Здравей, Гост    Вход: 
 
Регистрация   Забравена парола
Карта на сайта    Сватбен речник

Добре дошъл, Гост.

септември 22, 2024, 21:11:41

 
Добре дошъл, Гост.

За вход използвайте лентата в горната част на екрана!

Новини:
 
   Начало   Помощ Търси Календар Вход Регистрация  
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Надолу
  Изпечатай  
Автор Тема: Сватбените покани - 3 част  (Прочетена 171995 пъти)
 
магито
Global Moderator
Заслужил майстор на спорта
*
Пол: Жена
Публикации: 4922


яхнала метлата


Моят сватбен албум

« Отговор #240 -: юли 02, 2008, 09:15:42 »

Hellen, ами ще трябва фотошоп, но ако не ти се занимава ми гопрати и може и аз да ти го направя, че имам фотошоп инсталиран и не ми е проблем Wink.Пиши на лични ако искаш  smile
Активен
no4ko24
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 971



Моят сватбен албум

« Отговор #241 -: юли 02, 2008, 11:34:30 »

И аз да се похваля, вчера и ние си взехме поканите. Щепусна една снимчица, обаче се извинявам предварително за качеството, понеже е снимана с телефон. Ако направя по-добра ще пусна пак.

Еййййй, ама много сладки smile много ми харесват поканите ти  Bravo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #242 -: юли 03, 2008, 20:44:00 »

Привет, дойде време и аз да се представя с нашите покани:
Активен
svetli
Баш Майстор
**
Пол: Жена
Публикации: 1959



Моят сватбен албум

« Отговор #243 -: юли 04, 2008, 07:28:32 »

vilence много сладурски покани, много са милички!  Bravo

snezhito
и твоите са много нежни и елегантни!  give_rose
снежи чудесни са, имаш моите поздравления, много са красиви и изискани браво Bravo Bravo Bravo
snezhito мнохо хубави са станали поканите - поздравявам те за сръчността!
snezhito супер са поканите  Bravo Bravo Bravo
snezhito много са стилни, а пликовете ти са като нашите:)
snezhito браво   Bravo Много стилни и елегантни покани!
« Последна редакция: юли 15, 2008, 13:09:54 от maria_lakova » Активен
roumyana
Заслужил майстор на спорта
***
Публикации: 2648



Моят сватбен албум

« Отговор #244 -: юли 04, 2008, 15:12:47 »

М омичета много внимавайте като поръчвате покани, от кой магазин ги поръчвате, защото днес видях какви надценки слагат в някои магазини.
Търсех картичка за сватба и попаднах на един магазин в който видях същите покани като нашите се продаваха за 2,90, а ние ги взехме за 0.80 представяте ли си, така беше и с другите покани, знам защото бях им запомнила цените.
така че преди да купувате разгледайте и най-добре директно от производителите или вносителите
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #245 -: юли 04, 2008, 15:18:53 »

Много ви благодаря на всички за хубавите отзиви, те значат много за мен. give_rose
Ако не бяхте вие сигурно щях да си взема готови (и да си спестя много търчане и нерви), но пък тръпката от това да си направиш сам поканите си остава за цял живот!
За някои това може да е излишно главоболие, но за мен е начинът да оставиш собствения си почерк върху организацията на сватбата и да я направиш неповторима и единствена!
Активен
niki_5553
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 54



Моят сватбен албум

« Отговор #246 -: юли 04, 2008, 16:08:22 »

snezhito   Страхотни покани!!!

roumyana Абсолютно съм на твоето мнение!На мен ми се случи същото днес,поканите които съм си харесала попринцип струват 2.40 лв,а днес съвсем случайно в едно магазинче за сувенири...какво да видя продават и покани.Като погледнах те струваха 0.50ст.  Oh my ... и със надписването и кутийката стават 1.20лв!!! Представяте ли си!?Това си е направо мушеническа работа!!!Ужас!  girl_impossible
Активен
Bybet0
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 679



Моят сватбен албум

« Отговор #247 -: юли 04, 2008, 16:22:52 »

Снежи, поканите си страхотни. Изчистени и много стилни браво! Bravo
Ники, навсякъде където лешнат етикет "Сватбено pleasantry" цената скача страхотно нагоре за жалост.

И накрая искам да попитам, понеже сега си творя и аз проекта на моите покани, сложих малко прозорче и наша малка снимка, леко препаботена като рисунка. Снимката е тази от аватара ми. Мислите ли че е подходяща или да ровя да обработвам друга. Според една моя приятелка щяла да провокира хората pardon
Активен
a_iordanova
Професор
****
Пол: Жена
Публикации: 320



Моят сватбен албум

« Отговор #248 -: юли 04, 2008, 16:42:29 »

Снежи, поканите си страхотни. Изчистени и много стилни браво! Bravo
Ники, навсякъде където лешнат етикет "Сватбено pleasantry" цената скача страхотно нагоре за жалост.

И накрая искам да попитам, понеже сега си творя и аз проекта на моите покани, сложих малко прозорче и наша малка снимка, леко препаботена като рисунка. Снимката е тази от аватара ми. Мислите ли че е подходяща или да ровя да обработвам друга. Според една моя приятелка щяла да провокира хората pardon

Напротив, на мен много ми харесва и точно това, че не е натрапваща се, а е много нежна и страстна снимка.
Давай смело, направи първи опит, покажи го и ние с общи усилия ще си изкажем мнението си и надявам се да ти помогнем да вземеш решение. NO

Снижито твоите покани също са много стилни и нежни. Браво Bravo
Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #249 -: юли 04, 2008, 23:24:36 »

Bybet0, снимката и хубава, спор няма. Каквото на теб ти харесва сложи. Ако се виждат изцяло лицата ви също няма да е лошо.

Аз се вдъхнових от krasunkata  и си вързах панделки върху пликовете с етикет с името на човека, за когото са
Активен
Lupercola
Гост
« Отговор #250 -: юли 05, 2008, 09:48:22 »

snezhito браво !! Видях ти и поканите - суперски са станали, а пликовете дават страхотен завършек. Хиляди пъти по-добре е, отколкото без никакъв детайл (разбира се при положение, че не ги пращаш по пощата).
 good good good
Активен
krasunkata
Сватбен ГУРУ
*****
Публикации: 646



Моят сватбен албум

« Отговор #251 -: юли 05, 2008, 11:47:57 »

snezhito  ужасно много ми харесаха пликовете ти, аз сега ме е срам да си покажа моите  blush  smile затова само линк ще пусна 

http://forum.svatbata.bg/index.php/v/krasunkata/predsvatbeni_vylneniq/plikove_pokani.jpg.html?action=gallery

Хиляди пъти поздравления- много много красиви  Bravo

В случай че ги пращаш по пощата ние ги слагахме в един по -голям  плик . Ама при нас бяха малко тези за пощата, иначе мисля че ще ти излезе скъпо  crazy


А ето как изглеждаше поканата за семейството на приятеля ми:



Същата е бъде и за майка ми  heart
« Последна редакция: юли 05, 2008, 12:02:56 от krasunkata » Активен
snezhito
Сватбен ГУРУ
*****
Пол: Жена
Публикации: 765



Моят сватбен албум

« Отговор #252 -: юли 05, 2008, 13:18:51 »

Krasunkata, много ти благодаря, ОБАЧЕ много молим, изобщо недей да скромничиш, всички знаем какви майсторски върхове постигаш.  god god god Поканите ти са прекрасни и изключително свежи!!!! give_rose  Flower give_rose Flowergive_rose Flower give_rose  Flower

ПС Поканите ще ги доставяме лично, сега сме в Сливен на тур по раздаването.
Активен
Patita
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 102



« Отговор #253 -: юли 05, 2008, 14:09:15 »

krasunkata, много са хубави и свежи поканите  Bravo

Само едно нещичко забелязах и искам да ти го кажа, дано не се обидиш, но в текста видях написано "...упора", а пък правилно е да се пише опора

Просто ако искаш да го оправиш, дано не го приемеш като заядливост някаква  give_rose
Активен
desy
Ентусиаст
**
Пол: Жена
Публикации: 78



Моят сватбен албум

« Отговор #254 -: юли 05, 2008, 14:18:20 »

Здравейте!
може ли някой да ми даде телефони за контакти или интернет сайтове на вносители на покани, защото аз в момента точно това трся, а се сблъскав с различни цени на едни и същи видове.
Активен
Страници: 1 ... 15 16 [17] 18 19 ... 30   Нагоре
  Изпечатай  
 
Отиди на:  

Powered by SMF 1.1.16 | SMF © 2011, Simple Machines