Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:18:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 180958 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: август 06, 2008, 10:02:21 »

Снежито,[/b] по принцип доставките от САЩ са по минимум 21 дни. Незнам кога е правена поръчката ти, но си отнема време за доставките от там и то достаааа pardon

Знам ги тези 21 дни. Получавала съм и преди. Минаха около 40, онзи каза, че ми е пратил втори път перото. Но веднъж като се загубят, обикновено не стигат никога. Не ги знам тъпи ли са, адреса ли не пишат като хората, не го маркират като GIFT ли, идея нямам. И други неща съм поръчвала от щатите, перото е първото проблемно нещо.   
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: август 07, 2008, 10:12:11 »

Започна голямото "завръзване" crazy Това са кутиите, в които са подаръчетата за родителите. Тези за гостите ще изглеждат по същият начин с двойна панделка - бяло и розово на розовите кутии и бяло и синьо за сините.


* Picture 639.jpg (69.16 KB, 964x723 - видяно 276 пъти.)
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: август 07, 2008, 13:36:42 »

нашия подарък беше снимка от сватбения ни ден, при първа възможност ще ви я пусна, всички бяха очаровани, но просто фотографката ни е страхотна и и благодаря за тази хубава подаръчна снимка.
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: август 07, 2008, 18:47:32 »

Започна голямото "завръзване" crazy Това са кутиите, в които са подаръчетата за родителите. Тези за гостите ще изглеждат по същият начин с двойна панделка - бяло и розово на розовите кутии и бяло и синьо за сините.


  Прекрасни са!!!Искам да те попитам какви са подаръчетата за родителите,защото аз нещо немога да реша?Та ако може да ми дадеш някоя идейка! Благодаря предварително!!!
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: август 07, 2008, 19:55:39 »

Ами - можеш да ги видиш в галерията...Те са по темата на сватбата - големи плюшени мечета, мъжкото е с цилиндър, сако, елек и вратовръзка (като младоженеца blum), а женското - с булчинска рокля, воал и букетче (което всъщност е една розичка).

Съжалявам, че не мога да ти помогна особено... Girl_hide
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #275 -: август 08, 2008, 08:23:29 »

snezhito, тожа е много лошо! Ще взема да се откажа от тази идея и да търся тук. Само че, тук такижа подаръчета не съм виждала. Ехххх, май ще променям идеята.

skylife Много са симпатични!!! Чак магаренцето ми се загледа и искаше да сме променели темата на сжатбата на магаренца и съсльонъчета, защото било готино с такижа подаръчета.

Та... както не мога да намеря тези, които искам аз...така ще осъмна с плюшени магаренца и съсели за подаръчета.  biggrin Въпреки, че аз исках те да са за купона на пържата годинка, ама...



П.П. Искам си на моя си комп, измъ4и ме гадната фонетикаааа!  writer
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: август 08, 2008, 08:38:36 »

snezhito, тожа е много лошо! Ще взема да се откажа от тази идея и да търся тук. Само че, тук такижа подаръчета не съм виждала. Ехххх, май ще променям идеята.

 crazy А всъщност каква е идеята??? Аз явно съм го проспала blush
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #277 -: август 08, 2008, 08:48:56 »

Ами, исках да са огледалца жъж форма на сърчице за дамите. На капака да гражираме нашите инициали, а на гърба датата на сватбата. За господата - карти за игра с нашите имена и датата на сжатбата на гърба. Картите и тук стават, ама за огледалцата съм ж застой. Щеше ми се хората да си ползват често подаръчетата и като ги гледат да се сещат за нас.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: август 08, 2008, 09:55:10 »

Идеята е много оригинална. Естествено, не всичко се губи по пощите. Моето перо вече го отписах обаче. Ако ги поръчате с tracking number ще е по-скъпо, но пък ще си занете че ще пристигне. Но е доста по-скъпо по-този начин. Тъпо е, знам. Аз до сега най-положителен опит имам с английския ибей. Идват за 3-4 дни в повечето случаи без никакви проблеми.
Активен
skylife
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1308



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: август 08, 2008, 10:05:20 »

 good Точно така - ние нали всичко си поръчахме от там. И все пак имаше издънки - балоните не ни пристигнаха, та ни пращаха наново. Между другото - перо за писане (нали беше такова) има и в английският ebay. Сега ще ти намеря адреса ако още е актуален

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190211175088&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=190152722704&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4#ebayphotohosting
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: август 08, 2008, 10:19:14 »

good Точно така - ние нали всичко си поръчахме от там. И все пак имаше издънки - балоните не ни пристигнаха, та ни пращаха наново. Между другото - перо за писане (нали беше такова) има и в английският ebay. Сега ще ти намеря адреса ако още е актуален

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190211175088&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=190152722704&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4#ebayphotohosting

разгледах галерията ти и направо съм поразена...евала за всичко,цялата подготовката....просто нямам думи
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #281 -: август 08, 2008, 10:21:31 »

good Точно така - ние нали всичко си поръчахме от там. И все пак имаше издънки - балоните не ни пристигнаха, та ни пращаха наново. Между другото - перо за писане (нали беше такова) има и в английският ebay. Сега ще ти намеря адреса ако още е актуален

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190211175088&ssPageName=MERC_VI_RCRX_Pr4_PcY_BIN_Stores_IT&refitem=190152722704&itemcount=4&refwidgetloc=active_view_item&usedrule1=CrossSell_LogicX&refwidgettype=cross_promot_widget&_trksid=p284.m184&_trkparms=algo%3DCRX%26its%3DS%252BI%252BSS%26itu%3DISS%252BUCI%252BSI%26otn%3D4#ebayphotohosting

Това е малко сладникаво, изрових всички пера. В английската традиция няма такива пера, затова в американския има по-голям избор. Но здраве да е.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: август 08, 2008, 10:52:24 »

blush Мерси, мерси Girl_hide

Skylife, поръчвала ли си от английския ибей прибори за торта? Аз не се престрашавам, понеже са ножове все пак и ме е страх да не ми ги конфискуват. За американския пък хептен не се престраших, там сигурно щяха да ме тертират като международен терорист с тези ножове за торта.
Активен
Nataliya
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1630


Щастлива мама


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: август 14, 2008, 10:29:15 »

Здравейте, искам да ви попитам дали някой е поръчвал подаръчета от Fiorlux. В сайта им има доста красиви неща, но и цената е над 2.50 лв. Затова не ми се рискува, ако не си заслужават.
Благодаря
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #284 -: август 15, 2008, 08:32:44 »

Сърбят ме пръстите да се похваля... вчера отидох да търся неща за едни клиенти и изведнъж, хоп...моите подаръчета за дамите ми се усмихват от една витрина. Аз със седма космическа влитам вътре, сгащвам натясно продавачката, спазарявам се и като резултат си излизам с метални огледалца (сребристи), като си спестявам мъките и притесненията за доставка от чужди сайтове. Е...то вярно, че не са във форма на сърчице, а кръгли и вярно, че на капака имат роза, ама...розата се връзва с темата на сватбата, а кръгло огледалце се бърше по - лесно от сърчице.  blum

И така, както си говорехме в една друга тема..плановете се изменят според обстоятелствата и аз съм доволна от промяната в моите. Като ми донесат фотоапарат другата седмица ще ги щракна и ще ги пусна.

Сега остана само къде да направя картите, ама за тях първо ще трябва да уточним датата. Ох, рибата в морето, а моят тиган взе да загаря направо вече. Хихихи.  blum
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines