Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 11:47:17

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 167526 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #465 -: октомври 20, 2008, 20:47:46 »

Ммм, този със златото е малко по-евтин. Само 6850.  girl_wink
Активен
Anichka
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 984



Моят сватбен албум

« Отговор #466 -: октомври 20, 2008, 20:55:51 »

хехе...
да сме още по-точни, върху тази цена има и такси. между 6 и 10% отгоре, в зависимост от щата.
но дадеш ли 7К, +-1К няма да ти е проблем, предполагам.
всеки с възможностите, желанията и разбиранията  blum
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #467 -: октомври 20, 2008, 21:01:38 »

Никакъв проблем!  pleasantry Ще си взема и едни такива обички http://www.tiffany.com/Shopping/Item.aspx?sku=21209821&mcat=148210&cid=287464&search_params=s+5-p+1-c+287464-r+101323351+101288190-x+-n+6-ri+-ni+0-t+
да ми станат комплект Wink

Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #468 -: октомври 20, 2008, 21:56:00 »

Хей, Lady_in_love, страхотни халки! Фантастични са! И аз харесвам такива различните модели. Мисля, че в SSG в София ще ти ги изработят. Те правят чудеса там - всичко има - пръстени като опашка от паун, невероятни съчетания на несъвместими материали. Единствено те в България работят с черно злато. Изобщо са невероятни изобретатели. Аз мисля, че ако камъните бъдат една идея по-навътре няма как да закачат. Пък те са уникални - просто трябва да мислиш за тях като бижута, които да красят ръцете ви, а не толкова дали ще можеш, например да си обуваш чорапогащника без да я сваляш. Не мисля, че чак толкова ще ти пречи - свиква се. Естествено, когато чистиш или готвиш нещо ще я сваляш. Нали ще бъде бижу и трябва така да се отнасяш с нея. Ох, много философствам!     
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #469 -: октомври 21, 2008, 08:22:36 »

Expert ти си златна дай повече информация за този магазин,сега вече се чувствам по добре като знам,че има надежда да ми ги направят,защото иначе 7000$ shok някак си не върви.Маслинка също ми даде кординати така че  yahoo поне сега имам два варианта за изработка.
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #470 -: октомври 21, 2008, 10:57:36 »

Lady_In_Love,

Страхотна халка! Браво за избора! На мен много ми харесва халката! Наистина ако има вариант да ти е изработят, ще бъде перфектно. Все пак 7000 долара си е множко, разбира се ако можеш да си ги позволиш, защо пък не! Няма нищо по-хубаво от оригинала, така че решенито е в твоите ръце и според твоите възможности.
 good давай смело!

Пиши все пак дали си намерила кой да ти е изработи!
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #471 -: октомври 21, 2008, 12:15:16 »

Момичета, не мога да се сдържа да не ви пусна какво открих докато разглеждах за кутийка за халки.


* bolt_gaika.jpg (11.04 KB, 365x312 - видяно 2663 пъти.)
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #472 -: октомври 21, 2008, 22:52:03 »

Мила Lady_in Love, влез в сайта на SSG - www.ssg-bg.com. Ако станеш клиентка на Pronovias ще ти дадат и отстъпка от 15% не само за халките, но и след това. Доколкото зная Анелия -шефката на Проновиас и тази на SSG са приятелки и всички нейни клиентки могат да ползват нейната ВИП карта. Ти първо отиди там или говори с момичето, Мирослава се казва, много е любезна и й кажи за какво става въпрос. Даже направо й изпрати снимката, за да ти даде ориентировъчна цена. Пиши какви искаш да са камъните - цирконии или диаманти. А после можеш и отстъпка да получиш, ако Анелия каже, че си нейна клиентка. При нас отстъпката беше около 400 лева. Ти решаваш!
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #473 -: октомври 21, 2008, 23:03:49 »

a_iordanova страшно харесвам оригинала,но чак толкова парички само за една халка не ми се дават,затова ще търся варианат да ми е изработят.маслинка жече ми да де кординатите на нейният златар,а сега и expert  ми е дала подробно обеснение за още един много добър вариант :10x:за което страшно много и благодаря10x: give_rose.Ще разпитам навсякъде,за да видя какви цени ще ми дадат ,а и за да съм сигурна,че все пак ще я направят добре,но щом вие ми ги препоръчвате съм сигурна ще стане наистина. *THUMBS*А сега имам още един въпрос към вас мислите ,яе ако мъжкия вариант е такава халка но без камъни,а на мястото на камъните да  е злато ще стане добре,аз доста се двуомя.дайте съвети и предложения.
Активен
expert
Ентусиаст
**
Публикации: 88


« Отговор #474 -: октомври 21, 2008, 23:46:07 »

Мила, може мъжкият вариант да бъде само с по един камък и по-малък (вграден), на фона на черно злато. Много яко ще бъде. Или пък на бяло злато, но на черно злато че изпъква повече. То черното злато стои много елегантно и нестандартно. Не изглежда съвсем черно, а опушено сиво. Супер готино! Поне на мен ми харесва. Аз много си падам по нестандартните неща.
Активен
ellie_bellie
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1738

мрън-мрън, мяу-мяу


Моят сватбен албум

« Отговор #475 -: октомври 22, 2008, 00:04:42 »

lady_in_love, виж този вариант е без камъни - дори и да е изчистено гладко, пак би било добре според мен.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #476 -: октомври 22, 2008, 07:37:07 »

lady_in_love, виж този вариант е без камъни - дори и да е изчистено гладко, пак би било добре според мен.


Ауу - този вариант е много готин... Bravo
Активен
lady_in_love
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 837


Blinded by love


Моят сватбен албум

« Отговор #477 -: октомври 22, 2008, 08:12:36 »

Ауу наистина и този вариант  е много хубав good good
Активен
echy_
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1009



Моят сватбен албум

« Отговор #478 -: октомври 29, 2008, 13:35:35 »

аз се сетих че не съм ви показвала нашите халки, макар че ги снимах като ги взехме....но чак сега намерих време да ви ги покажа:

Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #479 -: октомври 29, 2008, 13:42:22 »

Еchy, страхотни са! Bravo И аз в началото мислех за нещо подобно, ама накрая мъж ми избра друг модел и го коригира тотално! Важното е накрая че резултата беше Yes
Активен
Страници: 1 ... 30 31 [32] 33 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines