Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 26, 2024, 06:15:22

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 176222 пъти)
 
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #225 -: юли 03, 2008, 14:40:26 »

На мене тази много ми харесва на Сара Трейд е модела,но бъдещия ми съпруг не ги харесва sad


* 4547H_6,40g_6mm_2e.jpg (32.14 KB, 150x150 - видяно 2664 пъти.)
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #226 -: юли 03, 2008, 14:46:03 »

На мене тази много ми харесва на Сара Трейд е модела,но бъдещия ми съпруг не ги харесва sad

ААА другите са сто пъти по-хубави  good good според мен, де Wink
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #227 -: юли 03, 2008, 14:51:24 »

А ето почти същия модел в Сара трейд


* 2266H_3_28_4mm_2_5e.jpg (11.65 KB, 150x150 - видяно 2642 пъти.)
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #228 -: юли 03, 2008, 15:51:24 »

А ето почти същия модел в Сара трейд

Ама не са съвсем същите, онези май ми харесват повече  nea
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #229 -: юли 03, 2008, 15:58:52 »

В събота ще ги поръчваме,като станат готови ще кача снимки.
Активен
kopche
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 555



« Отговор #230 -: юли 03, 2008, 21:00:39 »

Добре, де ... аз не разбирам защо хората избират "шарени" халки ... blush За мен халките са класически, изчистени и ... жълти  blush Иначе се губи идеята за халките и стават като другите пръстени  blush Изказвам лично мнение, просто на мен не ми харесва нито един от моделите, преслава, защото не се вписват с идеята ми за халки ... Но ако вие ги харесвате, поръчвайте  good
Активен
preslava_82
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 634



Моят сватбен албум

« Отговор #231 -: юли 04, 2008, 08:40:06 »

Традициите не са това,което бяха едно време....сега всеки е свободен да си избира каквото е по вкуса му,едно време е нямало нищо,даже моите родители като са се женили халките са им били само със златна баня и след време не са приличали на нищо...Така че,моето мнение е като има избор да си избираме pardon
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #232 -: юли 04, 2008, 08:40:46 »

Добре, де ... аз не разбирам защо хората избират "шарени" халки ... blush За мен халките са класически, изчистени и ... жълти  blush Иначе се губи идеята за халките и стават като другите пръстени  blush Изказвам лично мнение, просто на мен не ми харесва нито един от моделите, преслава, защото не се вписват с идеята ми за халки ... Но ако вие ги харесвате, поръчвайте  good

Аз си ги представям жълти, едноцветни - да, но няма лошо, но няма лошо катоима някакъв допълнителен акцент - едно ламъче на женския пръстен, или една "вдлъбната релсичка". Аз съм 100 % "ЗА" класическите халки, защото все пак трябва да са вечни, да не се променят с годините и всякакви украси са не много добро решение. Но тези, които Преслава показва според мен са прекрасни - и класически и различни lol
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #233 -: юли 04, 2008, 10:36:02 »

Добре, де ... аз не разбирам защо хората избират "шарени" халки ... blush За мен халките са класически, изчистени и ... жълти  blush Иначе се губи идеята за халките и стават като другите пръстени  blush Изказвам лично мнение, просто на мен не ми харесва нито един от моделите, преслава, защото не се вписват с идеята ми за халки ... Но ако вие ги харесвате, поръчвайте  good
Аз  не смятам, че халките трябва да са задължително един цвят, още по-малко , че трябва да са жълти, какво въобще значи Класически халки, че то през годините такава еволюция са претъпели халките, в началото дори не са били златни класическите халки, а стоманени. Халката е символ , нищо повече, какво всеки влага е съвсем друг въпрос.
Извинявам се много , съвсем не искам да засегна някой, обаче не се виждам като една от многото с "класически жълти халки", намирам  за прекалено да се аблолютизират така нещата, на мен пък са ми селски жълтите класически халки, и като видя хората масово с такива, просто не -не искам да съм една от тях  , искам халките да ми харесват , да са съвременни и стилни. не ми харесват и прекалено изчанчените и претрупани халки.
всеки трябва да намери своята халка и да и придае смисъла,който иска
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #234 -: юли 04, 2008, 10:51:25 »

Аз  не смятам, че халките трябва да са задължително един цвят, още по-малко , че трябва да са жълти, какво въобще значи Класически халки, че то през годините такава еволюция са претъпели халките, в началото дори не са били златни класическите халки, а стоманени. Халката е символ , нищо повече, какво всеки влага е съвсем друг въпрос.
Извинявам се много , съвсем не искам да засегна някой, обаче не се виждам като една от многото с "класически жълти халки", намирам  за прекалено да се аблолютизират така нещата, на мен пък са ми селски жълтите класически халки, и като видя хората масово с такива, просто не -не искам да съм една от тях  , искам халките да ми харесват , да са съвременни и стилни. не ми харесват и прекалено изчанчените и претрупани халки.
всеки трябва да намери своята халка и да и придае смисъла,който иска

Не е много правилно да се окачествява нещо като "селско", особено нещо толкова красиво и символично - значимо  nea Още повече, че всеки си има вкус и визия за собствените си неща, в днешно време имам свобода и избор - няма понятия като "трябва" и "не трябва"
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #235 -: юли 04, 2008, 11:13:47 »

това казвам и аз, че не трябва да се абсолютизират нещата, всеки да си направи сам избора, някои харесва изчистено, някой не, целият ми постинг е в смисъл , че не трябва да се абсолютизират нещата и да се казава какво трябва да бъде, и просто съм спосделила моето мнение какво е
Активен
menyanthe
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 564



Моят сватбен албум

« Отговор #236 -: юли 04, 2008, 12:32:43 »

Нашите халки ще са класически, но няма да са жълти, а бели!    girl_wink
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #237 -: юли 04, 2008, 15:46:08 »

И аз мисля като roumyana,а именно че всеки си преценява каква халка да носи.Халката стои на ръката на собственика й за цял живот,така че той наистина трябва да си я харесва! Това поне е моето лично мнение... pardon
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #238 -: юли 04, 2008, 16:44:33 »

Нашите халки са от бяло и жълто злато, моята е с камъче. Не мисля че са шарени. Както не мисля и че класическите халки са селски. Всеки има право да носи това, което му харесва. Все пак важен е смисъла, който влагаме в тези халки, емоцията която ще изпитаме когато любимия я постави на пръста ни и това че халката е символ на нашата любов и знак че принадлежиш на него и той на теб(в добрия смисъл на думата). Мисля че всеки един пръстен може да носи в себе си тези неща и няма значение как изглежда. Дано не съм ви досадила с писанията си и да сте ме разбрали правилно, не критикувам привържениците на класическите или шарените халки. Просто казвам мнение.
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #239 -: юли 04, 2008, 21:44:59 »

Колкото хора има по земята, толкова са и различните мнения.
Само не рабрах какво значи "селски" по отношение на халките - простовати ли са или какво?
Всички сме на мнение, че в днешно време имаме избор и можем да си изберем каквито си искаме халки.
Лично аз още не мога да реша какви точно да бъдат, но класическите халки от бяло злато много ми допадат. Определено обаче споделям мнението, че и на двамата трябва да ни харесват, за да можем с удоволствие да си ги носим!

Активен
Страници: 1 ... 14 15 [16] 17 18 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines