Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 05:22:04

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 181318 пъти)
 
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #75 -: юни 11, 2008, 15:06:51 »

a_iordanova

Аз тази книжарница Слънчоглед неможах да я намеря във Варна, но там явно има доста хубави нещица. Моите кутийки още не са готови, имам да изрязвам да рисувам и надписавм, а ми трябват около 150бр..Сватбата е след месец, но не се притеснявам pardon мисля, че ще успея до тогава. Моите са тъмно червени и ги обкантвам със златист маркер / по идея на kophe, за което й благодаря Bravo/ Оказа се,че златната шевица /спиралката/ е доста трудна за правене и затова реших да е просто права линия. Бях купила и едни калинки за декорация отгоре, но ми се струва че ще стане мн претрупано и май няма да ги сложа. Ще ви кача снмика щом реша кое ще е окончателния вариант.
Аз също не съм решила още какво точно да има вътре - мислех си за един от тези големи бонбони, които са обвити в целуфанче,но още се чудя.... Ако са бадемчета пък мисля че кутийките ще се отварят, защото все пак картона не е толкова твърд. Другата идея която ми дойде е от тези шоколадчета под формата на голяма пара може би се сещате, но май вече не се произвеждат , защото никъде не ги срещам по магазините  pardon

Джонсън, ама аз говорех за книжарница Слънчоглед в София, за Варна не знам дали имат......за съжаление crazy crazy. Ами хубава, силно казано, зависи кога отиваш, както казаха някои момичета, онзи ден ходих да тъпся някакъв цветен паус нямаше нищо....луда работа...а трябва да се работи.... и кат ти свърши нещо или не можеш до го намериш ииии.... diablo
Ще чакам снимки да ги покажеш как е крайния вариант и аз все още не съм го измислила... nea
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #76 -: юни 11, 2008, 21:30:21 »

момичета,

уж си бях харесала подаръчета, на които и тейбълките да сложа

но сега се замислям

обвзела ме е идеята подаръчетата да са 2 бонбончета - шоколадови, с нашите инициали, в кутийка

но се притеснявам, че Август месец ... хм.... ми може и да се разтопят, то тогава си е жегичка
и се чудя къде ще ми ги направят?!!!

имате ли идея къде може да ги направят?
Активен
hellen
Ентусиаст
**
Публикации: 143



« Отговор #77 -: юни 12, 2008, 08:43:15 »

И аз мисля в подаръчетата да има шоколадов бонбон и сватбата е август. Мисля да купя бонбоните предния ден, слагам ги веднага в хладилника. Сутринта докато е още хладно ги комплектовам и ги занасям в ресторанта в хладилника(надявам се че ще имат място). Ще им кажа да ги подредят в последния момент и ще разчитам че климатика им няма да е развален точно тогава Wink Ако някой не си го изяде веднага и се разтопи, проблемът си е негов tease
Активен
ani4ka1710
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 871


Никога не е късно да постъпиш правилно!!!


Моят сватбен албум

« Отговор #78 -: юни 12, 2008, 08:56:41 »

Didda страхотна идея, но наистина е малко скъпо поне за мен, но и аз съм за снимка за спомен от нашата сватба, просто това ще е по евтиния вариант, но инъче браво Bravo
Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #79 -: юни 12, 2008, 09:03:16 »

Гостенка 82 вече бях писала,къде може да се намерят бонбониерки в Пловдив, аз също обмислях тази идея.
в Магазина за белгийски шоколоад на джумаята, има разкошни украсени бонбониерки-цената е 1 1,50 2 лева, зависи какви бонбони ще сложиш и колко, има разкошни варианти с 2 бонбона и с 1, като 1,50 ти излиза с кутийката,която може да е украсена с панделка или с нещо като снопче мъниста, много е хубаво.и можеш да ги вземеш в последния момент и съм сигурна че няма да се разтопят smile
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #80 -: юни 12, 2008, 09:50:46 »

Didda страхотна идея, но наистина е малко скъпо поне за мен, но и аз съм за снимка за спомен от нашата сватба, просто това ще е по евтиния вариант, но инъче браво Bravo

Миналата година един мой колега направи следните подаръчета за гостите си: Значи
Мина церемонията и отидоха в студиото на фотографа, направиха им една студийна снимка на двамката, изкараха ги до 1 час. Предварително те бяха направили нещо като папчица от картон, с ъгълчета, където да закрепят снимката. И за наздравицата в ресторанта, ги раздадоха на гостите. Снимката беше средна големина - мисля, че 10х15 см. И им стуваше по 3.50
Активен
Капризче
Наблюдаващ
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 3244


Baby Time


Моят сватбен албум

« Отговор #81 -: юни 12, 2008, 10:38:15 »

didda страхотна ти е идеята. Много ми харесва  Bravo

Аз снощи направих едни малки папирусчета(принципно е за шаферските покани), вързани с панделка и залепена звездичка отгоре. Та същото мога да направя за гостите- благодарствено писъмце, за това че са дошли да сватбата. И отделно после да им дадем по 1 снимка в рамка. Бяхме на 1 сватба и ни дадоха снимка в рамка. Много мило беше и сега съм си ги наредила на секцията при нашите снимки smile
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #82 -: юни 12, 2008, 10:56:25 »

Благодарствено писъмце си е задължително. Дори по принцип се продават зедно с поканите и са в същия стил. Готино е да ги пратиш по пощата, така емоцията около сватбата не приключва със самата сватба, а има един вид продължение. Особено ако знаеш кой какво ти е подарил и благодариш на всеки споменавайки подаръка : "Мерси за ютията много ни хареса, ще си я използваме като се развалят другите три"  хихихии - шегичка.
Но извън шегата е наистина добра идея и много приятно за хората внимание  good
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #83 -: юни 12, 2008, 11:23:41 »

roumyana,

мерси много

утре пристигавм в Пловдив и ще го посетя този магазин

Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #84 -: юни 13, 2008, 15:42:18 »

Здравейте !
Дълго време умувахме с милото какви да бъдат подаръчетата за гостите ..колко ли магазина обиколихме  crazy
В крайна сметка понеже решихме, че темата на сватбата ще е морска предложих на аранжорката ни една идея ( първата която ми хрумна) и тя се справи повече от чудесно  *YAHOO*Цената е повече от приемлива.... И съм мноого щастлива,защото знам, че гостите ще харесат подаръчетата  danceg
Ето снимка :



Единствено остава да се напишат нашите имена и датата ... но още не съм решила дали да се напише върху панделката или допълнително с малка картичка или още една бяла дантелка примерно  pardon Вие какво бихте ме посъветвали ?
Активен
shaska
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 238



Моят сватбен албум

« Отговор #85 -: юни 13, 2008, 16:21:07 »

Нашите подаръци за гостите си направих сама. Bravo
Картичка която като я отвориш има текс-нещо като благодарствено слово, за това че са ни уважили с присъствието си. Отвън е с 2 сърца в долния ъгъл...преплетени а в горния ъгъл има панделка...чудя се дали го описах добре... scratch one-s head
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #86 -: юни 14, 2008, 15:53:24 »

bunny ако добавиш още един елемент рискуваш да стане претрупано. От тази гледна точка, на панделката е най-добре. Но ако богатството на детайли не те притеснява може и на малка картичка. Дантела според мен не е удачно стават прекалено много материи и тежи.
Активен
maj4eto
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2067



Моят сватбен албум

« Отговор #87 -: юни 14, 2008, 16:05:56 »

bunny много са ти хубави подаръчетата Bravo На мен ми допада повече вариянта с картичката,защото вече би било малко претрупано с още една панделка.
Активен
bunny
Любопитен
*
Пол: Жена
Публикации: 49



Моят сватбен албум

« Отговор #88 -: юни 14, 2008, 16:11:41 »

bunny ако добавиш още един елемент рискуваш да стане претрупано. От тази гледна точка, на панделката е най-добре. Но ако богатството на детайли не те притеснява може и на малка картичка. Дантела според мен не е удачно стават прекалено много материи и тежи.

И аз се опасявам да не стане много претрупано sad Мисля,че ще изглежда добре ако върху синята панделка напиша от едната страна малките ни имена ,а от другата датата  smile
Не знам с какво е най-добре да се надписва обаче... някакъв тънкописец или  pardon и какъв цвят ще е най-удачно ? Може би синьо... ако мога да намеря светло-синьо да не се набива мн. на очи  nea Има още да мисля по-този въпрос ... предполагам аз ще си ги надписвам след като станат готови,че аранжорката ще е доста заета .

Иначе варианта с малка картичка си остава smile
Ще помисля още- дали да е с надпи на панделката или с малка картичка   girl_wink
А дали е задължително да бъдат написани имената и датата ? blush Защото на мен честно казано така ми харесва подаръчето най-много  Girl_hide
« Последна редакция: юни 14, 2008, 16:14:08 от bunny » Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #89 -: юни 14, 2008, 16:31:01 »

и според мен така са перфектни и разбира се не трябва задължително да има имената и датата ако не искаш или ти идва в повече, може би е по персонализирано но пък подаръчето и така си е много сладко  Bravo
Активен
Страници: 1 ... 4 5 [6] 7 8 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines