Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 28, 2024, 02:19:19

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 163293 пъти)
 
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #435 -: октомври 08, 2008, 21:34:07 »

Данинка, мерси, не е късно още. И за такива ще погледна - да видим кои ще ми харесат най-много и от кои ще имат лилави.
Бях обещала да кача проекта за поканата. Тук съм използвала няакъв обикновен картон, какъвто намерих вкъщи и панделката е зелена - от една друга покана-папирусче, просто това успях да намеря подръчно. В оригинал трябва картона да е перлен или както там се казва, за да внесе малко по-официален вид и панделката трябва да е лилава и малко по-дълга, за да приеме форма на панделка, като се завърже.
Дано ме разберете какво съм искала да кажа  blush


* DSC06279.JPG (63.5 KB, 934x1245 - видяно 437 пъти.)
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #436 -: октомври 09, 2008, 09:24:35 »

Bubka,
супер ще се получи, ако искаш можеш да погледнеш моите покани - те  са точно с такъв перлен картон. И още един съвет - сгъваш панделката на две и режеш по диагонал - да се получат две връхчета - така органзата не се разнищва.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #437 -: октомври 09, 2008, 09:33:41 »

Daninka, много хубави са ти поканите.  Bravo
Те са сгънати 2:1, нали? Милото също така ги харесва повече, но аз май ви качих само варианта за 1:1 сгънати. А твоята панделка и пауса как ги закрепи?
Тези сърца, предполагам са с някакъв перфоратор изрязани.
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #438 -: октомври 09, 2008, 09:49:08 »

Данинка, мерси, не е късно още. И за такива ще погледна - да видим кои ще ми харесат най-много и от кои ще имат лилави.
Бях обещала да кача проекта за поканата. Тук съм използвала няакъв обикновен картон, какъвто намерих вкъщи и панделката е зелена - от една друга покана-папирусче, просто това успях да намеря подръчно. В оригинал трябва картона да е перлен или както там се казва, за да внесе малко по-официален вид и панделката трябва да е лилава и малко по-дълга, за да приеме форма на панделка, като се завърже.
Дано ме разберете какво съм искала да кажа  blush
Ето още една идея за лилави покани с перлен картон!
Извенете ме за качеството на снимката,но е от телефона!


* Photo-0029.jpg (39.02 KB, 640x480 - видяно 454 пъти.)
Активен
Daninka
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 57



« Отговор #439 -: октомври 09, 2008, 10:20:52 »

Bubka,
паусът закрепих със сухо лепило и над него сложих по едно бордо сърчице -хем да се върже с панделката, хем да прикрие лепилото /като цяло сухото лепило не оставя следи/.
За панделката има по два разреза точно на прегъвките отстрани и по два разреза отпред, за да мога да я завържа, т.е. отзад на поканата панделката е отвън, минава през страничните разрези отвътре, за да се вижда под перфорираните сърчица и отнова се показва отгоре през разрезите, за да я завържа /надявам се да ме разбереш, ако не -ще ти пратя снимки smile/.
Активен
bubka
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2079


Загубил всичко, не загубвай себе си ...


Моят сватбен албум

« Отговор #440 -: октомври 09, 2008, 11:13:10 »

Daninka, мерси за поясненията - разбрах как става номера. И наистина е добра идеята, защото иначе може да се изхлузи панделката. Или да се загуби като я развърже човек. Така като е прихваната - няма как да падне, когато си отвориш поканата и после пак може да си я вържеш.
Аз не съм решила още дали ще печатам на паус или направо на картона - ще видим какво ще измисля.
Активен
BeRa
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1454


Мечтите се сбъдват!


Моят сватбен албум

« Отговор #441 -: октомври 09, 2008, 15:32:16 »

Ах как ми допада идеята за направени собственоръчни покани  yahoo
само дето няма да мога най вероятно да се занимавам и 6те си ги взема готови...само видеопоканата 6те си направим сами и 6те си украся леко кутийкатас малко панделки ...или не6то подобно което няма да е много натрупано  danceg Girl_hide
Активен
gucci
Leader
****
Пол: Жена
Публикации: 6319


Обичаме се!


Моят сватбен албум

« Отговор #442 -: октомври 20, 2008, 17:05:48 »

Време е за Сватбени покани !!!! част 4
« Последна редакция: октомври 20, 2008, 17:08:10 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 28 29 [30]   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines