Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 23, 2024, 01:31:59

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Подарък за гостите като спомен от сватбата - 3 част  (Прочетена 181090 пъти)
 
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #135 -: юни 23, 2008, 21:27:50 »

snezhito, аз ще поръчвам от тях в близките дни, но при мен като дам на плащане, ми излизат само САЩ, Канада и Пуерто Рико за доставка, незнам при теб по различно ли е?

Не съм стигнала до поръчване... Четох само, че доставят в цял свят. Ще проуча.
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #136 -: юни 23, 2008, 21:38:48 »

привет, днес ходих до магазина за бонбонките,

20 лв. е 1 кг.

ето и снимка на самите бонбонки ... на мен ми харесмат и както съм ги подкарала ....


* bonbonki_podaru4eta.jpg (33.05 KB, 640x480 - видяно 302 пъти.)
Активен
Miravarna
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 949



Моят сватбен албум

« Отговор #137 -: юни 24, 2008, 00:38:27 »

gostenka_82,искам да те попитам от каде купи бонбонките??Благодария ти предварително
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #138 -: юни 24, 2008, 09:09:45 »

gostenka_82 супер си  Bravo Bravo Bravo - на мен точно такива бонбонки ми трябват.  Дай малко повече инфо колко са големи (колкото бадем или по големи) и какво имат вътре- шоколад ли? А дали да вкусни? Имат ли и други цветове ?  Малеее спирам че те те затрупах с въпроси.... blush

Miravarna ето това е адреса. Тя го е написала на предната страница  smile
гр. София, ул. Охридско езеро № 3
Активен
gostenka_82
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2663



Моят сватбен албум

« Отговор #139 -: юни 24, 2008, 16:11:58 »

мира, красунка,

големи са колкото бадем, отвътре са с шоколад, бели и розови - микс, имаха и златни, но на мен не ми харесаха, а и са по-скъпи;

имаха и във формата на сърце, те вече бяха наколко цвята, но по-малки;

имат и същите като моите, но с бадем вътре - пробвах ги - много сухи и твърди;

моите са 20 лв/кг.

взех ги от арт шугър, ул. Охридско езеро 3 - точно до данон в ж.к. Сердика

аз си взех 2 кг. и са доста бонбони, пък и ги пхапвам, на мен ми харесват

там имат и върхове за торти, най-скъпият е 36 лв. и садоста големички, а не миниатюрни
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #140 -: юни 24, 2008, 21:57:46 »

И аз вдругиден си взимам дражетата. Поръчах класическите кутийки - най-изчистени са и неувяхващи като модел. Нямам търпение да ги видя  Bravo
Бях се спряла на едни рози, но освен, че бяха най-скъпото, което имаше (едва го преживях), като отидох да ги поръчам се оказа, че вече не ги правят, та се просълзих. Но после реших за кутийките и въобще не съжалявам. Даже съм супер доволна. Ще ги снимам веднага щом ги взема да ви се похваля, а сега ви пускам едно микроскопично снимче да ви дам идея само  girl_wink




* Papier-gaufr%E9.jpg (20.58 KB, 150x136 - видяно 3102 пъти.)
« Последна редакция: юни 24, 2008, 22:05:23 от inaxastra » Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #141 -: юни 25, 2008, 13:49:47 »

А какво стана с кутийките оригами?  crazy Няма ли да са те?  И тази също е много красива  good
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #142 -: юни 25, 2008, 22:38:56 »

Не, не - има си ги оригамите. Тях аз си ги правя, но са ми за Бг и в момента са малко на заден план. Там темата е слонова кост/бордо, а тук - бяло/златно. Имам стилов агрешка по невнимание - имената и датата ще са печатани в сребристо, но тогава още не беше решено и се спрях на това, защото го намерих за най-красиво. После уточнихме бялата тема със златни акценти, но съм убедена, че никой няма да забележи и е без значение. Пък и дори и да забележи пак е без значение.

За онези рози, дето писах по-горе, бях намислила да сложа на всеки в чашата, на коктейла вкъщи, но тъй като рози няма и коктейл няма (ужас  sarcastic ) новото двайсе е, че в края на обяда, сервитьорът ще ги донесе на една табла и ще поднесе на всеки един.

И сега, да си призная, аз - върлият противник на всякакви керамични фигурки и .... айде няма да ги обиждам, не знам къв дявол ме хвана и купих едни керамични именно гълъбчета, стилизирани, със съобщение в крачето. И на съобщението ще напиша цитат от една песен на Едит Пиаф ("Животът в розово"), която се надявам да прозвучи в края на подписването, и който цитат гласи " Аз за него и той за мен в живота, той ми го каза и се закле до живот ". На български грозновато звучи, но ви уверявам, че на френски е прекрасно. Текстът е написан просто за този случй.
А гълъбетата ще има да събират прахоляк по хорските къщи и са толкова миниатюрни, че даже и за украса на служат, ама е така за разнообразие... blush blush blush
Активен
marchela
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 215


very happpyyyyyyyyyy


Моят сватбен албум

« Отговор #143 -: юни 25, 2008, 23:07:55 »

inaxastra , идеите ти както винаги са прекрасни... беше ми страшно забавно като чета защото и аз като теб за тука първо не исках да е с много хора, без подаръчета и вообще уж по-леко да мине и да няма много подготовка, а сега и аз купих за тука едни керамични фигурки , моите са лебедчета на които вратовете правят сърце..с имената и датата отдолу надписани и много им се кефа ....за тука такива не са хич  типични и мисля че ще имат успех сред гостите... yahoo
Това че вашите сервитьорът ще ги поднесе на всеки един ми се вижда много интересно и хем ще е изненада!!!!
Идеите ти много ми допадат и ме вдъхновяват!!! Bravo give_rose давай в същия дух!!!  girl_wink
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #144 -: юни 25, 2008, 23:12:59 »

Сервитьорът ще поднася бонбониерите (кутийките с дражетата), а гълъбенцата ще са пред всеки при влизането. Тъкмо да запълнят мястото, че ресторантът бидейки нестилен, няма широката чиния, която се подлага отдолу, а слагат само приборите, салфетката и чашите. Ще видим как ще се разберем с тях за тея малки детайли. Но не мизля, че ще има проблем.

А за комплиментите мерси, винаги ми става много драго  blush

 Offtopic при нас взе да се говори за трета сватба в Италия, сега вече го закъсах  funnytooth

Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #145 -: юни 25, 2008, 23:55:15 »


Веднага споменаваме, че подаръците за гости са истинско предизвикателство (защото си нямаме съндък със златни парички, в духа на Пипи Дългото Чорапче Ментолка Ефраимова Дългия Чорап). Освен това на нея не и се е налагало да се омъжва (от един до три пъти), но дори и тогава щеше да го направи интересно - с или без злато, органза или коне на верандата. С това приключваме темата за предсвадбения стрес, защото ако не се забавляваме - всичко е скука, а пък другите скучаят два пъти.

Btw стана ми интересно, че си се сетила за "семеен печат", което си беше "моя" идея. И въпреки, че тук не му е мястото, в БГ също правят, което особено ме радва  yahoo.
Желая ти успех във всички етапи на сватбеното приключение  Bravo
« Последна редакция: юни 28, 2008, 18:32:36 от gucci » Активен
silviq-tamara
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 280



Моят сватбен албум

« Отговор #146 -: юни 26, 2008, 10:13:00 »

знаете ли сайт за такъв печат или координати..?
Активен
smiling rain
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 175


Magic everywhere


Моят сватбен албум

« Отговор #147 -: юни 26, 2008, 10:19:59 »

знаете ли сайт за такъв печат или координати..?
Рекламна агенция "Драски" - Варна http://www.draski.com/

Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #148 -: юни 27, 2008, 13:21:35 »

Най-накрая си взех и моите подаръци за гостите  yahoo yahoo yahoo
Ето ги и тях  tease


* Podary4etata ni za gostite.jpg (64.93 KB, 450x280 - видяно 297 пъти.)
Активен
didda
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 749


Щастлива мама на бебе Макс - сладурана!


Моят сватбен албум

« Отговор #149 -: юни 27, 2008, 13:22:14 »

а ето ги в цялото им великолепие  yahoo


* I otvoreni.jpg (68.14 KB, 620x263 - видяно 311 пъти.)
Активен
Страници: 1 ... 8 9 [10] 11 12 ... 29   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines