат в наличност. Въпроса ми е знаете ли дали някъде в София има повече халки на Сара Трейд?
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #83 -: юни 09, 2008, 19:57:54 »

И тук го има това със "сутрешния подарък" след първата брачна нощ  tease Подпитвам милото още отсега какво е намислил, а той отговаря само "Няма да ти кажа!" и се смее. Иначе съм чувала, че тук си подаряват бижута, но и аз не нося, така че вероятно ще е нещо друго  Girl_hide Но каквото и да е, аз пак ще се радвам, дори и нищо да няма, самото събуждане до него като госпожа с неговата фамилия - по-хубав подарък от този няма  danceg Мискаприз и аз много обикалях, в центъра имаше един бижутерски магазин с доста халки (сега ми убягва точното местоположение), но цените бяха такива безумно високи за грам, че се отказах. Явно наем имат да избиват хората  diablo
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 10, 2008, 09:35:50 »

Мискаприз, навсякъде имат каталог на сара трейд, ние нашите ги харесахме в Ювел, но дали имат точно твоя модел не съм сигурна, но мога да ти кажа че халките наживо са 100 пъти по-хубави от в каталога и разликата в цвета на златото също не е така фрапираща, бялото и жълтото имат съвсем леки отенаци...А иначе халките, на които сте се спрели са повече от страхотни!!!Колко ще ви излязат като цена?
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 11, 2008, 21:17:06 »

Гери, наистина идеята ти е страхотна!!!!! good

Само да попитам, ами ако някой ден дечицата станат 2????

Ще имаш ли мяста, ако решиш да гравираш още едно име?

Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #86 -: юни 11, 2008, 21:27:13 »

Гери, наистина идеята ти е страхотна!!!!! good

Само да попитам, ами ако някой ден дечицата станат 2????

Ще имаш ли мяста, ако решиш да гравираш още едно име?



Ами ние за второ дете не мислим ,ако са близнаци тогава ще му мисля.Има място и за две имена на един пръстен абе има време
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #87 -: юни 11, 2008, 21:30:26 »

Гери, а гравирането как е станало ? Доволна ли си ? Нали имаше страшна дискусия около може ли или не да се гравира comfort fit-a  pleasantry
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 11, 2008, 21:33:30 »

Гери, а гравирането как е станало ? Доволна ли си ? Нали имаше страшна дискусия около може ли или не да се гравира comfort fit-a  pleasantry

О, грвирането си е супер.Никакви забележки нямам.На Матиас е дори на кирилица и пак е станало.Моята хълка въпреки само 2мм пак си има гравирано името на Матиас и си е добре.
Така че смело напред,няма проблеми.  good Ак оуспея да зумирам с камерата мога да цъкна няколко снимки да видите.
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #89 -: юни 11, 2008, 21:39:25 »

Ееей браво !! Дай телефона на вашия майстор да си ги гравираме и ние  girl_wink
Пробвай (без шега този път) със зуум-а пък да видим к'во ще излезе.
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines