Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

април 27, 2024, 22:23:23

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: [1] 2 3 ... 34   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Въпрос за халките-3 част  (Прочетена 167459 пъти)
 
maria_lakova
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4170



Моят сватбен албум

« -: май 28, 2008, 17:02:04 »

Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #1 -: май 29, 2008, 08:38:47 »

Кой модел ви харесва повече?


* 1923H_5_64g_6mm.jpg (10.87 KB, 150x150 - видяно 6649 пъти.)
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #2 -: май 29, 2008, 08:39:23 »

или този?


* H1114_7_8g.jpg (28.12 KB, 150x150 - видяно 4719 пъти.)
Активен
Ели .
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 4472


имаме си Теди - най-сладкото дребси


Моят сватбен албум

« Отговор #3 -: май 29, 2008, 08:46:43 »

Denni  вторият определено ще ви е по-удобен !!!! първия има релеф и може и да се драскаш с него !! аз докато свикна с моята на няколко пъти си одрасках лицето !!!!

трябва да гледаме и практичността !!!
Активен
Diavolitsa
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 373



« Отговор #4 -: май 29, 2008, 09:20:33 »

Дени, от къде е първото моделче?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #5 -: май 29, 2008, 09:37:17 »

Дени, на мен ми харесва повече пррвият. Аз се отказах от мата( май на втория има), защото казаха, че бързо се маха и сякаш не е имало. Иначе са страхотни и двата модела, Ели е права за практичността на моделчето. Скъпи ли са тези моделчета? Ние си харесахме от сара трейд и се оказа, че двете ще са около 350 лв, което си е направо без пари! Но аз държа халките да ги видя и пробвам, а не да поръчам по каталог, дори като видях после нашите в каталога въобще не михаресаха, на живо са по-хубави. Успех!!!
Активен
блясъчко
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 415

щастлива звездичка


Моят сватбен албум

« Отговор #6 -: май 29, 2008, 10:30:36 »

момичета, цветът наистина пада на някои модели от някои производители. много мои познати експериментираха с комбинации бяло-жълто злато, и се оказа, че бялото се изтрило след време. ние си избрахме просто моделче, което се състои действително от 2 части - 1/2 бяло злато, 1/2 жълто, и няма опасност да се изгуби цветът. така че имайте го предвид като избирате халките си и питайте!
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #7 -: май 29, 2008, 13:48:32 »

Vanilly, още не сме ги поръчали, сега водим преговори кой от двата модела да е:) Ама все си мисля, че двете ще дойдат към 600 лв. Колкото до тези които вие сте поръчали, наистина са си много изгодни smile Имаш ли ги на снимчица?
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #8 -: май 29, 2008, 14:27:47 »

Някой да е чувал за халки от паладиум?
Предложи ни ги един златар като алтернатива на бялото злато, само дето не пожълтяват.

Цял следобяд говоря със златари, поду ми се главата, всеки неговата си песен знае.
От утре започвам да обикалям и гледам лично. Но това с паладиума определено ме заинтересува, изглеждат едно към едно като халките от бяло злато. Пак ще пиша като ги видя на живо.
Активен
Wienerin
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 491


Живеем истински, тогава когато умираме от любов!


Моят сватбен албум

« Отговор #9 -: май 29, 2008, 14:36:53 »

аз съм чела за паладиума, защото исках халките ни да са от титаний или платина и покрай всичко, което изчетох  разбрах, че паладиума е "сестра" на платината, естествено бял е и го водят дори един от най-белите метали, не съдържа никел (каквато е вероятността при бялото злато) и е подходящ за хора с алергия към никел. Споделя повечето от характеристиките на платината (твърд, не се драска лесно и т.н.) и е сравнително рядко срещан материал.
амии аз май това само знам, но мисля, че е по-добрия избор от бяло злато  good
Активен
KlaraFina
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1620



« Отговор #10 -: май 29, 2008, 14:42:31 »

Wienerin,
много ти благодаря за информацията. Това дето казваш много добре звучи.
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #11 -: май 29, 2008, 14:57:54 »

Дени, още не сме ги поръчали, поради финансофи причини, но в началото на Юли и това ще стане. Искаме да е само от бяло злато, но ако случайно не могат да го направят и така е ок, и на живо изобщо не е такава голяма разликата между двата цвята злато, по едно време даже вече не знаех кое е бялото и кое жълтото злато. Ето я халката:


* halka.jpg (30.64 KB, 150x150 - видяно 4618 пъти.)
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #12 -: май 29, 2008, 16:30:13 »

Denni, на мен повече ми допада първият вариант  smile
Vanilly, нашите са подобни, само бялото злато е повече  good Много си ги харесвам
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #13 -: май 29, 2008, 17:05:56 »



Е, не знам дали се изтрива матираноста на халката, но и нашите са такива. Аз много си ги харесвам, когато ги избирахме гледахме около 20 каталога, златарят има богат набор за избор. Наистина е хубаво да се пробва халката, защото нашите поради тази причина ги поръчахме по-дебели...ширината на халките е 7,5 мм. Ако някой се интересува мога да кажа, къде е "моят златар".
Най-важното при избора е на вас да ви харесват....ние единодушно и двамата избрахме този модел...
Активен
Denni
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 28



Моят сватбен албум

« Отговор #14 -: май 29, 2008, 17:13:21 »

a_iordanova наистина това е най-важно - единодушно да ги харесаме,за да си ги носим и двамата с удоволствие
Иначе нека ви дам сайта, ще ги изработват в Пловдив, там може да се объркате...мн хубави моделчета има:
http://www.sara-trade.bg/shop/customer/home.php?cat=3
Активен
Страници: [1] 2 3 ... 34   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines