Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:19:57

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 180974 пъти)
 
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #165 -: юли 01, 2008, 20:08:59 »

моят подарък за гости...
от къде са тези красоти и цена ако дадеш:)аз искам да попитам някой има ли идея колко горе долу като цена са кутийките за подаръчета на илиенци, благодаря предварително:)
Активен
Vanilly
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1838


http://vanily.multiply.com/


Моят сватбен албум

« Отговор #166 -: юли 02, 2008, 08:15:27 »

Пак съм аз, моите подаръчета за гости се оказа, че ще излязат общо за 60-65 книжки около 20 лв!!!Ще си платя само хартията за корицата, всичко друго е подарък от фирмата, където ще ми ги печатат!! Ех така се зарадвах!! Ние често работим с тях, но не очаквах такова нещо!! Супер! Като станат първите ще ви ги покажа! Успех и на вас момичета!
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #167 -: юли 02, 2008, 09:42:46 »

от къде са тези красоти и цена ако дадеш:)аз искам да попитам някой има ли идея колко горе долу като цена са кутийките за подаръчета на илиенци, благодаря предварително:)
от САЩ са,кумата ми беше там за около месец и напазарихме каквото можахме през нет-а,и чаши и сватбен албум и прибори за торта,салфетки,покани,светещи балони,конфети и още дреболийки,всичко е супер оригинално  girl_wink,още я чакам да си дойде че да ги видя и ще показвам .Специално стъклените обувчици  излизат малко повече от 50 стотинки,зависимост от долара.
« Последна редакция: юли 02, 2008, 09:45:55 от kikolina » Активен
Mary_Angel
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12



Моят сватбен албум

« Отговор #168 -: юли 02, 2008, 09:58:21 »

Здравейте момичета,
имам едно предложение за подарък на гостите - ваша снимка от сватбата.
Ние сме го организирали така: между гражданския брак и църквата ще посетим едно фото, там ще ни напрвят фотосесея, една от тези снимки ще бъде размножена необходимия брой пъти и снимките ще ни бъдат донесени в ресторанта, ще ги подаряваме когато обикаляме по масите за поздрвления. По този начин се избягва неприятното чувство, че просиш от гостите си - все пак им подаряваш и нещо ти. Другото предимство, че подаръкът е практичен - така всички баби и лели няма да мрънкат на майка ви, че нямат снимка от сватбата ви, а пък другите хора няма да се чувстват виновни, че ви изхвърлят подаръка след време - е, поне аз првя така, не съм сантиментално-романтичен тип човек (извенете ме за тези ми постъпки)
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #169 -: юли 02, 2008, 10:44:26 »

Аз съм решила същото, снимка на двамата направена точно между ритуалната и ресторанта smile, Обаче нали съм по идеите си направих и едни примерни рамчици с надпис отдолу "Благодарим ви че присъствахте на първия ден от съвместния ни живот"(или нещо подобно, взаимствах го дида това  blush) и ми се иска снимката да се сложи в тая рамка.Та ще видим накрая какво ще ислезне huhhuh.gif
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #170 -: юли 02, 2008, 14:36:11 »

Аз съм решила същото, снимка на двамата направена точно между ритуалната и ресторанта smile, Обаче нали съм по идеите си направих и едни примерни рамчици с надпис отдолу "Благодарим ви че присъствахте на първия ден от съвместния ни живот"(или нещо подобно, взаимствах го дида това  blush) и ми се иска снимката да се сложи в тая рамка.Та ще видим накрая какво ще ислезне huhhuh.gif
може ли да споделиш как си ги направи, защото и ние ще даваме снимка и това ми се струва готина идея, или пък нещо като картичка незна, много готино изглежда.
Активен
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #171 -: юли 02, 2008, 14:46:57 »

В корела, харесах си едни рамки с цветчета и си ги нарисувах в корела, ако искаш мога да ти ги пратя.Та идеята е или да се добавят по някакъв начин на снимката(става във фотошоп) или отделно да се направят(това съм го направила ще го снимам и ще го покажа) и така става идейно.Проблема с втория вариант е, че трябва да навиеш някой(в моя случай сестра ми), като станат готови по някое време, да ги залепи на правилното място, но ще видим.Идеята още не е избистрена мисля аз Wink
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #172 -: юли 02, 2008, 14:47:23 »

Ани4ка всички фотографи в Пловдив предлагат тази услуга, може да е в рамка, но много по-добре е на самата снимка да  се добави текст , какъвто искаш не е проблем, фотографите си го правят , ние също се чудихме и не сме решили още, май няма да имаме никави подаръчета, цените варират от 0.90 до 2 доколкото знам, 1,20 е ОК
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #173 -: юли 02, 2008, 14:50:44 »

когато резервирах фотографката ни, миказаха 1,50 за снимка, мен ме устроява, така че се навих, но това беше февруари месец, знам ли сега може и да са повече. Та това със сигурност ще подаряваме, само ми се искаше нещо по интересно да е, но ще видим, те ще имат повече идеи ще ги питам, все пак да не стане прекалени захаросано или пък прекалено кичозно с тези рамки. С тях ще се консултирам. Благодаря ви все пак, момиченца.
Активен
mariqna
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 42



Моят сватбен албум

« Отговор #174 -: юли 02, 2008, 16:29:40 »

Ние също ще подаряваме снимка и ще имаме рамчица. Когато отиохме до фотографката тя даде албум и можехме да си изберем от доста снимчици. Попитай за това и ще ти покажат, за да ршиш искаш ли рамчица или не  smile
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #175 -: юли 02, 2008, 17:59:38 »

ние пък ще пратим снимки на гостите от уелкъм дринка - там ще могат да ни щракнат с всички и с благодарствен текст

подаръчета - стъклени фигурки в тюл и бонбонки
Активен
ilina
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 39


Be Best Bride


Моят сватбен албум

« Отговор #176 -: юли 03, 2008, 13:51:33 »

Момичета имате ли представа колко ще ми излезне на бройка,ако поръчам да ми направят конкретни керамични фигурки?Със следната идея,понеже поканите ми ще са с едни мечки  tease , бих желал да направя подобни фигурки за гостите smile
Активен
Nina Style
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1790


www.ninabg.com


Моят сватбен албум

« Отговор #177 -: юли 03, 2008, 14:43:36 »

Ако ще ти правят фигурки примерно мечета и те ги нямат във каталога ще ти излезе доста скъпо . Защото те си имат готови отливки за техните фигури . А ако си харесаш други със които разполагат като артикул направени със бонбон , тюл и сатенена роза със листо излиза 1.00 лв зависи от фигурката .
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #178 -: юли 03, 2008, 14:47:26 »

Ilina, защо не попиташ в някое ателие за изработка на подобни фигурки. Ето тези АРТИ работят и по индивидуални поръчки, поне така пише в сайта. Мисля че има и други такива.
Активен
didiivanova
Новак
*
Публикации: 7


Моят сватбен албум

« Отговор #179 -: юли 03, 2008, 15:43:43 »

Здрайвейти момичета.Нова съм тук и ми харесва форумчето,как си разменяте идейки и как си помагате и се подкрепяте.Искам и аз ако мога да бъда полезна и да ви препоръчам да погледнете този сайт. www.weddingbg.com
Там има разкошни и нестандъртни неща.Аз си поръчах и съм въвъ възторг от подаръчетата на моите гости.Успех на всички. Good luck Good luck Good luck

Модератор:Писането на кирилица е задължително!!!!!
« Последна редакция: юли 03, 2008, 20:46:55 от gucci » Активен
Страници: 1 ... 10 11 [12] 13 14 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines