Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 23:25:06

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 172052 пъти)
 
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #270 -: юли 10, 2008, 17:38:39 »

Mila_,много хубави покани,сама ли си ги направи?
Аз още се чудя дали сама да си ги правя или първо да обиколя да разгледам и тогава да реша!
Защото сме решили да не казваме на никой,а като стане време направо с поканите да ги изненадваме за предстоящата сватба! danceg Затова при нас поканите ще са от голямо значение и ще са ми голям проблем!
Аз като почнах да разглеждам за покани знаех само, че искам да е от повече елементи и да има панделка smile, но по сватбените салони ми се виждаха много скъпи nea

след като взаимствах идеята от форума blush се свързах с една ракламна агенция в Стара Загора (от която съм изключително доволна) пратиха ми оферта, избрахме картона по каталог, подготвихме текста. Аз само купих отделно панделка и ги завързах. Излезнаха ми 1.20лв поканата + 25лв за 50м панделка и смятам  че като цена са много изгодни smile . Ако имаш необходимите условия може спокойно и в къши да си ги направиш  Wink
Активен
MMariana
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1094


"До всеки успял мъж стои по една амбициозна жена"


Моят сватбен албум

« Отговор #271 -: юли 10, 2008, 23:54:51 »

no4ko24 много оригинална покана браво поздравления  give_rose
Активен
dorina79
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1476



Моят сватбен албум

« Отговор #272 -: юли 11, 2008, 07:17:09 »

ако ти ще си ги правиш можеш да използваш за шаблон сърце от кутия за бонбони:)аз ще ползвам такава за тейбълките:)

Благодаря за предложението! Не бях се сетила за такъв шаблон.
Аз опитвах да направя сърце от нормална покана (правоъгълна), като там където е прегънато има няколко дупки през които минава панделка, а останалите два края на поканата се извиват в обратна посока и се свързват като във сърце. Обаче не стои много стабилно. Ако ме разбра от обясненията ми.
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #273 -: юли 11, 2008, 07:57:48 »

ММариана, Ванили, много ви благодаря, радвам се, че ви харесват

Сега мисля специални текстове за мама и татко, и за кумувете smile
Активен
-Ади-
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 448



Моят сватбен албум

« Отговор #274 -: юли 11, 2008, 15:26:43 »

Някой може ли да ми каже в Бургас къде мога да си намеря по-интересни картони за поканите,защото единственото място,за което се сещам е "Ofice One",но се съмнявам ,че там ще има нещо интересно! help
Активен
plamik
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1835



Моят сватбен албум

« Отговор #275 -: юли 11, 2008, 15:40:57 »

ameliaa , провери ли в "Армстронг"? И в магазините за художнически неща? Там може да има нещо, което да ти свърши работа. Магазина се намира на улицата зад църквата "Св.св. Кирил и Методий". А другия подобен по улицата "Св.св. Кирил и Методий", преди светофара с "Републиканска", от ляво, ако идваш от църквата.
Активен
ina_lemon
Заслужил майстор на спорта
***
Пол: Жена
Публикации: 2310


Моят сватбен албум

« Отговор #276 -: юли 11, 2008, 15:45:36 »

Интересни картони има и в една книжарница ,която се намира срещу Стоматологията.Продават канцеларски джаджи от всякакъв тип.  good good good
Активен
Mila_
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 382



Моят сватбен албум

« Отговор #277 -: юли 11, 2008, 15:53:36 »

Някой може ли да ми каже в Бургас къде мога да си намеря по-интересни картони за поканите,защото единственото място,за което се сещам е "Ofice One",но се съмнявам ,че там ще има нещо интересно! help

Може да провериш по рекламните агенции, там имат каталози на различни картони girl_wink
Активен
nia
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 766



Моят сватбен албум

« Отговор #278 -: юли 12, 2008, 14:05:10 »

Някой може ли да ми каже в Бургас къде мога да си намеря по-интересни картони за поканите,защото единственото място,за което се сещам е "Ofice One",но се съмнявам ,че там ще има нещо интересно! help
ние работим с една рекламна агенция и бях ги питала  точно за някъкъв" фешънски" картон  за покани и други такива и те ми казаха , че работили с една книжарница на ул"Гладстон" между пресечките " Левски" и "Любен Каравелов"  . Дано си ме разбрала , ако не пиши . good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #279 -: юли 12, 2008, 19:46:58 »

no4ko24 ти ли ги изрисува така хубаво тия покани?  Bravo Много ми харесва  good сигурно доста време е отнело да направиш всичките...

Аз за да не се повтарям- за всички любопитни които искат да разберат каква беше поканата за нашите кумуве и кое беше по различното (най-отдолу на страницата)

http://forum.svatbata.bg/index.php/topic,12650.60.html
« Последна редакция: юли 12, 2008, 19:53:18 от krasunkata » Активен
Оля
Сватбар
***
Пол: Жена
Публикации: 255


сем. Желеви


Моят сватбен албум

« Отговор #280 -: юли 12, 2008, 23:23:13 »

   Привет момичета! Нашите покани са готови, но понеже снимката е голяма и не ми дава да я прикача, който иска може да ги види в галерията ми. Надявам се да ви харесат! girl_wink
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #281 -: юли 13, 2008, 12:36:11 »

Много са стилни и изчистени като визия и текст, браво  Bravo
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #282 -: юли 13, 2008, 19:07:55 »

no4ko24 ти ли ги изрисува така хубаво тия покани?  Bravo Много ми харесва  good сигурно доста време е отнело да направиш всичките...


Радвам се, че ти харесват  give_rose Не съм си ги правила и рисувала аз, а Бибси smile тя е супер спрециалист и всичко ми направи... пликовете също чудесни и изрисувани със слънчогледи... Идеята е донякъде моя, но не се реших да ги правя сама, нещо не ме бива много (опитах се girl_impossible)

Оля, а твоите са много хубави, аз си ги бях харесала - в едно от ателиетата на Деметриос..  blush
Активен
kikolina
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 381


сем.Матеви


Моят сватбен албум

« Отговор #283 -: юли 15, 2008, 11:07:11 »

Ето поканите готови са smile


* Copy of pokanite.JPG (30.46 KB, 415x312 - видяно 2758 пъти.)
Активен
eli_m
Сватбен ШАМАН
*
Пол: Жена
Публикации: 1131


Щастието на човека е в малките събития!


Моят сватбен албум

« Отговор #284 -: юли 15, 2008, 11:30:42 »

Леле какви хубави покани сте показали!
 Bravo Bravo Bravo
no4ko24 и kikolina  заслужавате аплодисменти!!!
give_rose give_rose give_rose
Активен
Страници: 1 ... 17 18 [19] 20 21 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines