Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:23:39

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 181007 пъти)
 
bubule4e
Любопитен
*
Публикации: 30


Моят сватбен албум

« Отговор #255 -: август 01, 2008, 12:33:55 »

Момичета много ви благодаря  good, ще проверя.

Гостенка а дали имат сайт, само шоколадови ли са защото не ми се мисли какво ще стане в кутийките /мармалад/лято е все пак, знам ли?Не ми се рискува с шоколад nea
Активен
deizi
Новак
*
Пол: Жена
Публикации: 12


sem.Kutzidimovi


Моят сватбен албум

« Отговор #256 -: август 01, 2008, 13:45:07 »

Здравейте момичета
Преди 2 месеца ми беше и моята сватба и Ви разбирам защото имах същите проблеми.
Където си бах поръчала подаръците ми отказаха да ги изработят и в един момент се указа, че оставам без подаръци. Така се принудих да си ги направя -  станаха много красиви и оригинални.
Ще си позволя да Ви дам един съвет, от личен опит: Имайте само кураж, бъдете много спокойни и всичко ще бъде наред.
Ако някой има нужда от помощ ще помогна с каквото мога, защото доста неща съм си направила сама, поради стечение на обстоятелствата.
« Последна редакция: август 01, 2008, 13:47:51 от deizi » Активен
rozovka
Сватбен ШАМАН
*
Публикации: 1031



« Отговор #257 -: август 01, 2008, 14:10:48 »

Здравейте,

Моите подаръчета бяха бонбони във формата на сърце с нашите инициали от "100 грама сладки". Станаха много хубави, включително изписването на инициалите. Но проблемът с размекването на шоколада за летните булки стои - моята сватба беше май и нямаше чак такава опасност.
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #258 -: август 02, 2008, 18:37:01 »

Най сетне пристигнаха лелеяните кутийки, овързах ги и това ще е външният вид на подаръците за гостите. Вътре ще има нещо сладко - не съм решила точно какъв вид бомбони да слагам. Може би Lindt опаковани или захаросани бадеми, ама в мола нещо много са им вдигнали цените....
Ето кутийките:
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #259 -: август 02, 2008, 21:06:41 »

Снежи, кутийките са много хубави Bravo Как мислиш с колко бонбона ще ги запълниш? Аз също незнам какви бонбонки да си купя и от къде,т.к незнам как вървят цените им.
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #260 -: август 04, 2008, 19:05:59 »

И отново...в галерията ми слагам снимки на подаръчетата за гостите...и разбира се за малките гости-дечицата!!! Немога обаче да реша за кумовете какви да са,някои да даде идейка!?
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #261 -: август 05, 2008, 08:57:30 »

Мира, захаросаните бадеми в мола са по 5.60 за 100 гр., което прави 56 лв за килограм!!!!! По-добре Линдт или някакви подобни! Не съм решила още какво ще правя и от къде ще търся бонбони.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #262 -: август 05, 2008, 09:46:45 »

момичета,

аз си взех 2 кг. от арт шугър и все още нищо им няма;

те са с глазура отгоре и изобщо не сетоят лесно!!!!

казвам ви, не в мола, там 56лв. е 1 кг.,
вижте в арт шугър, там 1кг.=20лв.

Активен
nina_nikole
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 517



Моят сватбен албум

« Отговор #263 -: август 05, 2008, 10:42:26 »

аз се предавам, още не мога да си харесам подаръчета. Първо щяха да са керамични фигурки, после си харесах тези с канелени пръчици, но милото не можел да ги възприеме и третия вариант, който най-много започва да ми допада е снимка в рамка, по една на семейство.  angry
Активен
stelsi
Регистриран

Публикации: 1


« Отговор #264 -: август 05, 2008, 13:06:52 »

Здравейте и от мен! Предстои ми сватба и имам много въпроси, но тъй като темата е подаръчета за гостите искам да попитам някой поръчвал ли е от този сайт - www.myweddingfavors.com
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #265 -: август 05, 2008, 14:13:06 »

Stelsi, добре дошла give_rose
За този сайт питаха много хора. В Customer Service пише това:

Do you ship internationally?

At this time, we do not ship outside the U.S., U.S. territories or Canada.

However, we would like to recommend two fantastic international sites. They are sure to have the perfect favor for all of our UK and Australian brides!

UK customers, please visit: www.aweddinglessordinary.co.uk

Australian customers, please visit: www.bonbonniere.com.au/


Незнам как си с Английски, превед звучи горе долу така:

Правим ли международни доставки?

До този момент не доставаме извън територията на САЩ и Канада.
Все пак бихем желали да ви препоръчаме 2 фантастични международни сайта. Те със сигурност имат идеалните за Британските и австралийските булки неща.

И отдолу са двата линка...

Т.е. ако си на тамопна територия или ако може някой друг да ти ги поръша и прати. Успех!

Надявам се из форума да намериш нужната ти за сватбата информация, а тук има доста good Само трябва да се поразтърсиш  girl_wink
Активен
Su_to
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 723


Съселчето на Магаренцето.


« Отговор #266 -: август 06, 2008, 09:16:58 »

Да, в разните сайтове има много готини нещица. И аз открих своите подаръчета за гости в подобен и сега се чудя как да ги поръчвам.  scratch one-s head  Но и там като тук, в един сайт огледалцата по 1.40, в друг по 2.90 долара, същото и с картите.   huhhuh.gif  Май, освен за доставка, трябва да се рови и за цена.  pc-mainiak
Активен
Галюша
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 50


в живота няма щастие само щастливи мигове


« Отговор #267 -: август 06, 2008, 09:30:19 »

на мен ми хрумна да подаря на гостите диск който ще включва шапката от видеото забележителностите от моя роден град ,както и от града на милото ,в който и живеем ,снимки като малки ,избрани моменти от сватбата ,а на снимките от фотосесията и едно анимационно кратко филмче с песничката от първия ни сватбен танц и субтитри ,обаче тва трябва да им го раздам след сватбата и все още обмислям защото пък ще си тръгнат от сватбата с голи ръце ,как ви се струва идеята ,иначе оператора ми каза че ако искам може да ми направи да им ги раздам на сватбата обаче ще включва само шапката и снимките ще са в отделна папка на диска и без песничката и субтитрите
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #268 -: август 06, 2008, 09:31:17 »

Да ви споделя от опит - това с доставката е МНОГО инфарктен момент. Аз така си поръчах една перо за подписването - е, още го няма! Надали и ще пристигне. От Англия по-бързо идват, от Щатите е по-рисково.
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #269 -: август 06, 2008, 09:36:54 »

Galiusha, според мен по-добре да направите дисковете както искте и да ги дадете след сватбата, а на самата сватба измисли нещо дребно за подаръчето, като бонбонки опаковани по-ефектно или нещо друго по твоя осмотрение girl_wink

Снежито,
по принцип доставките от САЩ са по минимум 21 дни. Незнам кога е правена поръчката ти, но си отнема време за доставките от там и то достаааа pardon
Активен
Страници: 1 ... 16 17 [18] 19 20 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines