Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:25:52

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 181020 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #210 -: юли 11, 2008, 09:07:08 »

Vanilly, това е най-личния подарък който съм виждала, просто е невероятен а стиховете са прекрасни нямам думи.Мисля, че всеки един гост ще се почуства специален.
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #211 -: юли 11, 2008, 10:19:07 »

Здравейте,аз си харесах от керамик център мечета -1,80 бройката,сега се чудя от къде да намеря лентички с имената,къде да ги поръчам?Нали говоря за имената на младоженците и датата.Мисля сама да ги лепя,само да ми ги надпишат някъде.Или пък ако имате някаква друга идея  smile
Защото не ми се дават още много пари за тези подаръчета,те са достатъчно скъпи сравнение с други по 1 лв...
Активен
Kiksi
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2440



Моят сватбен албум

« Отговор #212 -: юли 11, 2008, 11:19:04 »

Здравейте,аз си харесах от керамик център мечета -1,80 бройката,сега се чудя от къде да намеря лентички с имената,къде да ги поръчам?Нали говоря за имената на младоженците и датата.Мисля сама да ги лепя,само да ми ги надпишат някъде.Или пък ако имате някаква друга идея  smile
Защото не ми се дават още много пари за тези подаръчета,те са достатъчно скъпи сравнение с други по 1 лв...

И аз го имам този проблем, ама реших да си купя панделки, сама да ги надпиша и да ги лепна със силиконовия пистолет.

Ама голям ужас е това с писането - чудех се с какво да пиша върху панделката, по книжарниците все ми предлагаха едни химикали дето не стават, някой ме посъветва да пробвам с перманентен маркер - дето се пише по дисковете с него, ама пак не става. Просто като попие в панделката, буквите стават едни дебели и размазани.

Накрая си взех едно като темперна боичка с остър връх като на лепило "Каноколит" и с него пиша, не е много лесно, ама става горе-долу. е, буквите не са върхът на изяществото, ама друг вариант не можах да измисля.

Моите подаръчета са едни гел-свещички, ако се сещате - едно като чашка с някакъв гел вътре и фитилче за палене. Взех ги от склад по 0.75 лв. Яд ме е, че нямаше еднакви цветове, ама нищо, поне имат някакви морски нещица на дъното.

Как според вас е по удачно - аз искам да ги подаряваме лично, като минаваме за наздравицата, а милото иска да сме ги оставили по масите предварително. Ама някой може да помисли, че са част от украсата и да си ги запали, а не това е идеята.

Чудя се и дали да са в кутийки (то всяко си има, ама трябва да я опаковам с хартия - голяма играчка) или директно свещичката с панделката?
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #213 -: юли 11, 2008, 11:20:26 »

Момичета, много благодаря! Отново! Нямаше как да има стхчета за всички гости, но поне за най-близките! Радвам се, че с такъв ентусиазъм подходихте към моите подаръчета! А за снимката, Мискапризм, беше голям смях докато я направи, викнах брат ми и в кухнята на бялата стена, ама той не знаеше, че искаме да се снимаме така и ние нагласени чкаме да снима, а той вика айде стига сте с ецелували, хайде да ви снимам, голям смях!Исках черно бяла, но нещо не настроихме апаратчето и се оказа цветна, после, колкото и черно бели такива да правихме не бяха така хубави, и накрая се сетих, че мога просто да я разпечатат на черно бял ксерокс! хайде стига съм ви занимавала с моите книжки, че ще ме изхвърлят, тва да не е издателски форум angry blum Offtopic
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #214 -: юли 11, 2008, 11:31:56 »

И аз го имам този проблем, ама реших да си купя панделки, сама да ги надпиша и да ги лепна със силиконовия пистолет.

Ама голям ужас е това с писането - чудех се с какво да пиша върху панделката, по книжарниците все ми предлагаха едни химикали дето не стават, някой ме посъветва да пробвам с перманентен маркер - дето се пише по дисковете с него, ама пак не става. Просто като попие в панделката, буквите стават едни дебели и размазани.

Накрая си взех едно като темперна боичка с остър връх като на лепило "Каноколит" и с него пиша, не е много лесно, ама става горе-долу. е, буквите не са върхът на изяществото, ама друг вариант не можах да измисля.


Можеш да принтираш на лист имента и датата и да нарежеш лентички от хартията,които да свържеш с панделката-това е за по точни букви/може с цветна хартия smile
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #215 -: юли 11, 2008, 11:37:59 »

Kiksi, според мен ако сложиш само панделка (ако не ти се занимава с кутийки) и поставиш сещичката някъде пред госта, до тебълката, в смисъл където са чиниите по принцип, няма да се сметне за част пт украсата...поне аз не бих де   girl_wink
Активен
iana_palanska
Регистриран

Публикации: 1


Моят сватбен албум

« Отговор #216 -: юли 11, 2008, 18:17:34 »

ето какво бяха нашите подаръчета


* p-wedding-favour-bags-01b.jpg (28.98 KB, 600x450 - видяно 286 пъти.)
Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #217 -: юли 11, 2008, 19:47:05 »

аз за да избегна надписването на панделка им сложих малки картички с датата, имената и пожелание, а също и на самата фигурка отдолу надписах имената и датата, ето как изглеждат опаковани:


* DSC00690.JPG (55.84 KB, 640x480 - видяно 290 пъти.)
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #218 -: юли 13, 2008, 12:29:00 »

Аз съм намислила да взема  гипсови подковки, които да им подарим. Поръчала съм ги и като ги взема ще ги украсявам сама. smile Някакви идеи?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #219 -: юли 14, 2008, 08:45:39 »

Alexsa, от къде милсиш да ги поръчаш? Ние нашите амфорки ги поръчахме о тук http://ceramicgifts.hit.bg/ и останах с много добро впечатление от хората и отношението им. Те сами си ги правят и пекат.  Показаха ни различни видове украса, за да си изберем. Нашите трябва да са готови на 25 юли. после ще пусна снимки  Wink
silviq-tamara, и аз съм пропуснала ангелчетата  sad  Offtopic Ние сме адашки  tease
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #220 -: юли 14, 2008, 16:22:09 »

Не знаех за този сайт. Поръчах ги в един сватбен магазин по 0.80 лв. неукрасени.
А колко струват твоите?
Активен
d_petrovska
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1723



Моят сватбен албум

« Отговор #221 -: юли 15, 2008, 08:04:16 »

Alexsa, цената на неукрасените беше 0.60 лв. и в зависимост от това каква украса искаш, дали ще имаш лентичка с имената и т.н. цената се вдига.
Активен
Alexsa
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 30


щастливи!


Моят сватбен албум

« Отговор #222 -: юли 17, 2008, 14:32:12 »

Аз започнах сама да си ги украсявам и стават много хубави! Поне аз си ги харесвам. Купих си бои, лакове, химикали и панделки. Много се радвам, че сама си ги правя, а и е някакво занимание, щото трябва да лежа доста и това ме развлича.
Активен
Gery79
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 974


На най-важните житейски пътища няма пътни знаци


Моят сватбен албум

« Отговор #223 -: юли 17, 2008, 18:59:04 »

Не знам дали тук му е мястото, но тъй като родителите ми настояват да подарят подаръци на родителите на Матиас и на двамата  му братя и сестра които са около 35-40год със деца искам да ви попитам какво мислите е най подходящо за подарък от България.Алкохол не става защото сме със самолет и разре6еното количество алкохол ще бъде използвано за самата сватба а и български вина има тук и те вече са пробвали. Приемам всякакви предложения. Мерси
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #224 -: юли 17, 2008, 19:16:13 »

Аз подарявам от Бг червени тъкани покривки, медни джезвета, троянска керамика - много са тачени от чужденците. Има и чудни медни чаши за вино и медни сервизи за кафе... Всички, на които досега съм подарила (във Фр и Ит) си ги използват много или поне са си ги сложили от любезност, като съм била у тях, не знам  pardon
Активен
Страници: 1 ... 13 14 [15] 16 17 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines